"ההר הוליד עכבר".....

"ההר הוליד עכבר".....

ביום ה',בלילה זה היה ניראה תחילתו של חלום בלהות בת"א-לפחות בעין סוחרי הפורומים באינטרנט. פדיונות,טבע במינוס 5,ניורק יורדת,אלוקים יכול להציל את ת"א מפני לפיטת הציפורן של הדובים ששעטו ביום ה' עת מכרו מניות ב900 מיליון ש"ח. יום א' הגיע,ניורק לא ירדה ב-ו',טבע עלתה ב-ו' בניורק,ות"א הראתה -ז' לדובים. למעט נגיחות ברמת ה510 וב513 לא היה כלום בת"א. מחזור מיסחר נמוך לשבוע האחרון של פחות מ500 מיליון ש"ח. אחרי הקבורה שעשו לשוק ביום ה' ושישי,כלכלני בנק איגוד ושאר הבנקים בסקירות סוף שבוע ,היה ניתן לצפות ליותר מוכרים,יותר ירידות,יותר פדיונות.ציפיות לחוד והשוק בת"א לחוד. ת'כלס לא קרה כלום ומסע ההשכבה של רמת ה510 נידחה למועד אחר. מי שצפה היום במיסחר ראה דקות שלמות של אי מיסחר בשוק האופציות.כלומר מוכרים וקונים ישנם על המדף, אך אין עסקאות.חוסר מעש וחוסר עניין. השוק ב: ציפיות לוולסטריט,ציפיות לנפט,ציפיות לוונצאולה. במניות,טבע פתחה היום פער חיובי על ניורק של כמעט 3 אחוז. מדד הבנקים לא נישבר. התלטק ממשיך לרדת וירד משיאו 125 נק' מ475 אך לפני מס' חודשים. כל עוד רמת ה510 נישמרת ניתן לצפות לאפשרות לתיקון אל עבר ה517-520. ירידה מתחתיה תיתן אות ל507,504. לקהל הסוחרים באתר: אני מקווה שתואילו לשנס מותניים ולתת ניתוחים על השווקים כבעבר הקרוב. דוביד

babystar

New member
במידה מסויימת

יום א' היה צפוי להיות תנודתי,והנסד"ק ייתן את הטון אייך אמרתה 517 שלושה ימים רצןף,ומחר לדעתי יהיה הרבה יותר מעניין עדכי תהייה שחיקה בפוטים ,ואייך שאמרתה לחפש את הכניסה לשורט,בכל אופן ניראה ירוק בבוקר. הכותב רק תלמיד ,כל העושה פעולה על מה שנאמר עושה זאת על אחריותו בילבד שוק הניגזרים,הינו שוק מסוכן ביותר למי שלא מבין את התחום על בוריו...

הסיבה שלא היה מסחר באופציות

כי אני וחבר שלי בקושי היינו פעילים אני מתאר לעצמי שמחר נחזור לפעול ובגדול ואז תראה איזה השכבת חמור אנחנו עושים לשוק .

Conquistador

New member
השוק עולה כבר כמה שבועות.

רק היום הרביץ עליה של כמעט אחוז.

babystar

New member
../images/Emo58.gifאז היום ראינו

את הקונים מגיעים,ואולי יש לשנות פוזיצייה למי שלא שינה,הערכות הם כי השוורים חזרו ויתכן כי החדשות הטובות בדרך.....פודמנטליקלאסי שיטת המסטאר,ערנות יאאלהה תתחילו לקנות מניות.

למעלה