הוביל, י.ב.ל הפעיל

Tinkerblack

New member
הוביל, י.ב.ל הפעיל ../images/Emo39.gif

מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה
אני אישית לא יודע, אבל אם בא לכם לדסקס על זה אתם מוזמנים, עוד שירשור
נפתח לא זה עתה, דברו על חייהם, האומללים, על כמה המורים שלכם יותר טיפשים, ועל כיווץ הדיפטונג שחל במילה הוביל:p היה לי היום מגן בלשון דוד שלי בדק לי(כי הרי הדף של השאלות נשאר אצלי וסימנתי מה שבחרתי) והוא אמר לי שהיל ך לי מצויין אבל היו לי איזה 4 טועויות, נקווה לטוב אהה
מגן ראשון בחיים שלי(שיר מתרגשת חיח) עוד אחד בהיסטוריה יום שישי יהיה... אז דברו על מה שבא לכם...

קרניjack

New member
טוב אז אנשים.....וידוי.......

אני בקרוב כבר לא אהיה סת, קרן אלא קרן המנהלת בשבילכם
*מנהלת פורום סימפל פלאן*

Tinkerblack

New member
אויי מיי גאד קרן באמת../images/Emo35.gif

ברכותיי, חחח זה אומר שאני רואה אותך בתפוז הזהב
חחח מאמי כל הכבוד בהצלחה

קרניjack

New member
חחח תלוי מתי זה תפוז הזהב

יש לי פגישה כנראה אחרי הבגרויות.

Tinkerblack

New member
כן זה בעיה כשזה נופל

יומיים לפני הבגרות בלשון ומצד שני אני די טובה בלשון היסטוריה זה יותר הבעיה שלי, אז לא יודעת אם כן לא או מה

slallum

New member
מזל טוב

מי ייתן ותפתחי לסנונות אחרים.. להקות מומלצות שתתחילי מהן: Lagwagon Rhapsody Nightwish Children of Bodom Dio

קרניjack

New member
חחח עופר ותודה לכולם../images/Emo70.gif

ומה הקשר סגנונות אחרים? אם אני אוהבת את הפאנק פופ וואטבר שקוראים לזה זה לא אומר שאני לא אוהבת סגנונות אחרים?
אני שומעת נייטוויש וארה...וד"א אתה שומע מיי קמיקל רומנס?

slallum

New member
לא

לא מכיר אותם =] וכמובן שאת שומעת סגנונות אחרים, אני מתכוון לעוד סגנונות אחרים ממה שאת כבר שומעת =] ואם את שומעת נייטוויש אז נסי עכשיו Children of Bodom, אולי תאהבי.. אה וגם Sonata Arctica, כמעט בטוח שתאהבי.

קרניjack

New member
חחחח נחמד מצידך....

אז גם אני אצליץ לך על HELENA של MY CHEMICAL ROMANCE או IM NOT OK שלהם או THANK U FOR YOU VENOM אולי תאהב

slallum

New member
את יודעת מה הסגנון שלהם במקרה?

ומתישהו אני אוריד באמת.. במחשב החדש אין אי מיול או קאזא.. אז כשיהיה לי כח להגיע למחשב הישן אני אוריד

קרניjack

New member
לא ממש יודעת...

אבל זה בטוח לא דומה לסימפל/ג"ש וכל זה אם אתה מתכוון....משו יותר רועש, ואקורדים אחרים יש לך אייסי? אני אשלח לך, חחח אני מפיצה אותם

slallum

New member
לפי התמונה

הם נראים ניו מטאל ביותר, אבל קשה לשפוט רק לפי תמונה, אז מתישהו נשמע אותם.. ובנוגע לאקורדים - הם כמעט תמיד שונים, בכל שיר ושיר.. מה שמשתנה זה אולי הסולם או הדיסטורשן ושטויות כאלה..

למעלה