ההורות שלי - ועוזי חיטמן

Night Light

New member
ההורות שלי - ועוזי חיטמן

כשהפכתי לאמא, והתחלתי לראות בעיניים של בתי הבכורה את הניצוץ הזה, הסקרנות, הלמידה, ההתפחות וההתקדמות... ואז היא למדה לדבר וכל מילה שניה היתה למה... ועוד 11 יום היא תהיה בת 7, והיא שואלת שאלות נבונות שלא תמיד אני יודעת איך להתמודד איתן... והשיר הזה, כל כך יפה, כל כך מביע את הרגשות שלי... ילד אתה שואל / עוי חיטמן ילד אתה שואל ואתה לא תמיד יודע ילד רוצה תשובה ואבא לא תמיד מוצא זה נכון, שאבא יודע לשחק ולבנות ארמונות על המים הוא ממציא ספורים ואתה צוחק והאור מתמלא בעיניים אך עם יד הלב גם אם זה כואב אבא לא יודע הכל תדע ילדי כשרק תהיה גדול ילד אתה שואל.. זה נכון שאבא יודע לצייר חלומות שעפים בשמיים הוא אתך מטייל בעולם ושומר בשבע עינים אך עם יד על הלב... גם אם זה כואב אבא לא יודע הכל תדע ילדי שרק תהיה גדול ילד אתה שואל.. זה נכון שאבא יודע ללטף לרפא כל כאב שמופיע ובסוף היום גם אם הוא עייף הוא ממשיך עוד סיפור להשמיע אך עם יד על הלב.. גם אם זה כואב אבא לא יודע הכל תדע ילדי שרק תהיה גדול ילד אתה שואל...

הרגע שרתי לעומר את השיר הזה...

(מעט המילים שזכרתי) אחרי שנזכרתי בו כשקראתי את ההודעה שלך. והייתי בשוק, עומר הקשיב לי ברצינות ואח"כ שאל שאלות "אבא לא יודע"? ... היום היה לי קשה במיוחד. אחד הסמלים המובהקים של ילדותנו בשנות השבעים הוא ללא ספק עוזי חיטמן, המוכשר כל כך, ז"ל...

למעלה