ההפקה של "אקס פקטור" משקרת

omer719

New member
האמת? לא קריטי.

גם משעשע, כי הבתים האמיתיים שלהם נראים מעולה, אם לא יותר טוב מהזיופים

Mikey Weiss

New member
זה כל כך כל כך לא חדש

תתייחס לבתי השופטים כ"מקומות בהם השופטים בוחרים לארח" ותעבור הלאה.

omer719

New member
גם כתוב שם משהו הגיוני

שאף אחד לא היה רוצה לפתוח בפני כל העולם את הבית שלו... זה לא משהו שנעים לעשות, במיוחד כשפולשים לחיים שלהם כל כך הרבה. זה ממש בקטנה מבחינתי. אבל טוב לדעת.

ורדונה2

New member
תאכלס...

גם תהיתי לעצמי בקטע של דמי, כי בעונה הקודמת לא ממש היה איכפת לי מניקול שרזינגר או פאולה או אל.איי ולא התעניינתי כ"כ כמה עשירים הם באמת, אבל בעונה הזאת יש את דמי- והיא לא נראית לי כ"כ כמו הטיפוס שיקנה בית בעשרות מיליוני דולרים.
אני אפילו לא זוכרת אם היא גרה לבד בכלל, אם היא לא גרה המשפחה עדיין

אז גם לי זה גרם לתהות...
והגיוני מה שאתה אומר, מי רוצה להכניס אנשים ומצלמות ככה לבית ולצלם כל פינה? זה די חדירה לפרטיות...
לא כזה "שקר" קריטי לפי דעתי

זה היה צפוי.

מנסים להראות את זה כאילו זה זוהר. כאילו השופטים הם סופרסטאר ותראו לאיזה מקום הם הגיעו ויש להם בית עם בריכה עם נוף ומלא כסף והם בתהילה ומה יהיה עם המתמודדים, האם הם יגיעו לזה...
יענו הפער הזה בין המתמודדים שגרים בעוני ועובדים בעבודות לא נחשבות לבין הבתים של השופטים. שהכול יענו יהיה זוהר וצועק "תהילה".

למרות שאין לי ספק שגם הבתים האמיתיים של בריטני וסיימון צועקים תהילה והם גדולים ומפוארים אבל כנראה רצו ללכת על בטוח ועל הדבר הכי הכי.
או שבאמת כמו שנאמר פה, הם לא רצו באמת לחשוף את הבתים שלהם מטעמים של פרטיות וכאלה.

Mikey Weiss

New member
בסופו של דבר, גם אם אלו לא הבתים האמיתיים

אלו בהחלט בתים אמיתיים של אנשים עשירים, ומן הסתם סיימון ובריטני וכו' יכולים להרשות לעצמם בתים כאלו - ובטח גם יש להם, כך שהפואנטה של אם תהיו מפורסמים ועשירים גם לכם יכול להיות כזה עדיין תקפה.

אגב, הרבה פעמים בכלל השופטים מארחים את השלב הזה במלונות מפוארים ולא בהכרח בבתים, היה באוסטרלי, הבריטי, הרבה גרסאות אחרות ככה, ומן הסתם מלון זה לא הבית שלהם. זה נקרא בתי השופטים כי זה אירוח "אישי" אצל השופטים. לא צריך להיות כל כך מילוליים...

Uri04

New member
אני גם אהיה בשוק

אם התפאורה הזאת שנראית כמו סט של תכנית אירוח היא הדירה האמיתית של דמי.

ובכלל נראה שהבתים של בריטני ול"א הם אותו הבית, רק שבכל פעם מצלמים חלק אחר של החצר. בעונה הקודמת הבית של ניקול נראה דומה בצורה מחשידה לבתים מהעונה הנוכחית, וכבר אז אמרתי לעצמי: "אין מצב שהכ**ה הזאת טובעת *בכל-כך* הרבה כסף שהיא יכולה להרשות לעצמה כזה בית". אז זהו... הכל פוזה, כמובן.

tali44

New member
תכלס!

למרות שאת ה"בית" שלה הכי אהבתי, עשו אותו כזה מגניב!

is00

New member
זה כבר מזמן ידוע.

בשנה שעברה כבר הודו בכך. אלו לא הבתים של השופטים, אלא בתים שרק נשכרים למטרה הזאת.

such an angel

New member
מההההה

איזו אכזבה..
הבתים שלהם נראים טוב בלי קשר !
אני כשראיתי את הבית של סיימון כמעט התעלפתייייייי

למעלה