ההתחלה של הסוף

שירלי@

Active member
איך ידעתם שהקשר מתקרב לסיומו? אני מרגישה את זה קורה והוא טוען שממש לא, אז איך זה בא אצלכם לידי ביטוי? פחות שיחות/ גילויי חיבה/ פחות התרגשות?

לילוש_3

Well-known member
איך ידעתם שהקשר מתקרב לסיומו? אני מרגישה את זה קורה והוא טוען שממש לא, אז איך זה בא אצלכם לידי ביטוי? פחות שיחות/ גילויי חיבה/ פחות התרגשות?
פחות שיחות זה לא אומר כלום. כמה אפשר לחפור.
הדגש הוא כשנפגשים ופתאום מרגישים שאין את הקסם הזה.. ...לפעמים זה קורה תקופה קצרה והקסם חוזר ולפעמים ממשיך לדעוך. כדאי לתת צ'אנס.
מה מאלה את מרגישה בקשר שלכם?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הדגש הוא כשנפגשים ופתאום מרגישים שאין את הקסם הזה.. ...לפעמים זה קורה תקופה קצרה והקסם חוזר ולפעמים ממשיך לדעוך. כדאי לתת צ'אנס.
אני תמיד מזכירה לך ששניכם לא נמצאים באותו המקום וככל שהזמן יעבור את תרגישי את זה יותר, זו תחושתי.

שירלי@

Active member
בפעם האחרונה שניפגשנו, לא הרגשתי את הקסם הזה, מהצד שלי.. ובאופן כללי היינו פחות זמינים להיפגש לפני זה. בהתאמה פחות מדברים, הבוקר טוב מגיע ב 11 ואז דממה יחסית עד הלילה טוב. הרגשה של קשר שהולך ודועך.
מבאס אותי אף על פי שאני חושבת שתחושת המיאוס באה בעיקר מהצד שלי ואף על פי כן לא שלמה עם זה שרוצה להפסיק, זה ייחסר לי מאוד.
מרגישה שעם קצת יותר מאמץ שלו, ההתרגשות בי תוצת מחדש. הוא לגמרי לא מבין למה אני מדברת על דעיכה, כאילו הוא לא רואה את השינוי.

לילוש_3

Well-known member
בפעם האחרונה שניפגשנו, לא הרגשתי את הקסם הזה, מהצד שלי.. ובאופן כללי היינו פחות זמינים להיפגש לפני זה. בהתאמה פחות מדברים, הבוקר טוב מגיע ב 11 ואז דממה יחסית עד הלילה טוב. הרגשה של קשר שהולך ודועך.
מבאס אותי אף על פי שאני חושבת שתחושת המיאוס באה בעיקר מהצד שלי ואף על פי כן לא שלמה עם זה שרוצה להפסיק, זה ייחסר לי מאוד.
מרגישה שעם קצת יותר מאמץ שלו, ההתרגשות בי תוצת מחדש. הוא לגמרי לא מבין למה אני מדברת על דעיכה, כאילו הוא לא רואה את השינוי.
לפי איך שתיארת, כדאי לחכות עוד קצת. אי אפשר להיות תמיד על אותה עוצמה.

doriangray011

Well-known member
לפי מה שאת מתארת. זו הביצה ווהתרנגולת. את משדרת לו קור אולי לא במודע. הוא מאבד בטחון או רוכב על הגל ומכאן הדרך קצרה.
למה שלא תהיי הוגנת וספרי לו שהתקררת.

in bal1

Well-known member
מה שאני הולכת לשאול עכשיו אולי ייראה קטנוני אבל זה אולי יכול לעזור.האם את פותחת ראשונה בברכת בוקר טוב והוא מגיב רק בשעה 11.00?
אם כן, נסי לא להיות הראשונה שפותחת שיחה.ותראי מה קורה.

שירלי@

Active member
מה שאני הולכת לשאול עכשיו אולי ייראה קטנוני אבל זה אולי יכול לעזור.האם את פותחת ראשונה בברכת בוקר טוב והוא מגיב רק בשעה 11.00?
אם כן, נסי לא להיות הראשונה שפותחת שיחה.ותראי מה קורה.
אני יוצאת לפניו בבוקר אז אני בדרך כלל הראשונה. כשאני לא, אז הוא שולח ברגע שיוצא מהבית..
עדיין.. יש תחושה באויר של סוף.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני חושבת שאצלך הסיטואציה שונה כי שניכם נשואים,כשצד אחד פנוי זה לדעתי משנה הכל.

אבח"י

Well-known member
אצלי זה בגוף.
אני פשוט מפסיק להתרגש מבן/בת הזוג ומתחיל לפנטז על בני/בנות זוג אחרים.
יום אחר כך אני נפרד, משתדל בצורה הכי מכבדת. אני מסכים לנסות, אבל יודע - מהכירי את עצמי ואת הרעב המיני שלי - שזה "סתם", אבל מסכים.
לפני 40 שנים נפרדתי כך מבחור אחד.
הוא שלח אליי שליחים לספר לי שהוא מתאבד עוד מעט ומה לא?!
כלכך נלחצתי, נכנסתי אני לדכאון קשה מאוד[ לצערי אני סובל מדכאון כמחלה קבועה] , אבל אליו לא חזרתי.

אישון34

Well-known member
בתחושה בריקוד.

יש תחושה אחרת.

אישוניאיש.
רקדן.

אישון34

Well-known member
כנראה התחושה שיש לי עכשיו
אז הגיע הזמן.

זה לא דבר עצוב, שאתה שולט בתזמון אתה פותח לעצמך תא הסיכוי לחידוש הקשר.

לפעמים אנו זקוקים לאיוורור מעבר לכול דבר אחר.

אישוניאיש.
האיוורור שבריקוד

שירלי@

Active member
אז הגיע הזמן.

זה לא דבר עצוב, שאתה שולט בתזמון אתה פותח לעצמך תא הסיכוי לחידוש הקשר.

לפעמים אנו זקוקים לאיוורור מעבר לכול דבר אחר.

אישוניאיש.
האיוורור שבריקוד
זה עצוב,
זה היה המקום שלי לעצמי, לריגושים, להגשמות ולהנאות הגדולות.. במובן שלשמו התכנסנו כאן..

אישון34

Well-known member
זה עצוב,
זה היה המקום שלי לעצמי, לריגושים, להגשמות ולהנאות הגדולות.. במובן שלשמו התכנסנו כאן..
זה שמח שזה היה.
________________________________________________________________________________________________________________________________

וזה יהיה עצוב באם זה ימרח עוד ועוד.
________________________________________________________________________________________________________________________________

נכונות לך עוד אהבות גדולות.

אל תסתפקי בחלקיקי אהבה.... בואי לאהבה הבאה.

אישוניאיש.
ללא חלקיקים עודפים.

שירלי@

Active member
זה שמח שזה היה.

וזה יהיה עצוב באם זה ימרח עוד ועוד.

נכונות לך עוד אהבות גדולות.

אל תסתפקי בחלקיקי אהבה.... בואי לאהבה הבאה.

אישוניאיש.
ללא חלקיקים עודפים.
בדרך לאהבה, לריגוש הבא.. תודה

alongrin100

Well-known member
אז תגיד בתור גבר- להיפרד בטלפון או לחכות למפגש הבא? ואם לחכות, לעשות את זה אחרי הסקס או לפני? 😅
בחיי שקשה לי לענות על השאלה הזו, כי רק את יודעת את המצב כפי שהוא.
האמת יכולה לנוע על הספקטרום בין פרנויה שלך, לבין מיצוי אמיתי של הקשר שלכם.
הכל אפשרי.
מצד שני, אם את חשה שיאללה מיצית, תחתכי וזהו. בתור אשה, הצעות מגברים אף פעם לא יחסרו לך.

למעלה