הוגוורטס אקספרס, ושאלה למחשבה

הוגוורטס אקספרס, ושאלה למחשבה

לפני כמה ימים פרסם שי2K1 קישור לאתר הוגוורטס אקספרס. ישנם שם תחרויות, סיפורים קצרים, קונספירציות, שמועות, ודיווחים על הסרט. האפשרות הראשית, שממנה ישנה גישה לכל אלה, היא בי``ס וירטואלי. נרשמים, נכנסים לאחד הבתים, וזוכים בנק` בשביל הבית. לא ראיתי אם אכן קיימת האפשרות שקיימת באתרים דומים מחו``ל, אך נראה לי שקיימים גם שיעורים ווירטואלים, הדומים לאלה בהוגוורטס. אני מציע לכם להרשם, ומוסיף את הכתובת. ועכשיו, לא חידה, אלא שאלה למחשבה: שמתם לב שכל המקומות המכושפים באנגליה הם Hogwarts,Hogsmeade. א. האם לדעתכם ישנם מקומות לקוסמים בלבד באנגליה (בספר)? ב. מה הקטע שלהם עם Hogים(חזירים)?

Hermione G

New member
יש עוד מקומות!!!

יש את סמטת נקטורן ואת סימטת דיאגון!!! וחוץ מאלו אני בטוחה שיש עוד....

sarah

New member
זה לא נחשב

``קוטריס סנט קאצ` פול`` איפה שהוויזלים והדיגורים גרים זה לא נחשב כי זאת לא עיר קסומה-פשוט גרים בה קוסמים ועוד משהוא חשוב ששחכתם-רציף 9 ושלוש רבעים בקינגס קרוס

המקומות המכושפים

הכפר שבו גרים הוויזלים והדיגורים הוא כפר מוגלגים, מה שמוזכר, אם אני לא טועה, בספרים הראשונים ,ובספר 4 זה מוזכר כשמר וויזלי מדבר על ה please-men(police men)- השיבוש שלו לשוטרים.השוטרים, כנראה, אינם קיימים בעולם המכושף. רציף 9.75(תשע ושלושת רבעי בכתיב עשרוני) לא נחשב, מכיוון שהוא חלק מתחנת ``קינגס קרוס``. אם אני לא טועה, גם שתי הסימטאות הן חלק מכושף של איזור מוגלגים כלשהו, ואני התכוונתי למקומות למכשפים בלבד.

שי 2K1

New member
יש....

תיהיה בטוח שיש גם אם לא מספרים עליהם...אולי בהמשך כן...

למעלה