ההפקה

ההפקה

משחק מכור גבירותיי ורבותיי!!!!!! היום נודעתי לכך באופן סופי שלאיילה יש חבר קרוב, אחד הקודקודים שעובד בבזק ויש לו קשרים עם ההפקה. הם הרי נותני החסות של התוכנית היא גם הזכירה את זה באיזו פעם. זה ממידע ברור שקיבלתי ממישהי שמכירה אותו. לסער באופן ודאי יש חבר קרוב בתוכנית, לדעתי זה גם הבחור שהיה כותב פה שנקרא מקסיקני טעים או בכל שם הזוי שיהיה. הוא גם אחד מה"אחים הגדולים" לפי דעתי. לא פעם אחת נתקלתי בהודעות כל כך וודאיות שהוא כתב ושהוא מכיר מקרוב את אלעד הרי הוא אלעד קופרמן ונכנס למשמרת עוד מעט וכו' וכו' וכו' הרי מההפקה נכנסים לכאן לעשות משחק מוחות עם הצופים כדי ליצור בלגן בקיצור אל תתפלאו מכלום תוכניות ריאליטי זה דבר מכור ויהיי מה.... כל הכסף שלכם הולך לשווא והאמת שזה ממש חבל לי כי זה יכול ללכת למטרות נעלות יותר כמו לילדים נזקקים ובעלי חיים שעוברים התעללויות קשות ואנשים שזקוקים לתרומות. עצוב לי ממש עצוב לי ובמעבר חד או שלא... גם השבוע איילה לא תלך לא כי מישהו אוהד אותה ואם יש מעטים שכאלה אז אלה אנשים עיוורים ותאמינו לי או לא אני כבר ממש ברחמים עליה ובחמלה גדולה. היא חייבת טיפול רציני וכך גם ה"גבר גבר" שרק אלוהים אולי עוד יכול להציל אותו = סער. מכור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ושתדעו טוב זה לא מאיים עליהם מה שאתם כותבים פה, נהפוך הוא הם צוחקים על זה. הם יודעים ובטוחים שאף אחד לא יפסיק לצפות או אף אחד לא יפסיק לסמס למרות האיומים.... הם מבינים כרגע שהם יכולים לעשות הההההכככככלללל ולאף אחד זה לא יזיז שם. בנוסף קראתי באיזה שהוא מקום לפני כמה ימים שעשו לאנשי ההפקה בדיקות פוליגרף כי יוצא החוצה הרבה מידע שאסור להוציא מעניין מה כ"כ יש להסתיר אם הכל כשר?!!! אגב יכול להיות שימחקו את ההודעה הזאת אבל הייתי חייבת להוציא את שעל ליבי ואגב כל המייפייפים שהתחילו לכעוס על אלירז בגלל העצבים שלו או מתחילים לעשות פה מניפולציות והסתה בגלל מה שהם רואים בערוץ 2 או אפילו 20, יש לי שאלה כנה ואמיתי אליכם, מעניין אם אותם אנשים לא מתעצבנים בחיים שלהם ולא נפגעים ולא כועסים? הא? אז אל מה אתם שופטים? זה בדיוק מה שהופך אותו ליותר אהוב ויותר אנושי בטח יותר מכל אלה שיושבים שם כבר 3 חודשים עם מסכות עבות על פניהם וכך גם אלין המתוקה מתוקה והאנושית כ"כ כולם שם חיים על הקצה בהתנהלות שלהם בעיקר איילה האובססיבית קומפולסיבית והנרקסיסטית הזאת וזה דוחה את כל מי שצופה ותגידו עדר או לא עדר, זה לא מזיז לי. זה אפילו מצחיק אותי שזה התירוץ.. הא ויש עוד תירוץ מצחיק שמי שלא אוהד את איילה מקנא בה. אבוי לכל אלה שכך הם חושבים באמת. כמה עצוב לי עליהם. זה תירוץ כ"כ הזוי תחשבו טוב טוב מה אתם בעצם אומרים אותו דבר אפשר לומר על השנאה למתמודד אחר ואף אחד לא מעלה את זה כי זה מגוחך ברמות אני הולכת עם הלב שלי ומעניין שכ"כ הרבה אנשים בחרו ללכת עם הלב שלהם ולאהוד את מי שנגע בהם בבטן הרכה אלירז ואלין כל השאר שרק אלוהים יהיה איתם זה מה שנותר לי לאחל. שאף אחד לא ימכור לכם שטויות כי הכל הבל הבלים בתוכנית הזאת. תוכנית טלוויזיה שעושה רק רע לעם שלנו, מפלגת, מעצבנת ויוצרת ריחוק וטינה ולכלוכים חבל גם ככה יש פה כ"כ הרבה רוע וקושי

למעלה