ההודעה הזאת מופנת לנשים פה..

ההודעה הזאת מופנת לנשים פה..

עוד שבוע עובר ועוד בעיות צצות. לאחרונה כמה ידידות שלי אמרו לי שאני צריך שינוי, ואני בהתחלט מסכים איתן. איכשהו ניהייתי יותר מידי נשי לדעתי, ולא ניראה לי בנות רואות את זה בעיין יפה. ישבתי וחשבתי מה אני רוצה לשנות בי ומצאתי מספר דברים, דבר ראשון היה לשנות תיסרוקת שהייתה לי הרבה זמן..ורציתי לשנות גם סיגנון לבוש לסטייליסט. לפני מספר ימים הלכתי עם ידידה שלי לקניות, ניכנסנו לקסטרו ויצאתי עם נזק קטן,כמו כל מי שקונה בקסטרו, חולצה נעליים וג'ינס הכל חדש ויפה. ובאמת הרגשתי טוב עם עצמי, שחברים שלי שמעו שהלכתי ככה לקניות וששקלתי באמת ליקנות חגורה ב 150 שקל הם נזפו מעט בידידה שלי למה היא מדרדרת אותי... אז לסיכום..בנות מה אתן רוצות !!! אתן רוצות מישהו לבוש יפה,סטייליסט שמשקיע בהופעה, או מישהו שלא ישקיע ממש,עד היום הייתי בסיגנון של חולצות ליקרה צמודות וקוצים.. השאלה שלי אם להקשיב לחברים ולא להישתנות ולהשקיע כל כך הרבה או להקשיב לידידות שלי ולהישתנות לסטייליסט...

tinkerbelly

New member
לדעתי

אני לא הכי אוהבת את הסגנון של "הדבר המושקע" אני אוהבת אותם עם חולצת טי ודגמח ואם אפשר אז בלי קוצים לעולם (ובלי ג'ל בארון אם כבר) בעניין השיער-אני אוהבת שהוא סתם מונח לו ככה ברישול על הראש בלי תסרוקת או שביל, כי אף אחת לא רוצה גבר שיגיד לה כשביא מלטפת לו את השיער-"זהירות על התסרוקת".. אני אישית גם ממש לא אוהבת שבנים לובשים חולצה צמודה- זה אפילו דוחה אותי, כמה שרירים שלא יהיו לו--זה לא עושה לי את זה. אני הייתי מציעה לך, אם כבר שינוי, להוריד קצת את הפרופיל של להשקיע כל כך במראה החיצוני ולשדר יותר פשטות. אגב-חשבת פעם למה בנות כל כך אוהבות חיילים? וגברים במדים בכלל? בגלל שכולם כל כך פשוטים במראה אבל ידוע שהם שונים אחד מהשני באופי אז יש משהו נסתר שאי אפשר לגלות לפי הבגד. הבגד עושה את הבנאדם. תחשוב מה אתה רוצה לשדר לבחורה (או לכולם בכלל) ותנהג בהתאם. אני אמרתי את דעתי.

טינקי ווינקי, האם זה אומר שאנחנו...

לא מתאימים ?

Shir Rose

New member
מצד אחד

הידידה שלך היא אישה וסביר שהיא יודעת מה נשים רוצות באופן כללי, ואולי היא ניסתה לעשות אותך יותר אטרקטיבי. מצד שני, אתה צריך להרגיש מה טוב עם עצמך וללכת בדרך הזאתי. תחליט אם אתה מקשיב לחברים שלך ונרשאר כמו שאתה או משתנה בהתאם למה שהידידה אמרה. תרגיש בעצמך מה טוב..

תודה על העצות

תודה על שהבעתן את דעתכן...אנ יבאמת צריך לחשוב מה לעשות... ניראה לי באמת שאני יתחיל ללכת על המראה הפשוט יותר. בקשר לשיער גם אני הבנתי את זה על התיסרוקת..אז עשיתי תיסרוקת קלה ביותר לסידור ולא שם כלום בשיער ככה שלא מפריע שהורסים לי אותו כי הוא מסתדר בשניות ספורות... שוב תודה למי שרמשה עד עכשיו..אם יש פה עוד בנות תירשמו גם את דעתכן בבקשה

elena20

New member
אני לא חושבת שאתה צריך להתאים

את הלבוש שלך למה שאחרים אוהבים,תתלבש איך שבא לך, הבגדים לא ממש ישנו אותך.... אני אישית ממש לא אוהבת חולצות צמודות( אפילו דוחה קצת),כנ"ל לגבי ג'ל,אבל זו רק דעתי יש הרבה בנות שכן אוהבות.

אחחחח

תאמינו לי אני כבר לא יודע מה לעשות. הבעיה פה היא שעד היום היו לי לא מעט חברות ודברים אחרים, וכבר נואשתי מהחיפושים אחרי אחת שבאמת לא נישתעמם ממנה אפשר להגיד. אז התחלתי לחשוב לאחרונה אולי זה באמת ביגלל מה שאני מראה לבחוץ אני מוצא רק סוג כזה של בנות...

Yaara77

New member
נכון - תחליט מה אתה רוצה לשדר

אם אתה מתלבש מרושל - אתה משדר שאתה חפיפניק תתפוס סתומות אם אתה מתלבש ,ערס" - תתלבשנה עליך בנות בהתאם אבל אם אתה גבר עם נשמה, תתלבש מסודר אבל נורמאלי, ביגוד לא במחיר מפוצץ תסרוקת של 2 דקות וחיוך מכל הנשמה ותגענה אלו שמחפשות גבר נשמה. עכשיו תצטרך גם להיות כזה...

למעלה