ההתנתקות

ג׳ונסון

Active member
טוב החלטתי לבצע התנתקות בעוד שלושה חודשים התאריך המיוחל 25/6/2021 ממש בעוד שלושה חודשים אני מתנתק מכול מה שהכרתי ברמת נגב ומתחיל חיים חדשים עם אנשים חדשים בנים ובנות הגעתי להחלטה הזאת כי נמאס לי שאני עוזר לחברים שלי במיוחד לחבר טוב שלי עזרתי לו להשיג את חברה שלו הוא כבר תיכנן לוותר עליה ומנעתי ממנו לעשות את זה הם ביחד עכשיו טוב מה אני יעשה שאני מקנא הוא אומר אני תמיד ינסה לסדר לך מישהי מאז שהם ביחד הוא לא ניסה להכיר לי מישהי אחת נמאס לי להיות הגלגל השלישי שלו שוב ושוב ושוב להיות הכבשה השחורה של רמת נגב נמאס לי מי שמכיר את שמי יודע שאני כבשה שחורה הגעתי להחלטה שאני שובר את הכלים ואני מתנתק מכול חברי הילדות שלי לתקופה לא ידועה אני כועס על החיים שקיבלתי אני לא שייך לנגב המבודד אני שייך לאזורים כמו תל אביב הרצליה עמק חפר רמת הגולן חיפה כאלה מקומות אם הרבה אנשים אני לא קשור לפה מגיע לי חברה מגיע לי חיים טובים יותר אני תקוע פה אני מצטער בפני כול חברי הילדות שלי שידעו שאני נוטש את הספינה אבל הניצול החוסר שייכות הכאב עשו את שלהם אני רק מקווה שאני יוכל להכאיב לכול המטומטים שחושבים שאני ימות לבד שאני יסתובב עם החברה שלי שהם יחלמו על אחת כזאת מהממת מתוקה וחמודה כמו כן אני לוקח אחריות על זה שאני אשם בהתנהגות שלי אני פשוט לא מתאים לחיות איתם והייתי חבר שלהם במשך 12 שנים אני מצטער ובכול מקרה לחלק אני מודה על 12 שנים לחלק על 6 7 או כול מיני אבל לא הייתי אמור להתחבר לסוג הזה ונפגעתי עוד מגיל ילדות אני רק מקווה לא יחפשו אותי כי אני לא ישאיר להם אות בכול מקרה יצאתי זבל אנוכי מאנייק מה שנכון נכון אם אתם רוצים לרדת עליי אתם מוזמנים כי זה מגיע לי אבל אני כתבתי את מה שאני מרגיש ואני מצטער אבל הדרך שלי ושלהם חייבת להתפצל תודה למי שקראה

שירה כמים 1959

Well-known member
מבינה את הכאב.
עצה?...
אל תתנתק.
תתרחק.
תשמור אופציה.
תשמור חלון.
ואתה שווה כבר מעכשיו, גם אם אין לך חברה

ג׳ונסון

Active member
אני מניח ש”ההתנתקות״ יכולה להמשך גם 15 שנה אפילו שגם להורים שלי יהיו בהלם שאני שורף את כול החברויות שלי במועצה

ג׳ונסון

Active member
בכול אופן אני פשוט לא צריך להיות פה נפגעתי יותר מידי אני מאוד מקווה שלא יחפשו אותי אחרי הבגרות האחרונה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ג'ונסון היקר,

שומע בדברייך ציפייה אדירה להתחלה חדשה... וגם את מה שנראה כמו צער עמוק על כל אשר עבר עלייך ועל דברים שהעברת אחרים.

בין שני הדברים ובין השורות.. נראה שהגעת עם עצמך להשלמה עם העבר.. לקראת עתיד חדש.

לפוסט קראת ההתנתקות.. האם אתה רואה שכתבת על ההתחברות הנפלאה שלך לעצמך?

המשך קדימה 🙏

שלך,
מתנדב סה"ר

ג׳ונסון

Active member
לא אני לא רואה את זה שהתחברתי לעצמי אני רק רוצה להיות במקום שאני מתאים לו ולהיות חבר של האנשים שמתאימים לי ואני מתאים להם

ג׳ונסון

Active member
זה לא היה במהרה יש לי שלושה חודשים להעביר איתם והיום עוד חבר התגייס ככה שאני כואב לי מאוד הלבד ובעיקר אנשים שאני לא מתאים להם אבל הם הולכים לרדוף אחריי כדי להשאיר אותי בבועה של הנגב

ג׳ונסון

Active member
הנגב הוא מקום רע למי שלא מתאים אליו לא כול אחד יכול לחיות כאן יש פה יותר מידי שקט ויותר מידי חוסר יציבות התקשורת משקרת לגבי הנגב הבדידות פה היא לא כזאת טובה כמו שחושבים רק זוגות צעירים מגיעים לנגב כי זול כאן אבל המון עוזבים כי לחיות פה זה לא טוב בקיבוצים ובמושבים של הנגב חיים בבועה שזה המקום היחיד שטוב וכולם יקפצו זה קשה אני לא שייך למקום הזה ההורים שלי שניהם דימונאים שגרים כאן כבר 21 שנה ומתים לעזוב אבל לא עושים את זה אני שנים כועס עליהם בגלל זה שהם שמו אותי במועצה מבודדת ולא נתנו לי הזדמנות להיות במועצה יותר טובה עם בנים ובנות בצורה שיוויונית ולחיות יותר טוב ממה שאני עכשיו אמרתי לאימי את זה היא אמרה שבקרוב אני יראה עולם אבל לילדים שלי היה כואב מאוד לספר שאבא לא ראה עולם כי אמא ואבא החליטו לוותר על חיים בצפון תל אביב או במקום נורמלי לטובת הנגב השומם וכתוצאה מכך אבא לא חווה יותר מידי מעבר לשטויות סליחה על החפירה

שירה כמים 1959

Well-known member
זה נשמע טוב.
ככ פשוט ונכון ומדוייק.
הלוואי שתמצא במהרה בימינו אמן
הנגב הוא מקום רע למי שלא מתאים אליו לא כול אחד יכול לחיות כאן יש פה יותר מידי שקט ויותר מידי חוסר יציבות התקשורת משקרת לגבי הנגב הבדידות פה היא לא כזאת טובה כמו שחושבים רק זוגות צעירים מגיעים לנגב כי זול כאן אבל המון עוזבים כי לחיות פה זה לא טוב בקיבוצים ובמושבים של הנגב חיים בבועה שזה המקום היחיד שטוב וכולם יקפצו זה קשה אני לא שייך למקום הזה ההורים שלי שניהם דימונאים שגרים כאן כבר 21 שנה ומתים לעזוב אבל לא עושים את זה אני שנים כועס עליהם בגלל זה שהם שמו אותי במועצה מבודדת ולא נתנו לי הזדמנות להיות במועצה יותר טובה עם בנים ובנות בצורה שיוויונית ולחיות יותר טוב ממה שאני עכשיו אמרתי לאימי את זה היא אמרה שבקרוב אני יראה עולם אבל לילדים שלי היה כואב מאוד לספר שאבא לא ראה עולם כי אמא ואבא החליטו לוותר על חיים בצפון תל אביב או במקום נורמלי לטובת הנגב השומם וכתוצאה מכך אבא לא חווה יותר מידי מעבר לשטויות סליחה על החפירה
תנסה לא לשפוט אותם כל כך ג'ונסון, אם מותר לי להגיד.
לא כולם מסוגלים לחיים של צפון תל אביב,
וגם שם (מניסיון) לא תמיד מלקקים דבש.
נכון שבמרכז יש יותר אפשרויות, אבל אתה באמת כל כך צעיר, ויכול עדיין להספיק כל כך הרבה.

ג׳ונסון

Active member
את צודקת מצד אחד ומצד שני באמת לא טוב לחיות פה מבודד וקשה פה לא כיף לי אתה לא יכול לחיות כאן סולו אתה צריך לחיות כאן דו ואני סולו נמאס לי למה ההורים שלי עשו לי את זה

ג׳ונסון

Active member
דיברתי איתם עכשיו הם לקחו מאוד קשה את ההתנתקות הם לא רוצים שאני יעשה את זה אבל אני מרגיש שאני חייב לפחות לקצת זמן

ג׳ונסון

Active member
לקצת זמן זה לא התנתקות. זה התרחקות או הפסקה.
אולי אם תקראו לזה בשם פחות קיצוני, זה יישמע פחות קשה.
כן אבל הם לא מוכנים כי הם חברי ילדות שלי והם באמת היו בהלם שכעסתי ככה עליהם אמרו לי לא להתייחס ולשמור אותם אבל אני רוצה להעלם לא רוצה לדבר איתם

שירה כמים 1959

Well-known member
כן אבל הם לא מוכנים כי הם חברי ילדות שלי והם באמת היו בהלם שכעסתי ככה עליהם אמרו לי לא להתייחס ולשמור אותם אבל אני רוצה להעלם לא רוצה לדבר איתם
למה בעצם אתה רוצה להיעלם להם?
מה ככ קשה לך שם?
אם אתה רוצה להסביר.... לא בטוחה שהבנתי

ג׳ונסון

Active member
למה בעצם אתה רוצה להיעלם להם?
מה ככ קשה לך שם?
אם אתה רוצה להסביר.... לא בטוחה שהבנתי
אני תמיד הכבשה השחורה שלא מצליח לעשות כלום להשאר הגלגל השלישי של החברים שלי הלוזר הנצחי בלי כלום נמאס לי מהם שאני חייב להקשיב להם לסיפורים שלהם האגואיסטיות שלהם מעצבנת הם מעצבנים נמאס לי מהם קצת לברוח מהם לא רוצה להשאר איתם בבועה הזאת שבא אני הלוזר הניצחי שלה

שירה כמים 1959

Well-known member
אני תמיד הכבשה השחורה שלא מצליח לעשות כלום להשאר הגלגל השלישי של החברים שלי הלוזר הנצחי בלי כלום נמאס לי מהם שאני חייב להקשיב להם לסיפורים שלהם האגואיסטיות שלהם מעצבנת הם מעצבנים נמאס לי מהם קצת לברוח מהם לא רוצה להשאר איתם בבועה הזאת שבא אני הלוזר הניצחי שלה
אז רגע.. אולי אפשר לדבר איתם? להסביר להם?...
אתה כותב "אני חייב להקשיב לסיפורים שלהם"
למה את חייב? מי אמר שאתה חייב?
במה את חווה אותם אגואיסטים? מה היית רטוצה שיתנהגו אחרת? אולי אפזר לשתף אותם?.. אולי הם לא יודעים?....

ג׳ונסון

Active member
חופרים לי על האהבה החדשה בחייהם או על דברים מהצבא יש לי חבר שמספר סיפורים בלי פואנטה והמון קדימונים הוא מדבר מגעיל הוא בא אליי דווקא במשחקים של הפועל ירושלים והוא אמרתי לו למה אתה בא דווקא במשחקים והוא אומר לי אין מה לעשות יש לך מזל נאחס ולא אכפת לו שרציתי להתאבד והוא חופר לי על טלפון שנאבד לו כי הוא הלך לראות בנות בים ושכח לבקש מהש״ג כי הוא חמאר קיצוני ובתכלס די נמאס לי מהם מגיע לי להכיר אנשים חדשים לצאת מהמדבר המסריח הזה לעולם אחר להכיר בנות לבלות איתם ועם חברים שלא יגידו לי יש לך מזל נאחס ויצחקו לי בפנים

כאב 8

Member
בהצלחה במציאה זוגיות
אל תשכח את עצמך
אבל לפעמים זה בא שלא מציפים לזה
שמתחברים לעצמו מרחיבים את החיים שלנו
מרחיבים את החברים שלנו את הפעילות
ושאוהבים את עצמנו קודם כל .
תן לדברים לבוא באופן טבעי . בקלות ברגע שאנו מתאמצים אנו משדרים ליקום משהו שלילי לחוץ .
לגבי החברים לא רואה בזה דבר רע לפעמים זה עדיף .

למעלה