ההסתה משתלמת : חיילים תקפו חרדי

ההסתה משתלמת : חיילים תקפו חרדי

לטענת הצעיר, הוא עמד בתור לאוטובוס כאחד האדם, אלא שאז הגיעה חיילת (סרטון וידאו ותמונתה נמצאים במערכת חדשות 0404), דחפה אותו ודרשה ממנו לעבור לסוף התור מאחר והוא חרדי שאינו משרת בצבא. הצעיר לא התייחס לבקשה, ניסה להתעלם, אך זו המשיכה בשלה. הצעיר החרדי החליט בשלב הזה לתעד את האירוע ושלף את הסלולרי, אך החיילת ניסתה למנוע את הצילום לאחר שחבטה כמה פעמים במכשירו הסלולרי. בשלב הזה – כך על פי הסרטון, דרשה החיילת שיפסיק לצלם אותה ואמרה: "אתה יודע שזאת עבירה על החוק? אני חיילת בצה"ל"...

כאן לא הסתיים האירוע. שלושה חיילים שהיו במקום מיהרו לעזור דווקא לחיילת והחלו לדחוף את החרדי ולהשפיל אותו לעיני כל.

הצעיר, (שמו שמור במערכת), אמר לחדשות 0404: "התביישתי. פגעו בי בצורה קשה ומשפילה. עמדתי בתור ופתאום תקפו אותי. אני לא מאחל לאף אחד לעבור את מה שאני עברתי. במשפחה שלי יש לא מעט משרתי צבא ובגאווה – כל האחים שלי שירתו בצה"ל ואחד מהם אף היה מפקד. גם אם לא היה לנו קשר לצבא אין לאף אחד זכות לתקוף אותי ובטח לא לחיילים במדים, שצריכים להוות דוגמא אחרת. אני מקווה מאוד שהמשטרה והצבא יעמידו אותם לדין".

(תמונות החיילים וכן קטע הוידאו אינם מפורסמים ע"י מערכת חדשות 0404 מאחר ומדובר בחיילי צה"ל).

מקור: חדשות 0404

גם ליברטי מדווח על זה

בחור ישיבה הותקף על ידי קבוצת חיילים שכינו אותו פרזיט ומשתמט * אולץ לוותר על מקומו באלימות פיזית ומילולית * גורמים חרדים מאשימים את קמפיין ההסתה שמוביל יאיר לפיד
מאת: שמעון ליברטי, מאיר לבנון | יום חמישי 30 מאי 2013 | 0 תגובות

צעיר חרדי הותקף על ידי קבוצת חיילים בתחנה מרכזית בירושלים לאחר שסירב לוותר על מקומו בתור לקו 404 הנוסע מירושלים לבת ים.

התקיפה אירעה לאחר שהקבוצה שכללה 3 חיילים וחיילת אחת תבעה ממנו לוותר על מקומו בתור, מאחר והם משרתים בצבא והוא "סתם פרזיט".

לאחר שסירב לדרישה הגזענית תקפו הם אותו בתחילה בקללות גנאי בנוסח "חרדי מגעיל" "משתמט" ובהמשך עם תקפו אותו פיזית וניסו לסלק אותו מהתור בכח.

בהמשך חיילת מהקבוצה אף ניסתה להשמיד את מכשיר הסלולר שבו תיעד את התוקפים, באומרה "אני חיילת בצה"ל, אתה צריך לכבד אותי"

בשיחה עם 'דוסים' העיד הצעיר "אני עד עכשיו רועד, חשתי שעוד רגע אחד החיילים מהקבוצה דורך את נשקו כנגדי".

ע מזרחי

New member
סנונית המבשרת את בוא האביב

סביר להניח שבעתיד הקרוב נשמע על עוד מקרים כאלו.

למה בעתיד? הנה חרדית שהותקפה

אנטישמיות נגד חרדית בלב תל אביב: את הערב הזה שהתרחש בסוף השבוע האחרון בלב העיר העברית הראשונה תל אביב - לא תשכח הגברת ל, חרדית מבית שמש במהרה.

ל. שלומדת בחודשים האחרונים עיצוב פנים במכללה יוקרתית בצפון ת״א, הגיעה ברכבה בשעות הערב של יום רביעי האחרון לצורך לימודיה במקום.

היא החנתה את הרכב באחד הרחובות הצדדיים ויצאה לכיוון המכללה. אלא, שלמזלה הרע הגיעו מולה באותם רגעים 3 גברים חילונים שהחלו לתקוף אותה מילולית בצורה קשה.

בשיחה עם 'כיכר השבת' היא נשמעת נסערת במיוחד ותולה את המקרה בהסתה המשתוללת כיום בכלי התקשורת כנגד הציבור החרדי.

"הם היו נראים אנשים נורמטיבים. בגילאי הארבעים פלוס, לא פרחחים, אחד מהם התקרב אליי בצורה מאיימת וצעק: עופי מפה. מה את מטמאת לנו את תל אביב".

"בהמשך" היא מספרת "הוא התבטא יותר בחריפות ואמר 'תחזרי לפולין', שם תלדי ילדים". (כיכר השבת נאלץ לצנזר חלק מהמשפטים שנאמרו לכיוון האישה, מפאת חריפותם).

ל מספר כי חשה פחד וחרדה ונמלטה לרכבה כשהיא נועלת אותו. "הייתי כמה דקות בהלם מוחלט. לא ידעתי מה עוד הם מסוגלים לעשות לי".

לדברי ל. היא סרבה להתלונן במשטרה וזאת מחשש שלא יאמינו לה. "אני בטוחה שהדברים הקשים המופנים נגד החרדים הם הגורם לאירוע החמור. אף פעם לא האמנתי שזה יקרה לי בלב תל אביב על ידי אנשים יהודים" היא מספרת

סוהי

New member
מה אנטישמי בזה?

זו עוד דוגמא לבדלנות אנטי ישראלית\ציונית\חילונית גסה,בוטה ואלימה,אבל אם אתה באמת מחפש אנטישמיות - עיין בכמעט כל נפיחת זבל הנפלטת מלועם של אבנרגימל והר הנריף.

MARIA40

New member
אתה לא חושב שבתקיפת חיילים חרדים

שמייצגים ומהווים סמל למדינה הציונית יש סממנים אנטישמיים ?.. אני חושב שכן.כן סוהי גם יהודי יכול להיות אנטישמי..

ע מזרחי

New member
הקיטוב בין היהודים לחרדים רק ילך ויחמיר

אלא אם החרדים יעשו תשובה ויחזרו להיות חלק מעם ישראל

שמאלנים כמו ערבים. חושבים שנצחו בקרב אבל

הם לא מבינים שהפסידו את המלחמה.

בו נדבר עוד 10 שנים ונראה מה יהיה. הם יאכלו אותכם בלי מלח.

בעצם עם מלח כי אתם אהלק מלח הלימון של החומצה אסידית.

איידהו

New member
אז אתה אומר שאתה מייחל בעצם להשתלטות חרדית

על המדינה ולדחיקת הציבור הלא חרדי לשוליים...

אתה מתאבד שיעי או מה....?

אני לא חושש גם כאשר יהיו 100%חרדים במדינה

-במחשבה שניה בטוח שלא יהיו 100% כי ישארו כמה הזויים כמוך למשל-

ואם בזכות החרדים ידחקו זמאלנים ואנטי דתיים זבל שבזבל אז מבחינתי

שהחרדים אפילו אשכנזים

אני לא מתאבד שיעי. הם בני הברית שלכם למחלמה על השלום.

אני מה....? אוהב ישראל אבל יותר אוהב את היהדות דבר שלו מקובל עליכם ואני מבין למה..

איידהו

New member
חרדים קיצוניים תוקפים באותה מידה נשים

צלמים,שוטרים וכדומה.

לפני כחודשיים הם תקפו באלימות שתי מורות, אחת ערביה ואת חברתה היהודייה.

אלימות ושנאה באים משני צדי המתרס, החרדים בהחלט ובהחלט לא מעל זה.

נו מה לא בסדר?

החרדים המשתמטים צריכים לפנות מקום לחילים בתחבורה ציבורית
לדעתי גם צריך לחוקק חוק כזה

למעלה