ההופעה בקיבוץ בארי 31.3

PorcupineMan

New member
ההופעה בקיבוץ בארי 31.3

אביב הגדיר אותה 'חזרה גנרלית' למופע בהאנגר שבוע הבא, אבל היא הייתה יותר מזה, בזכות שירים כמו 'אלימות' ו'במילים אחרות' (הניצחי) וגם בזכות ערן מיטלמן שחוזר לתעויוט! אני לא אפרט את הדרך המסובכת שהייתה להגיע לשם (לחור הזה שנמצא 5 ק"מ מעזה), את הקיבוצניקים האנטיפטיים שם, ואת הראשלצים שלא היו יותר טובים מהם, אלא פשוט אגיד שהייתה הופעה טובה. ובנוסף אציע לכם לתכנן טוב את דרכי ההגעה והחזרה מהופעות בכאלה חורים נידחים.
 
איזו חברה?

שאלתי אותו לפני שנתיים מה קורה עם ה-SG והוא אמר שהיא נמכרה כבר מזמן..
 

ליאורנר

New member
היה אתמול הופעה לא משהו.....

עם קהל מאוד מסריח, כל מני אנשים ספרדיים שחשבו שהם באו להופעה של המורדים, אנשים שמשנים את המילים של 'שנינו שווים' וכו' אני שמח מאוד שמיטלמן חזר לתעויוט... עכשיו רק נשאר את עודד שחר ויהיה מושלם ההופעה עצמה הייתה אמממ נחמדה כזאת.... חוץ מאלימות שהיה יפה וגם עונות לא היה משהו מיוחד... אפילו לא סוף העולם אבל ההופעה הזאת הזכירה מאוד את ערד 97 עם זה מגלל חזרתו של מיטלמן[באור הירח זה היה נשמע ממש כמו ערד 97] או בפלייליסט עם במילים אחרות, עונות, עצוב בלעדייך וכו' או בגלל הגיטרה הכפולה שהראל בן עמי הביא לשיר 'המכתב' קיצר לא יודע אם ההופעה הייתה שווה את כל הטירחה של להגיע לשם אבל לא נורא.. לומדים מטעויות נפגש בעשור
 

PorcupineMan

New member
קהל לא שפוי...

כשאביב שר את 'אלימות' צעקו לו 'תשיר את שיר תקווה', הייתה חבורה שהניפה כל הזמן את דגל ברזיל מסיבה לא ברורה, וכל מני חפירות שהגיעו מאנשי יד מרדכי 'איך אתם מכירים את השירים הנגוזים של אביב?' ('מה זה נגוזים?') והיו עוד..
 

mayan d11

New member
ערן מיטלמן חוזר? ../images/Emo140.gif

באמת? לא יאמן! הופעות עם מיטלמן זה מדהים כמו ההופעה החד פעמית בזאפה פששש שירים טובים!
 
למעלה