הודו - גן-עדן לצמחונים/טבעונים...

aradori

New member
הודו - גן-עדן לצמחונים/טבעונים...

מי שמתכנן "טיול אחרי צבא" שכזה - שיקח בחשבון שבהודו (לפחות באזורים מסויימים) רוב האוכל צמחוני. אני הייתי טבעוני הרבה לפני הטיול, וזה לא ממש נכנס לשיקולים שלי - אבל היה די נחמד לטייל במקום שבו **לא חוקי** לאכול בשר, עוף, דגים, ביצים וכו´ (כן, כן - בערים הקדושות זה פשוט מנוגד לחוק
). חלב הם עדיין שותים - אבל יש כזה מגוון מאכלים - שלא בעייה להמנע גם מחלב. וכמו שההודים נראים - הם בטח ביקשו יפה-יפה מהעז/פרה לחלוב אותה לפני - וצ´יפרו אותה ככה שהיא בטח לא סבלה יותר מידי... מומלץ מאוד... בתאבון...

ד י י ז י

New member
תמיד בטיולים שהיו עושים ברפת..

היו מספרים שהם נהנות מזה... אני זוכרת.. האמנתי בזה עד לפני 3 4 שנים...

אפרת_ח

New member
אם לא חולבים את הפרות הן סובלות

פרות שרגילות לחליבה סובלות מגודש אם לא חולבים אותן, וזה גורם להן כאבים ודלקות. הבעיה היא בכל שיטת הגידול התעשייתית במקום מרעה פתוח, הפרדת העגלים מהאמהות וכו´ - אולי בהודו זה אחרת? אפרת אחות של צמחונית

rastotman

New member
כמו נשים מניקות

אם יש להן חלב בלי עגל צריך לחלוב אותן
.

Neta558

New member
אהההה

כל השרשור כאן נעשה דיי מבולבל. זה לא שלפרות יש חלב בלי עגל ולכן צריך לחלוב אותן, אנחנו לא עושים לפרה שום טובה בחליבתה. התהליך הוא לגמרי הפוך, ולכן כל כך לא מוסרי. לפרה יש חלב, ולכן אנחנו לוקחים ממנה את העגל, רק בהעדר העגל נוכל לחלוב אותה, שהרי אחרת עשוי הפושע הרך לגזול מאיתנו את המשקה הלבנבן שלנו. הפרה לא נהנת כשחולבים אותה, לכל היותר היא סובלת פחות, כי אנחנו אלה שגורמים לה בכלל לייצר כמות מחרידה כל כך של חלב עד שהיא כמעט ומתפקעת. החלבן אינו מושיע הפרה, הוא הסמל של כל מה שמעכיר על חייה.

aradori

New member
תוספת - פרה ורע לה...

1) הסיבה שסיפרו לכם שהפרות נהנות מזה היה כי הייתם ילדים קטנים וטיפשים. זאת-הסיבה שלחיילים בצבא כבר לא מנסים לספר שהפלשתינים בעזה נהנים מפצצות של 1 טון שנוחתות להם על הראש (וסליחה על הפוליטיקה). 2) אההה... בתוספת לדברי החכמה של נטע, נוסיף גם שמזריקים לפרה את כל החולירות המוכרות (הורמונים ושות´) כדי שהעטינים שלה יהיו כמה שיותר מפוצצים בחלב. 3) ולדגנרט שכתב "כמו נשים מניקות": כן, רק תחשוב על אישה שאונסים אותה (כדי שיהיה לה תינוק להניק), אחר-כך לוקחים לה את הילד (כדי לעשות אותו על האש - "עגל רך" וכדי שלא "יבזבז" את החלב), מזריקים לה כמות כזו של הורמונים בשביל שהחזה שלה יהיה בגודל של בלון מטאורולוגי ובסוף מצמידים לה שואב אבק לפטמות 99 פעמים ביום כדי שלך יהיה מה למרוח בסנדוויץ´. עדיין מאמין שהיא נהנית מזה??

-תיקון טעות!-

החלבן סך הכל חילק את החלב בבתים (בימים שלא הייתה מכולת), החולב הוא הסמל של כל מה שמעכיר על חייה...

Zia

New member
באיזה מקומות בהודו מדובר בידיוק?...

תודה

למעלה