הודעה אחרונה...

• פותח הנושא nizo
  • פורסם בתאריך

nizo

New member
הודעה אחרונה...

אני מודיע על יציאה מפורום ווסט... תמשיכו לכתוב ולהנות... אני לא ממש נהנה כאן... זה לא הסטייל שלי המוסיקה הזאתי... אבל אני כאן בגלל האנשים ולא בגלל המוסיקה... ובכל זאת לא נהנה...לא כיףףף... אז שיהיה לכולם הכי כיף... בייייייייייי

EdenLovesMartin

New member
מה אתה רציני?

למה אתה עוזב? ת'אמת כמעט ולא ראיתי אותך כותב כאן.... אולי בגלל זה אתה לא כל כך נהנה... טוב, אבל אני יכולה להבין אותך... גם אני לא כל כך נהנית כאן בזמן האחרון. אבל אני נשארת כי כמה בנות כאן ביקשו ממני. אם זאת ההחלטה האחרונה שלך... אז כנראה שאין הרבה מה לעשות, רק להגיד לך שנתגעגע אליך.

little bry

New member
ניזו ועדןןןןןןןןןן ../images/Emo7.gif../images/Emo4.gif

ניזווו דבר ראשון - למה אתה עוזב?!?!? לפי דעתי זה בגלל שwits לא נכנס... ועדן - למה את לא נהניתתתתתתתת??!!?!?!? תכף הכל יחזור להיות כמו שהיה ויהיה כיףףףףףףףףףףףףףף שלא תעיזו שניכם בכלל לחשוב על לעזוב שמעתם!!! יותר מדי אנשים עוזבים וזה כבר ממש מבאס!

T h e Rose

New member
DON'T GO ../images/Emo10.gif

בגלל שיר אתה עוזב תפורום
אוווווווווווף

ToryMaster

New member
מייעו!

אבל למה לעזאזל אתם רבים על גבי הפורום? זה בעיה בין ניזו לערפא, זה שזה משפיע על זה שניזו לא רוצה לחזור לפורום זה משהו אחר. ניזו, ערפא, תפתרו את זה באופן אישי, לא על גבי הפורום

shelly egan

New member
גם אני עוזבת ../images/Emo4.gif

טוב, אני לא, אבל אשכרה חלאס עם האיומים והריבים המטופשים האלה.

little bry

New member
שלי יא מטורפתתתתתתתתת

נבהלתי!!!
חחחחחחחחחחח ובסוף ערפא לא עוזב!!! שיכנעתי אותו ובאמת הגיע הזמן שתפסיקו ללהגיד שאתם עוזביםםםםםםםם בסוף לא יהיה פה פורום

nizo

New member
עוזב?

מי? איפה? לאן? מי אמר שהוא עוזב... מישהו מוכן לעדכן אותי?
סתםםםםםםםם...... אף אחד לא עוזב... אנחנו נשאריםםםםם.....

little bry

New member
ברור שאתם נשאריםםםםםםםם

אם לא הייתם נשארים כבר לא הייתם פההההההה!!!!!!!!! חיחיחי מה קורה ניזושששששששששש?

nizo

New member
הכל סבביייי

אני עף עכשיו למסיבה....... מקווה שיהיה כיףף.. מה שלומך???????????

ToryMaster

New member
../images/Emo12.gif

יורשה לי לשאול איזו מסיבה? כי בדרך כלל מסיבות לא מתחילות בשעו תהאלה

little bry

New member
יאאאאאא תהנההההההה!!

ואני בסיידר גמור!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

nizo

New member
כי...

אני חייב ללכת לעזור לחבר שלי... כי כל הבלגן יהיה אצלו בביתתתתת.... אני אעדכן אתכם אחרי זה איך היה...

למעלה