ההתעמלות היומית - יום ד'!

DreamS_HunteR

New member
ההתעמלות היומית - יום ד'!../images/Emo22.gif../images/Emo121.gif

היום החלטתי להקדים את ההתעמלות היומית, מהסיבה שאני לא אהיה פה עד 11 בערך
השאלה היום, קצת היסטוריה, מחולקת לשלוש.. השבוע לפני: 16 שנה, 82 שנה, ו-67 שנה, קרו שלושה דברים היסטוריים. מה הם? מי עומד בראשם של כל הדברים האלה? איזו מדינה קשורה לשלותם? 3 נקודות לפותר! האב פאן

אדם הפגזת ../images/Emo3.gif

אני אומר שזה קשור במלחמות נגד היהודים (מלח"ע ה-2 ב1938 ועוד מלחמה ב-81, לפני 16 שנה. 1923 פרצה מלח"ע ה-1? אין לי מושג). מי עומד בראש כל הדברים האלה? אממ...לא מצאתי שום גורם משותף לשלושתם...

ככככה!!!

זה קשור בגרמניה!!! ב-1938 בדיוק היום היה ליל הבדולח!! ההאהאא!! בגרמניה. ב1923 המשטרה הנאצית מנסה לעלות והמשטרה מדכאת את הנסיונות האלה!! גרמניהה!! 1989 (תודה על התיקון של החישוב
): בדיוק היום לפני 16 שנה חל איחוד גרמניה וחומות ברלין פורקו!! האאאא

C u b e

New member
אז ככה

1989- לפני 16 שנה נפלה חומת ברלין . 1938- לפני 67 שנה ליל הבדולח התקיים (ע"י חברי המפלגה הנאצית ובראשם היטלר...). 1923- לפני 82 שנה, המרידה נגד השלטונות בגרמניה, נקרא גם "הפוטש במרתף הבירה", הונהג ע"י היטלר ונכשל. המדינה הקשורה לשלושתם היא כמובן גרמניה

onix 17

New member
חחח מה שמזכיר לי שיש לי ביום שישי

מבחן בהסטוריה בדיוק על ליל הבדולח וכל מה שמסביב (המפלגה הנאצית, אידיאולוגיה וכו'). למי יש כח ללמוד??

אתה לומד הסטוריה בכתה יב???

חחחחח אני כבר לאאאא.. אני סיימתי את זה שנה שעברהה.... ואני גם לא לומדת ביום שישי... אגב זה כייף לקום מאוחר ביום שישי...

איפה זה?...

איזה אזור זה בארץ זה בערך?.. כןןן ממממששש כיףףף גם אני כבר מכתה י' לא לומדת ביום שישי... חיחיחי כייף לנו ביחד

אני אומר שמי שכותב הודעה בזמן

שמישהו אחר כותב, והמישהו שכתב הקדים אותך, והשקעת בתשובה וזה, שני האנשים צריכים לקבל ניקוד! אדם לשיפוטך

C u b e

New member
יאאאא

איזה חמוד
אדם, בחייאת, כפרות, תפרגן לי בנקודה שתיים
(טוב שלא נשמעתי כמו ערסית מצויה
)

למעלה