ההנגאובר שאחרי

Antithesys

New member
ההנגאובר שאחרי

שלום לכם קודם אציג את עצמי. שמי איגור , גר בנצרת עילית ולומד פיסיקה בטכניון. הנני ..ממ..אפשר לומר פליט מפורום אקטואליה אחר שירד מהפסים לגמרי (מקווה שכאן יהיה טוב יותר
נעבור לנושא שבאתי לדבר עליו....הרבה מאיתנו היו ביום שלישי בתל אביב באירועי העצמאות של מר גאידמאק. ללא ספק אחת ההופעות הטובות יותר והמושקעות יותר שהייתי בהם בימי עצמאות. כמו אחרי כל מסיבה ראוייה לשמה, בא ההנגאובר וחשבון הנפש ביום שאחרי. הגיע הזמן שנעצור ברגע זה ונחשוב לאיזה כיוון אנחנו הולכים. לפני כשנתיים הוא התפרץ לתודעה הלאומית כאשר רכש את ביתר ירושלים, אח"כ בא פינוי ילדי שדרות ותושבי הצפון לאילת ולניצנים. לפני כמה ימים ראינו הופעת ענק, אוכל וממתקים חינם לילדים. אך מיהו אותו האדם שעומד מאחורי הכל? מיהו בעצם גאידמאק? האם הוא רוטשילד של שנות ה-2000 שמנסה להתדלק את המפעל הציוני בממונו או מפלצת פוליטית שמנסה לצבור כוח ולהפנות אותו אלוהים יודע לאן? כבר דובר לא אחת על זה שהמצב שאנחנו עומדים לפניו מסובך ומסוכן מאוד. לפנינו ניצב אדם שתורם הון תועפות לציבור, בעצם כמה שזה מכוער לומר- קונה את אמונו. (ואת זה רואים על פי הלכי הרוח הרחוב או על פי סקרים). ללא ספק הוא צובר הון פוליטי עצום, ואני מניח שהוא רוצה לעשות איתו משהו ...אבל מה? הרי אנחנו נותנים אמון באדם שאנחנו מכירים מעט מאוד....מה עברו? (חוץ מהעניין עם מכירת הנשק באפריקה), מי המשפחה שלו? מה הרקע שלו? והעיקר מה הדיעות הפוליטיות שלו? לא רחוק הזמן שאדם הזה יצטרף למפלגה (או יקים אחת משלו) ויפרע את החוב שאנחנו חייבים לו. המפלגה שהוא יתמוך בה תנסוק...אך מה היא? אולי תהיה זו מפלגה מטופשת כלשהי? אולי אפילו מפלגה אנטי ציונית (טוב אני לא באמת מאמין בתסריט הזה...אבל זה הרעיון)?... מה דעתו על דברים שקורים כאן במדינה? אתם מבינים שאנשים יצביעו בעדו ללא קשר למצעו? האם זה לא בסיס טוב ל...אפילו דיקטטורה? אני לא להשמיץ את האיש הזה...אני באמת רק מעלה אפשרויות, מחפש תשובות ומתחנן מהציבור שיחשוב. אולי באמת מה שמדריך אותו זה ציונות וטוב לב? אבל ההגיון אומר (וגם ספרי בלשות תאמת) לא לסמוך על אדם שיוצא מגדרו על מנת לעזור לך. התיאוריה האישית שלי: היא שהוא מראש רצה להכנס לפוליטיקה. פשוט אם הוא היה מצטרף למפלגה כלשהי (נגיד ליכוד) מלכתחילה , הוא היה סתם עוד פוליטיקאי קטן....עשיר אבל קטן....ובכל מקרה הוא לא היה יכול לארגן את האירועים שהיינו עדים להם בזמן האחרון - פשוט כי אז זה היה נראה מכוער ומצטייר כקניית קולות . עכשיו לעומת זאת הוא מצטייר כתורם מטעמי.....צדק חברתי....ואז הוא יתן את כוחו הפוליטי שצבר למפלגה מסויימת. אולי גם הוא ינסה לרוץ לראשות ממשלה מתישהו או לנסות לקבל תיק. העניין הוא גם שהוא נמצא תחת חקירה במספר מדינות, וכנראה הוא מעוניין בחסינות של ח"כ.. בכל מקרה קורה פה משהו מאוד מוזר...ואל לנו להתפס בקלות ולתת למישהו לקנות אותנו למימוש צרכיו ושאיפותיו האישיים. עלינו לבור מנהיגים מתאימים, ראויים ובעלי חזון וכישרון. כאשר הנהיג נבחר מטעמים אחרים וחסר התכונות האלה....לצערי כולנו ראינו במו עינינו מה קורה. שיהיה לכם שבוע טוב ואשמח לשמוע את דעתכם איגור

lemmacantor

New member
כמובן שהחששות במקום

דעתי היא שהוא מצא כאן בישראל מקלט נוח. אין לי בדיוק מושג מה מקור של המיליארדים שלו(ואני די מאמין מקורם עסקאות נשק אפלות, אך כמובן שאין לי הוכחות), הוא קונה כאן אנשים נורא בזול ומנצל בצורה אופטימלית את אפסיותה של הממשלה המושחתת. לדעתי גיידאמק הוא סכנה לישראל! ידוע שגם בארץ מתנהלות נגדו חקירות, אך קשה לי להאמין שהוא יורשע - קצינים בכירים במשטרה משתתפים באירועים שלו. זה תקין??? רוטשילד, הוא לא! הוא נכנס לתודעה בזמן שהיה נוח לו, וכל הדיבורים על ציונות זה כסת''ח. אני מרחם על האנשים שאחרי אכילת שיפודים כבר רצים ומנשקים לו את הרגליים(מילולית לפחות) ומוכנים להצביע בעדו וקוראים לו "משיח". מטומטמים.

Antithesys

New member
תראה, זול אני לא הייתי קורא לעם שלנו

אולי הדוגמה שנתת עם השיפוד כן מציגה אותו כזה, אבל אתה חייב להבין שבשביל תושבי שדרות ותושבי הצפון (ואת זה אני יודע כי ראיתי את מצבם וביקרתי בחיפה ובקריות בזמנים ההם- גם אני גר בצפון אך נצרת עילית לא הופגזה) הוא היה מושיע....והם ילכו לתמוך בו בבחירות או לנשק לו את הרגליים רק בגלל שנתן לילדיהם להשתכשך בחולות ניצנים ולא בביוב הזורם כבר לאורך שנים במקלט.

lemmacantor

New member
כשהולכים להצביע לא מתעניינים

בדעותיו של המועמד, באידאולוגיה(כמה שזה נשמע מגוכח כעת) שלו, בתוכניות פעולה שלו? אותי מעצבנת אהדה עיוורת. אם הוא תורם אז אל אצפה לקבל משהו בתמורה. אחרת זה לא תרומה.

jackie111

Well-known member
בוא נעשה את הבדיקה

בצורה קרה א. ארקדי עוזר לאנשים בארץ ללא תמורה כרגע מצידם וצובר פופולריות. ב. אין הוא עושה זאת מסיבות ציוניות אלא אם הוא מגדיר ציונות בצורה שונה מאיתנו. אשתו וביתו בצרפת. ג. אם ינסה להסיג טובות הנאה מהמדינה כמו "אל תסגירו אותי לצרפת" התרומות הללו יעזרו. ד. כשיקים מפלגה. יבחר לכנסת. וישיג חסינות מתביעות מצרפת. היה ח"כ כזה שחילק מתנות - שמואל פלטו שרון. וזאת כדי להשיג חסינות וזה הצליח לו. ה. יום אחרי שיסתבר שגאידמק עבריין ויוגש נגדו כתב תביעה האם גם אז ימשיך להיות נדבן כל כך גדול? אם כן הוא קדוש שעושה זאת לשם שמיים.

Antithesys

New member
נמממ..

חשבתי שהוא כבר ידוע כעבריין, עד שצרפת תבקש מאיתנו זה קר עניין של זמן, וקיים סיכוי גדול שגם פה יוגש נגדו כתב אישום....ז"א שבעצם קיים סיכוי סביר ביותר שהוא מוציא את כספו לחינם.....האם אתם חושבים שהוא לא יודע את זה?

lemmacantor

New member
מבחינה משפטית עבריין הוא אדם שהורשע

גיידמאק לא כזה. שוב בישראל קשה לי להאמין שיורשע ולו רק בגלל שקצינים בכירים הולכים לאירועים שלו. גם זה שהוא מינה את ארזי(קצין משטרה בדימוס) להיות יו''ר בית''ר, למרות שלבן אדם אין רקע בספורט(ובכדורגל בפרט, כנראה לא סתם. כנראה שקשריו של ארזי במשטרה יותר חשובים ואליפות הקבוצה גם ככה לוקחת.

סוהי

New member
ונניח שהוא רוצה להיכנס לפוליטיקה...

מה הוא עושה רע?...עובר על החוק?....הרי שוחד בחירות נעשה תמיד ובדרכים שונות.פוליטיקאים מבטיחים מראש הבטחות ללא כיסוי...פוליטיקאים מציגים עצמם במצגת שוא...פוליטיקאים משפצים את תולדות חייהם,אופיים ותכונותיהם....פוליטיקאים מציירים עתיד ורוד בהנהגתם...ומה עושה גאידמק? - קונה קבוצת כדורגל פופולרית,עוזר לפליטי מלחמה ועורך מסיבות יומולדת וחג עצמאות גדולות על חשבונו....שוחד בחירות?...אולי - אבל בדרך הרבה יותר נעימה ונחמדה מאחרים...ותיקים.

wakka1

New member
נא....

לדעתי חוש הפראייר הישראלי פשוט יצא משליטה אחרי שנת התלאות שעברנו.. עושה רושם שהוא פשוט מנסה לפעול למען העם היושב בציון. אפילו אם התסריטים הנ"ל יתקיימו, ישראל היא לא ארה"ב, ומנהיגים לא אהודים נוטים לפרוש מוקדם.

Antithesys

New member
ממממ..

העניין הוא לא שהוא רוצה להכנס לפוליטיקה (שבכך אין שום דבר רע). העניין הוא שהוא צובר כוח למטרות שאף אחד לא יודע מהן, והציבור עלול ללכת שולל אחרי אדם שתרם להם בינתיים. כולנו יודעים מה קורה כשהציבור הולך שולל אחרי אשליות כלשהן.

Antithesys

New member
טחח..

שכנים לפעמים מעצבנים וצעירים כבר לא בעיר אחרי סיום צבא :(

הMפצח

New member
אני חושב שמוקדם עדיין לנסות ולפרש אותו

מה שיש לי לרשום לגביו, זה רק הצעה בישבילו לגבי סיסמת הבחירות שלו.

למעלה