ההופעה בבארבי

becker

New member
ההופעה בבארבי

טוב אז ככה: הורקור - זבל מאן אלייב - הלהקה הכי טובה בארץ, עם ההופעות הכי טובות בארץ נתנו את ההופעה הכי טובה של הערב לדעתי.. אין ספק שזו הלהקה שבאתי לראות... יוסלס - היה בסדר, חביב, די נמאס כבר כל השירים ייד קור - לצערי עכשיו הם מנגנים אבל הייתי צריך ללכת קצת אחרי שהם עלו אז ממה שראיתי די נהנתי.. זה היה מצחיק שהסולן שלהם אמר שחושבים שהוא אבי ביטר... לסיכום - היה נחמד +, ממש נהנתי במאן אלייב

Eskorbuto

New member
יההה

אידקור שברו את האמא של כולכם... היה פשוט ג ד ו ל ! ! בוורקור לא הייתי, מאן אלייב ויוסלס לא הייתי הרבה וממה שאני זוכרת סתם היה לא משהו מיוחד.. יאללה, שבוע הבא שוב אידקור Can't Wait

Chen Kuki

New member
בסך הכל היה בסט! יותר טוב מחיפה!!..

הורקור- מה הקשר שלהם לעולמנו? אני ממש לא נהניתי מההופעה שלהם ומה הקטע של הבחורה הזאת שרוקדת חצי ערומה? קצת כבוד, אישה! מן אלייב- אני באמת לא הבנתי למה ג'ון אמר שלא היה משהו כי אני חושבת שהיה בן זונה!! ובכלל, אני נורא מתגעגעת למן אלייב! לא יוצא לי לראות אותם הרבה משום מה \= יוסלס- היה בן זונה! הרבה יותר טוב ממה שהיה אתמול בחיפה, וחוצמזה גלדר עלה לתופף ועידו עזב את התופים כדי לפתוח בקריירת פריסטייל עצבני- וזה היה ממש מצחיק. יידקור- כשראיתי אותם בחיפה נהניתי הרבה יותר... ואז חשבתי שכדאי שאני אבוא לראות אותם גם היום כי הם היו ממש מצחיקים... אבל זה מסוג הלהקות שאתה צריך לראות רק פעם ב... בהופעה... פשוט שמעתי את אותם בדיחות ואותם שירים פעמיים.. היה מיותר קצת הקטע הזה! למרות שבראם מזעזע את עולמי (במובן היפה של המילה כמובן).. לסיכום- היה מהבסט.

SiCkPsYcHo

New member
TZHOOKIM!../images/Emo8.gif

FIRST OF ALL I WANT TO SAY whoreXcore FELIFE... TOO BAD I WAS LATE HEHE... UMMM MAN ALIVE TOO BAD THE FAT BOSS SAT OUTSIDE AND I COULDN'T GET IN WITHOUT HIM SEEING ME... USELESS... WELL... GOT SOME PICS MOST OF THEM SUCK BUT IT WAS BETTER THEN THE SHOW AT HAIFA THEY WEREN'T SO STONED TODAY AND THE CROWED WAS AWESOME AND I LOVE THE SHOWS AT THE BARBI OFER TOLD ME TO WRITE SOMETHING ABOUT THE FACT THAT HE PLAYED THE DRUMMS - SO.... YOU WERE GREAT, BUT WHAT THE HELL DO I KNOW?! YIDCORE... TZHOOKIM... THERE WAS ONE REALLY CRAZY GIRL IN THE FROM WITH A GRAY KAPOOTCHON - GIRL! CHILL!! I WON'T TAKE YOUR PLACE HEHE I'M SO BORED NEED TO FIND LIFE QUICK AND LIKE YOTAM SAYS: "MA SHENIKRA- SHIFSHOOF YADAIM"

הופעות טובות!!!

דרך אגב אני הבחורה עם הסוושרט האפור ויענו לא פחדתי שיקחו את מקומי פשוט מחצו אותי כל כך הרבה שבסוף הפילו אותי לבמה ובחוכמתי נשארתי שם יש לי מספר סימנים כחולים ענקיים להוכחה זו דווקא שווה לשבת על הבמה קרובים יותר להכל עושים צחוקים ומצד שני כל החרא של של הסולן החביב שלנו נפל עלי חחח אבל היה כיף היה פיצוץ!!!!!!!!!!!!!!! ודווקא הסולן לא יודעת איך כל כך לבטא את שמו בעיברית נורמלי הוא בן אדם ממש נחמד שאר הלהקות היו אככככככחחחחחח בסדר יעני לא יודעת קצת משעמם בקיצור אני לא יכולה לחכות להופעות בכפר סבא!!!! ג"וצי יפה לך!

MxIxAx

New member
היה חרא ערב

לא היה כיף בכלל, הלהקות היו על הפנים, יצאתי מדוכא אשכרה. והזמר של אידקור לא יודע עברית וגם בקושי אנגלית נורמלית, הוא מדבר כאילו הוא מדבר נורווגית זהו, חרא.

R E D E V I L

New member
לא נורווגית, אוסטרלית!

והם ממש סבבה עשו לי את החודש, שיבואו לפה לעיתים תקופות יותר. ומישהו יודע אם יש להורקור דברים מוקלטים שאפשר להוריד?

Angelll

New member
whoreXcore

אפשר להוריד שני שירים מהאתר http://www.whorexcore.com/ אני לא מזרון אנושי, ואני שמה זין על כבוד, קחו הכל בכיף זאת המטרה. Angel, whoreXcore bitch

MxIxAx

New member
יכעיכע

[As Civilians Die] חחחחחחחח נדב כתב שיש לך ציצי קטן [xBuLAxPoLiTiKAxDAIxLAKIBUSHx] חחחח נו הפורום של גוצי מלא אנשים מפגרים [Hell_Bitch] מצטערת לא בשליטתי כבוד למין היפה. ....

Angelll

New member
חחח באמת..

לא אשמתי, תאשים את אמא על הגנים אם איי פעם אעשה סיליקון נדב, אני מבטיחה שאתה תהיה הראשון לדעת.

MxIxAx

New member
אה... קודם תגיבי לנדב לא לי, אני לא

נדב, דבר שני, איפה אני יתחיל... זה פשוט לא כבוד גדול הרוח של מה שהוא אמר, ועוד יותר של ההופעות האלה שאת קשורה לאיקס.

Angelll

New member
הכוונה שלי הייתה לנדב

וקשורה לאיקס זה חלק מהשואו וזה הכל בשביל הכיף,לא צריך לעשות מזה ביג דיל זה באמת רק כיף.

Angelll

New member
תנסה ותראה :)

האיקס זה חלק מהלהקה whoreXcore ואם תשים לב על החולצה יש בחורה קשורה לX בכל מקרה אני לא אמורה לדבר בשם הלהקה אם נהנתם אני שמחה אם לא, לא נורא :)

למעלה