ההצעות שלכם

לפתוח פורום על כתות הרסניות

זה אחד הנושאים המעניינים שקיימים
בישראל כולם כבר מכירים את הכת של גואל רצון
אבל כל הזמן יש פעילות של כתות בישראל ובעולם ומגלים כתות חדשות
והגילויים על זוועות כתות ישנות - זה גם נושא שניתן ללמוד ממנו איך לא להיות בכת
זה האתר - של המרכז הישראלי לנפגעי כתות- יש 80 כתות ידועות שפועלות בישראל ומאות אנשים ששבויים בכתןת
http://www.infokatot.com/39450/מהי-כת

זו כתבה על כתות בעולם -
http://www.mako.co.il/hix-history/Article-22a9db15c766841006.htm

k-don

Well-known member
הוספת אפשרות לתיוג הודעות בפורום

כל הודעה ראשית או אפילו כל הודעה ניתן יהיה לתייג אותה לנושאים (כמו שקיים במידה מסוימת בבלוגים)

לדוגמא בפורום צרכנות
תיוג ראשוני
תלונה/פרגון/פרסומת ...
תיוג משני
מים/עיריה/סלולר/טלפוניה/כבלים/מזגנים ...
תיוג שלישי - החברה אליה קשור התיוג
אורנג/012/סלקום/הוט/הוטמובייל/בזק/תמי 4 ...

ברור שאפשר יהיה לקשר הודעה ליותר מתיוג אחד
אפשר יהיה לחפש לפי תיוגים
הצעה נוספת - אפשר יהיה להוציא סטטיסטיקות לפי תיוגים

יש לי רעיון לפורום חדש.פורום מספרי סיפורים!

סיפורים קצרים מכל סוג שהוא לאו דווקא סיפורי עדות ושורשים.
סיפורים מצחיקים
סיפורי תעלומות
סיפורים מעניינים.
מה דעתכם?

MajiMagic

New member
פורום עדכונים רפואיים

פורום ביקורות על התנהגות רופאים בטח לא ייצא לפועל כי יכולות לצאת מפה אינספור תביעות על הוצאת דיבה..

אבל מה שכן יכול להיות זה הפורום שהצעתי בנושא:

אני בא מעולם הרפואה אמנם אינני רופא בעצמי.
מהניסיון שלי (ביקרתי במספיק מרפאות ומחלקות בזמן האחרון...אורתופדיות, אא"ג, אונקולוגיות ) למרות האתיקה הרפואית, עשרות רופאים וותיקים וצעירים, מומחים ומתמחים, פרופסורים (!!) / דוקטורים, אינם בקיעים מספיק בחומר המעודכן של השנים האחרונות ומסתמכים על ידע שקיים במאמרים ישנים ביותר, בעקבות זה הם גם נותנים טיפולים בהתאם שלאו דווקא מועילים למטופל ואף יכולים להזיק ולגרום לבעיה להיות חמורה יותר.

זאת בנוסף להתנהגות מתנשאת ופוסלת מצדם על כל דעה בנושא של דרכים טיפוליות חדשות, מוכחות סטטיסטית ועדכניות אשר באה מפי בן אדם שאינו רופא (וזה לא רק אני.. )

למרות שקיימים פורומים רבים בנושאי רפואה בתפוז, רוב הדברים המופיעים שם הם בקשות ושאלות של אנשים הסובלים מבעיה כלשהי ותשובה מאוד אופיינית של "אני ממליץ לך ללכת להיבדק אצל רופא / לבוא למרפאתי בהקדם". חשבתי אולי יהיה משהו שיעורר את תשומת לב אנשי הרפואה המקובעים ויחזיר אותם להיות אנשים עם ראש פתוח...

הפורום הזה יוכל לעזור ללא מעט אנשים שתקועים ב"לא נודע" וסומכים על הרופא על עיוור במחשבה שהוא אכן יודע מה הוא עושה. למרות שלא מעט פעמים, לא כך הדבר..

לא יודע..סתם מחשבה שקפצה לי לראש...אם יש הצעת ייעול לפורום מועיל יותר בנושא אשמח לשמוע.

למעלה