ההסכם

maya256

New member
ההסכם

אתמול שוב הרגשתי נורא.. נסעתי לי בדרכי הביתה דנה ברגר שרה לי ברקע "אהבה..למה את חייבת כלכך להכאיב...אהבה..." וחשבתי לי.. וואי, זה לא עובר לי וואי, זה לא נגמר אז דיברתי איתו, עם ההוא שלמעלה, עם אלוהים החלטתי להתעמת, להגיד, להילחם ולדבר בכלל פעם..לא האמנתי בו כל כך חשבתי לי נכון, יש שם משהו\מישהו אבל זה לא ברור תתנו לי הוכחה אני אאמין ! היום, כשהתבגרתי קצת, מצאתי את האמונה בו לא את הדת..את האמונה. יודעת שהוא שם, רואה, מתכנן ומחליט ואולי יש לו עוזר או שניים אבל הוא שם. אז החלטתי במקום לריב איתו, אבקש.. נעשה הסכם, הצעתי אבל אז מה יהיה תפקידי שם הוא הרי הכל יכול יודע הכל מה כבר אני יכולה לעשות הוא מכיר אותי, הוא יודע מגרעותיי ומעלותיי יודע ומכיר כל מחשבה שלי אז מה כבר אני יכולה לתת? אבל בכל זאת עשיתי איתו הסכם ביקשתי ממנו שפעם אחת לפני יומהולדתי נוותר על הסימפטום של דיכאון טרום יומהולדת נוותר על ההרגשה הזו וביקשתי שההוא יחזור שהאיש שאני רוצה ישוב אליי שהאיש שאני אוהבת יאהב אותי שהאיש שאני חולמת יהיה לצידי פעם אחת ויחידה תעשה לי אהבה ביומהולדת לא יודעת למה, אבל כל יומהולדת אני לבד... לבד, נטולת אהבה. והיום, היום אני רוצה אותו, חושקת בו רוצה שתהיה לי יומהולדת של אהבה איתו רוצה שהוא יאהב אותי שוב עד קץ יחבק, ינשק, יעשה איתי אהבה כמו שהוא יודע. רוצה אותו כל כך, מתגעגעת אליו חולמת עליו אז אלוהים, למה שזה לא יקרה? למה לא תגרום לו לשוב אליי? למה??? תנסה...זה עוד עשוי להצליח. אז ביקשתי, עשיתי איתו הסכם...הסכם עם אלוהים ועכשיו מה שנותר זה לחכות לי אין צד בהסכם המוזר הזה אבל לו יש. אז אלוהים, חוץ משלום בעולם, אהבת איש את רעהו מה כבר ביקשתי לעצמי? אהבה? אהבת איש אחד ויחיד אהבה שהיתה ודעכה וצריך שוב ללבות אותה אהבה שצריכה להיות אהבה של איש ואישה אהבה שהיתה... מי יתן וההסכם הזה ינחיל הצלחה לכולנו... ב-
מאיה

-Annie-

New member
את יודעת?

לפני כמה ימים כעסתי פה על אלוהים. וזה עורר פה כל מיני דיעות ותגובות. והנה, אני קוראת את ההודעה שלך ואני רואה שזה לא רק אני, כל אחד לוקח את מה שנוח לו שאלוהים שלו. ההודעה שלך הזכירה לי את היומולדת שלי. שהיה חרא, אגב. וחוץ מהרבה דברים קטנים, הדבר שבאמת רציתי היה שיהיה אותו אחד שזה יהיה יום מיוחד בשבילו, יום שלי-שלו. שרק יחבק. ודווקא זה, שעד עכשיו אהבתי ורציתי, איכזב אותי. שוב. ואני לא מצפה ממנו ליותר מידי. רק לחיבוק. לחיבוק ולמבט. ואולי אני סתם משלה את עצמי כי רק מי שמשלה את עצמו מתאכזב... מקווה שאלוהים יקיים את ההסכם שלכם.

רותי ב.

New member
קודמקול, מקווה שהוא ימלא את החלק

שלו בהסכם, אולי בבקשה שלך, אולי בתחינה שלך, לא יודעת... באמת מקווה שלא תביום ההולדת תאהבי, ותהיי נאהבת, ושהוא ה-הכי הכי ישוב, ודברים שוב יסתדרו ביניכם, כך שכל המשאלות ימולאו... וגם מקווה שבשקט בשקט לחשת לו את התאריך הנכון, ובבקשה תגלי גם לנו, שנתכונן, שנאפה עוגות, ביומולדת הקודם לא היתה עוגה, נדמה לי, שנביע משאלות עבורך בדיוק ברגע הנכון
ו-
שכל המשאלות יתגשמו.

tiptiponet

New member
מאיה

גם אני עשיתי הסכם כזה עם אלוהים פעם לפני שלוש ארבע שנים ... ומאז את יודעת מה קורה לי ? גם שהיה לי חבר עם אחד הוא רב איתי ולא היה איתי ביום הולדת ואפילו לא התקשר יום הולדת אחת ביליתי בצבא שוב לבד יום הולדת אחרת ביליתי לבד בחופשה יום הולדת אחרונה שוב רבתי עם איזה חבר שהיה החלטנו להפרד אך הוא שלח פרחים באותו יום וחזרנו להיות ביחד שבועיים אחר כך ושוב נפרדנו אחרי איזו תקופה ... אל תעשי איתו הסכמים כאלה ... תעשי איתך הסכם שביום הולדת שלך תהיי מאושרת...

maya256

New member
תשמעו..

קוראת את התגובות ולא ממש יודעת מה להגיד פרט ל..תודה אני מתעודדת מלקרוא את דבריכם כמו בטח עוד הרבה כמוני יודעת רק שיומהולדת היה בשבילי.. ובטח לא רק לי..הוא לא ממש יום שצריך לחגוג כי אני מתבגרת בעוד שנה והנה עושה עם עצמי חשבון נפש ואני נשארת לבד..כן..יש לי חברים\ות אבל אני עדיין לבד או כמו שקראתי לזה נטולת אהבה אמיתית..היא אולי נמצאת שם בשבילי אבל אני תמיד מוצאת את המילה או המעשה לקטוע אותה לפני צמיחתה בכלל.. ושלא תבינו לא נכון אני בחורה עם שמחת חיים כה גדולה שלפעמים אני מקנאה בעצמי.. החלטתי השנה..להבדיל משנים עברו לנסות להנות ביום הזה..ולמרות ההסכם.. ואם יצליח או לא אני החלטתי לחגוג השנה. להיות מאושרת עם עצמי והסובבים אותי גם אם ה- אחד שלי לא יהיה לצידי.. ואני מאמינה שיבוא יום והוא ישוב.. חלק מסיפור סינדרלה או לא...הסוף חייב להיות טוב.
מאיה

הגנטלמן

New member
גם אני פעם עשיתי הסכם

עם אלוהים. הסכם מוזר מאוד אני חייב לציין.. זה היה כשנשאלתי על ידי האחת והיחידה שאהבתי מעולם, מהי המשאלה שהיתי מבקש לו ניתנה לי ההזדמנות לבקש אחת כזו. גם היא ממש לא אפשרית, דמיונית ולא מעשית..העיקר לדעת מהי ביקשה.. אז פניתי לאלוהים בבקשה שחשבתי שהיא בלתי אפשרית. ואני לא יאשים אף אחד אם הוא גם יחשוב כמוני...ביקשתי ממנו לחזור אחורה בזמן..לחזור לזמן שהיינו יחד ושכמעט, רק כמעט יכולנו להיות יחד לנצח, אך זה לא קרה.. ואת יודעת מה? אלוהים מילא את המשאלה שלי.. את השבועיים האחרונים חייתי בעבר.כמו בעבר..אולי טכנית הזמן לא חזר אך כל מה שעברנו אז, החוויות, המבטים, את הכל חייתי שוב..אלא שהפעם בהבדל אחד קטן.. לעולם אני לא יצטער יותר על מה שהיה יכול להיות ולא היה...הפעם כן סגרתי מעגל..ואת הנשיקה שפעם היא ביקשה ממני ולא נתתי לה משום מה, את הנשיקה ההיא נתתי באיחור של 6 שנים.. חזרתי אחורה בזמן, מאיה!! אני מאמין בזה מאוד... הסכמים כן מתמלאים...בעיקר אם את מאמינה בזה..מנסיון אני אומר לך .. אל תפסיקי להאמין, וההסכם שלך עם אלוהים יתגשם.. אגב, החלק שלך בהסכם, למעשה הוא החלק של כולנו בכל הסכם, הוא להמשיך להאמין..לא יותר.. ביי..

רותי ב.

New member
וזה הרי סיפור נהדר בפני עצמו,

גם עם קשר לדברים, וגם בפני עצמו ...

למעלה