ההבדל שעושה הסייעת הנכונה

a m o u r

New member
ההבדל שעושה הסייעת הנכונה

לשחר גילינו את הצליאק רק במהלך השנה האחרונה. הסייעת שהיתה בגן היא אדם נרגן וצעקן, וכל ההתנהלות שלה לגבי הצליאק היתה בהתאם (גלגול עיניים על כל "הנחתה", במקום לקנות ממרחים מחברות מותרות דרשה שאני אביא מהבית והשתמשה לכל הגן וכו'). שתקתי כי אני בוחרת את המלחמות שלי, וכל עוד היא מקפידה לא להכניס כף מזוהמת לחומוס, אני מוכנה לשלם עליו. ועכשיו יש קייטנה. עם סייעת אחרת, שהולכת להיות הסייעת המחליפה שנה הבאה. ופתאום אני רואה איך זה יכול להיות. הגננת והסייעת מתייעצות איתי איזה פעילויות לעשות כדי ששחר יוכל להיות חלק מלא ולאכול כמו כולם, והסייעת הולכת לשני סופרים או שלושה כדי להשיג את החברות המותרות. והן מתקשרות להזכיר לי כל פעם מה צריך להביא מחר כדי שאני לא אפספס. בקיצור - גן עדן. ופתאום יש לי הרגשה נורא נעימה, ואני לא מוצאת את עצמי מרגישה לא בנוח שאני מטריחה אותן. ורק רציתי לחלוק את זה

ליאתי007

New member
מה לעשות שיש אנשים רעים בעולם

איזה הבדל של שמים וארץ אפשר לחשוב שצריך מאמץ מיוחד לקנות את הממרח שגם הילד יוכל לאכול במקום לעשות דווקא ולהעניש אותך. אני מאכלת לך שלא תתקלי באדם כזה בעתיד (סבלת מספיק ).

סיגל S

New member
אהבתי- "אני בוחרת את המלחמות שלי"

ומי כמונו יודע כמה רבות האופציות למלחמות , וכל הכבוד לך שלא נגררת לאחת מיותרת ! חופש נעים לכולכם

debysegal

New member
גם אני התרשמתי מהיכולת שלך לא להגרר למלחמה...

מגיע לך לרוות נחת מכל העניין הזה. זה סוף טוב לסיפור מקומם ומעצבן. אני מקווה שכך זה ימשך מעכשיו ועד בכלל. בהצלחה

למעלה