ההפגנה!!!תשרשרו כאן כל מה שאתם

עוד חדשות

איזה מעריצה זרקה על הבמה ורד לפליפה ופליפה הרים אותו והוא נתן אותו ללואיסנה איזה מאמיייייייייייייייי כפרה עליוו

מהרישמי ...ועוד חדשות

הרגע קראתי באיזה פורום מארגנטינה שפליפה שר ללואיסנה dame una oportunidad והם התחבקו כזה ותמיד הם היו כזה ביחד

../images/Emo41.gif../images/Emo28.gifחחחחחחחחחחחחחחח

יווווווווו פליפה הזה חנק אותי
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מושללללללם

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gif../images/Emo99.gifיייאאאאאאאאאאא

שלמותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
פאקקק רוני הרגת אותי עם הדברים שכתבת בשירשור הזההההה

חזרתי עכשיו מההפגנה../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

היה סבבבה למרות שציפו להרבה יותר אנשים...אבל היו מספיק... בהתחלה חיכינו שכולם יבאו ואז הלכנו ליד המשרדים התחלנו לצעוק "ארוואי..." וכולם יצאו מהחלונות להסתכל בהתחלה ירד המנכ"ל של העיתון או משהו כזה ואמר שפלורסיינטה באים הפסח ושאולי יצרפו גם את ארוואי ושזה מסובך ושנכתוב מכתב והוא יארגן לנו פגישה עם יאיר והוא חילק לכולם עיתונים.ונתנאל מהאתר של כריס ויאיר וקרול הלכו להביא תגובה מיאיר ונדב על ההפגנה אז הוא אמר כמעט אותו דבר ואז המשכנו לצעוק אז דניאל דורי ירד והוא היה ממש נחמד!! הוא אמר לנו שמתחילים לשדר את פלורסיינטה בערו 2 ושעושים הופעה מיוחדת לפלורסיינטה עם 50,000 אנשים ושנמכרו כבר כל הכרטיסים (אבל לא בשביל פלורסיינטה באנו...) ואז הוא אמר שלא כדי להם להביא אותם מבחינה מסחרית ולדרום אמריקה יותר כל להם כי זה יותר קרוב ולישראל זה יותר רחוק אז יותר קשה להביא אותם וזה לא משתלם להם אבל אז הוא אמר שיש את הלהקה החדשה ויכול להיות שיצרפו גם עוד כמה לפלורסיינטה (כמו לואיסנההההההההה!!!)ויכול להיות שכם מישהו יבוא בחנוכה!! הלוואי שיצא מיזה משהו סורי על המגילה מי שקרא שיכתוב "הלוואי שארוואי יבאו!!"

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifהלוואי שארוואי יבואו

אבל רגע.... אני לא בטוחה שהבנתי מה הלך שם... מה נסגר בסוף

סורי על השתי הודעות...

ואני לא נשארתי עד ממש הסוף אבל לא נראה לי שאחרי שהלכתי היה עוד משו... אבל עד שהייתי נסגר שהם ידבר על זה כי זה מסובך...ושאולי יצרפו לפלורביינטה כמה מהמורדים...

הלוואי שארוואי יבאו!! ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

יאאאאאאא שיבואו כולםםםם
לו בחנוכה..פלוריסינטה בפסח..גלאם איפשהו אולי בפורים חח..וארוואיי בקיץץץץץ הכי שווה

הלוואי שארוואי יבואו../images/Emo26.gif

כוס אמא של היאיר דורי הזה
כבר אמרתי את זה פעם
לא רוצים שפלורנסייטה יבואו לארץ בפסחחחחחחחחחחחחחחח
אם צריך לבחור בין פלור לבין אוואי אני את הבחירה שלי כבר עשיתי
לא אכפת לי אם זה משתלם להם או לא
לנו זה משתלם
בסוף לא יצא מזה כלום

hila rojas

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo182.gifהלוואי שארוואי יבואו../images/Emo9.gif

יוווווווווווווווווווו כל הכבוד לכם שהלכםם