ההגבלה בט"ב מה דעתכם?!

ההגבלה בט"ב מה דעתכם?!

מה דעתכם על ההגבלה של השימוש בטילים בליסטים!? למי שלא זוכר מותר לתקוף מדינה שיש להם מעל 250 מיליון תעשיה או מעל 100 מיליאדר כוח כללי, מה דעתכם?! אתם בעד?! אתם נגד?! כתבו מה דעתכם וגם את הסיבה אני אישית נגד... כי זה מוריד הרבה מהכיף של המשחק... פעם היה כיף להוריד למישהו את התעשיה בטילים היום אי אפשר.. כי שהערבים מגיעים לתעשיה כזאת הם כבר טסים למעלה ואי אפשר לתפוס אותם למטה בלי להסתכן לעלות.... היה כיף אם היו מורידים את ההגבלות, נגיד 150 מיליון תעשיה ו50 מיליאדר כללי להוריד את זה לפחות בחצי שיהיה אפשר לחזור לאיפוסים בכוחות הנמוכים XD

MarcoCohen

New member
בעד

מעצבן נכון לפעמים נופלים על נובים עם 1000 מפעלי גז אבל זה יותר מקשה לחסל בסופו של דבר זה משחקל טובתנו כי הערבים מידי פעם מחסלים

....

עדיין זה מעצבן, כולם התרגלו לעניין הזה של הטילים ובסופו של דבר אין זה זה >< זה כמו משהו לVIP למעלה [הערבושים של ערן] צריך להתחיל לתת לכולם להשתמש בהם .. זה לא כיף שלא משתמשים בהם>< וכמו שאמרתי.. לא להסיר את ההגבלה אלא להפחית אותה...

MarcoCohen

New member
גם אותי מעצבן הרבה דברים

למה גזל החמיץ תפנדל היום למה הערבים מתנקשים בי ואני לא בהם למה להגביל תתקיפות על העשיריה לא טוב לך אל תשחק

אמרתי שלא טוב?!

פשוט מעצבן אותי שכול פעם ערן משנה את החוקים ולא משאיר אותם איך שהם...

למעלה