הוא ריסק לי את הלב

הוא ריסק לי את הלב

חודש שלם הוא נותן לי הרגשה שזה יעבוד, גם עכשיו שאני נוסעת לחודשיים, הוא יחכה לי לא יהיה עם אחרות. חודש שלם שהוא אומר לי שהוא יעמוד בזה אומנם לא יהיה איתי פיזית אבל יהיה בלב... והינה היום כמה שעות לפני שאני נוסעת אני נושקת לו אומרת תודה מצהירה שאני אוהבת אותו רק אותו שגם אני אחכה לו, ואז הוא נזכר להגיד- כמה שעות לפני שאני נוסעת- "אני לא בטוח שאעמוד בזה... בואי ניקח פסק זמן.. תחזרי וניראה מה יהיה... " ואני שואלת את עצמי עכשיו אתה נזכר???? אחרי שחודש אני מבטלת כל אופציה רומנטית שהייתה צריכה לקרות שם בשבילך, אחרי שחודש עמדת כמו גדול מאחורי ההבטחה הזאת, עכשיו אתה נזכר להתחרט??! הוא פשוט ריסק לי את הלב

בחיים

צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה. תחשבי על זה שהוא היה כן איתך. הוא אמר לך בדיוק מה שהוא חשב. אני בטוחה שגם לו זה היה קשה. הוא בטוח חשב על זה כמה ימים עד שהעיז להגיד לך. תעריכי את כנותו. תחשבי שזו פרידה. אם זמנית או לא ימים יגידו. נסיעה טובה, תהני, תבלי, מי יודע אולי זה לטובה. אולי תכירי מישהו בטיול. לפחות את לא נעולה בפני הצעות חדשות, שזה טוב.

אני חושבת שזה שהוא מהסס

ברגע האחרון זה אולי כנות אבל גם מראה שהוא לא אוהב אותי עד הסוף... היה לו הרבה זמן להחליט, הוא החליט שאנחנו צריכים לחכות אחד לשני.... עכשיו הוא מתחרט?? מה קרה הזין יותר חשוב לו ממני שככה ברגע האחרון הוא עוזב אותי בלי לדעת מה קורה איתנו....

../images/Emo45.gifנכון

הוא הבין שהוא לא אוהב אותך מספיק על מנת לחכות לך או שיהייה אכפת לו אם תמצאי מישהו אחר. עדיף לך לדעת את האמת במקום לחיות באשליות.

ברור אני שמחה שאני יודעת את האמת

אבל גם מרוסקת שחודש שלם הוא נותן לי לחיות את האשליה הזאת שהוא יחכה לי, אז ברגע האחרון, בקושי אפשר לקרוא לזה שבע.. פשוט כמה שעות לפני שאני נוסעת הוא נזכר להיות כנה ולהגיד לי במילים אחרות אני לא אוהב אותך מספיק

למעלה