ההווה הוא קרש קפיצה לעתיד...

ההווה הוא קרש קפיצה לעתיד...

כך אמרת מישמיש... כמה עוצמה שיש במשפט הזה. הרי אפשר להפוך אותו למנטרה נפלאה להמשך הדרך. ולצעוק אותו, ולצרוח אותו, וללחוש אותו, או פשוט לומר אותו שוב ושוב, לעצמנו ולחברנו וחברותנו. ההווה הוא קרש קפיצה לעתיד...ו... מה לעשות... הבחירה נעשית בהווה. אני יודע. תודה על כל מה שהינך. ותודה שאת שם... דניאל

michelle 33

New member
פוחדים מהחיים...

איש יקר וחבר טוב....(מה טוסטים?מה אוכל עכשיו?) בקיצ חבר שלי...כן ההווה מנטרה מופלאה להמשך הדרך.. בקשר לחיים חבר..אני מאמינה שרוב בני האדם פוחדים מהחיים.בחיי שאני לא מבינה למה. אנחנו מגלים בתוכנו רגשות נפלאים ומטורפים, אך פוחדים לפעול לפיהם. אנחנו פוחדים לחיות את החיים, ולכן אין לנו די חוויות. איננו רואים. איננו מרגישים,איננו מסתכנים,לא איכפת לנו, ומסיבה זו איננו חיים -מפני שהחיים הם מעורבות מעשית,ליכלוך הידיים. החיים הם קפיצה אל תוך עין המערבולת. החיים הם נפילה ישר על הפנים. החיים הם התעלות על עצמך -עד הכוכבים !!! עם זאת חבר יקר,אנו חייבים להחליט בעצמנו. ``איזו משמעות יש לחיים בשבילי?`` החיים מספקים דרך פתרון נפלאה לבעיה, וזה מפתיע אותי תמיד. אם איננו חיים את החיים,הם מתפוצצים בקירבנו. הדבר דומה (לדעתי)לנסיון להצמיד מיכסה על סיר מהביל. מוכרל לקרות משהו,זה ודאי. יש הפונים לנתיב הכאב,הבדידות,לשגעון רדיפה קיצוני או לנתיב האדישות. כל אלו,חבר יקר, הם סימנים שאיננו בחיים. לפיכך,אם מרגישים באחד מהסימנים הללו,יש להפשיל שרוולים ולאמר: ``תנו לי לחיות``. ברגע שנהיה מעורבים בחיים,לא יפרוץ עוד קיטור,ואנו נהיה בטוחים.זה לא פשוט,אולם החיים מלמדים אותנו שיש לנהל אותם, והרי זה מופלא !! טה קיירו מוצ`ו מוצ`ו אמיגו... מישמיש (מישל)

דורית!

New member
ההווה עוד פה...

היי חברים… תמשיכו לצעוק מעל הראש שלי… חופשי…. רציתי לספר לכם משו קטנטן… אתמול עברתי ליד הבנק, בראשי חלפה לה פנטזיה קטנה אני על אופנוע שער פרוע בתוך קסדה נכנסת לבנק ודורשת - את כל הקופה ! בחלומי, הבנקאי מחוויר ומעביר לי סכום עתק (אויי בנקאים… בנקאים…..מה יהיה בסופכם?) מה אני אגיד לכם… אחלה חלום זה היה, בעיקר החלק של ספירת השטרות. אבל מה? עם כל הכבוד לחלומות…. המשכתי מהבנק לכיוון חנות הנעליים הקרובה, וכרגיל הגדלתי את המינוס. צריך רק שוד אחד קטנטן כדי להפוך להיות שודד ואחריו ``שוב לא יהיה לי רגע כמו הרגע שלפני``... אז אולי נדחה את זה לאחרי החגים? אז שניה לפני שעולים על האופנוע הקרוב… צריך לבדוק שיש בו דלק, וגם לזכור, שמלבד זה שחלומות יכולים להפוך גם לסיוטים… יש לזה מחיר כשלעצמו. מחיר השינוי. וכל אחד מחליט, עד כמה רחוק הוא רוצה להתרחק מעצמו. להיפרד ממה שהיית, להיות מישהו אחר. ולא שאני ממליצה על קיפאון, אבל גם נסיעה ב 200 קמ``ש הישר לתוך קיר, לא תמיד המתכון לחיים טובים. ועדיין השאלות נשארו פתוחות. וכנראה שהווה עוד פה… (שששששששש הכל כיסוי….. ביום חמישי הבא במוסך….מתכננים את שוד הכספות הגדול !!! חחחחחחחח בנק קטן עלינו !) יאללה מי עולה על הליפט? אוהבת אתכם דורית!

אני!! אני!! אני!!

ליפט חברה שלי?? ליפט?? חחחחחחחח כן. בהחלט. קחי אותי בחשבון. כי אין כמוני בנסיעות, וגם לצערי, בהתנגשויות אל הקיר.. אבל אני מבטיחה בשוד הזה אהיה זהירה. אסתכל לצדדים, אקשיב, אשים לב, אחליט עם אני רוצה, להיות פה - לחיות, או לעמוד מהצד ורק לראות את החגיגה/השוד.. כי באמת מגיע שלב בחיים שצריך להחליט. כולי התפעלות - כולה שוד - אבל איזו חגיגה.. אוהבת אותך מאד חברה שלי באיזה שם את רוצה שאחתום?? חחחחחח

michelle 33

New member
פוחדים מהחיים...

איש יקר וחבר טוב....(מה טוסטים?מה אוכל עכשיו?) בקיצ חבר שלי...כן ההווה מנטרה מופלאה להמשך הדרך.. בקשר לחיים חבר..אני מאמינה שרוב בני האדם פוחדים מהחיים.בחיי שאני לא מבינה למה. אנחנו מגלים בתוכנו רגשות נפלאים ומטורפים, אך פוחדים לפעול לפיהם. אנחנו פוחדים לחיות את החיים, ולכן אין לנו די חוויות. איננו רואים. איננו מרגישים,איננו מסתכנים,לא איכפת לנו, ומסיבה זו איננו חיים -מפני שהחיים הם מעורבות מעשית,ליכלוך הידיים. החיים הם קפיצה אל תוך עין המערבולת. החיים הם נפילה ישר על הפנים. החיים הם התעלות על עצמך -עד הכוכבים !!! עם זאת חבר יקר,אנו חייבים להחליט בעצמנו. ``איזו משמעות יש לחיים בשבילי?`` החיים מספקים דרך פתרון נפלאה לבעיה, וזה מפתיע אותי תמיד. אם איננו חיים את החיים,הם מתפוצצים בקירבנו. הדבר דומה (לדעתי)לנסיון להצמיד מיכסה על סיר מהביל. מוכרח לקרות משהו,זה ודאי. יש הפונים לנתיב הכאב,הבדידות,לשגעון רדיפה קיצוני או לנתיב האדישות. כל אלו,חבר יקר, הם סימנים שאיננו בחיים. לפיכך,אם מרגישים באחד מהסימנים הללו,יש להפשיל שרוולים ולאמר: ``תנו לי לחיות``. ברגע שנהיה מעורבים בחיים,לא יפרוץ עוד קיטור,ואנו נהיה בטוחים.זה לא פשוט,אולם החיים מלמדים אותנו שיש לנהל אותם, והרי זה מופלא !! טה קיירו מוצ`ו מוצ`ו אמיגו... מישמיש (מישל)

לי28

New member
תגובה אולי קצת פילוסופית...

אז ככה אולי זה ישמע קצת ...מוזר אך ישנה גם דעה נוספת אשר אומרת כי בעצם אין הווה שהוא לא קיים כי בעצם ברגע שאנו חושבים עליו הוא כבר שייך לעבר... אז מה שנשאר לנו סקסו יקירי זה העתיד והעבר... למרות שאני לא חולקת על הטנטרה... להפך - סתם הבאתי עוד גישה. שלך לי28

למעלה