ההבדל בין חוזה ומתחזה

החוזה הכי מוצלח של ההיסטוריה

לעומת המתחזה שיש אצלנו כאן בפורום...

Henry0

Well-known member

ערימה של שטויות.

עשרות אלפי אנשים כותבים מאות אלפי ספרים.
סטאטיסטית תמיד יהיו כמה כאלה שבמיקרה הצליחו לנבא משהוא.

אם אתה חולה רוח ובור בסטאטיסטיקה בסיסית,
אתה לא מבין שהתוצאה הזו היא מחויבת המציאות,
וזה לא אומר ולא כלום, על חיזוי עתידי שלו.

ערימה של שטויות.

עשרות אלפי אנשים כותבים מאות אלפי ספרים.
סטאטיסטית תמיד יהיו כמה כאלה שבמיקרה הצליחו לנבא משהוא.

אם אתה חולה רוח ובור בסטאטיסטיקה בסיסית,
אתה לא מבין שהתוצאה הזו היא מחויבת המציאות,
וזה לא אומר ולא כלום, על חיזוי עתידי שלו.
הכמות דברים שהוא הצליח לחזות היא בלתי ניתפסת.

זה לא חוכמה לזרוק מלא דברים לטעות ולהצביע רק על מה שהצליח לך - הוא פשוט צדק במה שהוא אמר.

שים לב שאחת התגובות אומרת שהיה קשור לאילומינטי ובעצם ידע ולא חזה...

גם הגיוני.

Henry0

Well-known member
הכמות דברים שהוא הצליח לחזות היא בלתי ניתפסת.

זה לא חוכמה לזרוק מלא דברים לטעות ולהצביע רק על מה שהצליח לך - הוא פשוט צדק במה שהוא אמר.

שים לב שאחת התגובות אומרת שהיה קשור לאילומינטי ובעצם ידע ולא חזה...

גם הגיוני.
בור ועם הארץ.

עד שלא תוכיח שהמקרה הספציפי הזה שונה באופן "מובהק" סטאטיסטית,
הרי כל דבריך הם שטות מוחלטת.

ולהזכירך,
אידיוט הוא אדם שלא יודע עד כמה הוא בור.

בור ועם הארץ.

עד שלא תוכיח שהמקרה הספציפי הזה שונה באופן "מובהק" סטאטיסטית,
הרי כל דבריך הם שטות מוחלטת.

ולהזכירך,
אידיוט הוא אדם שלא יודע עד כמה הוא בור.
תודה שאתה מקנא ב"מלך ארתור" ;) אבל אין לך מה הצלחת יפה בחיים.

הוא קיבל מידע מהאילומינטי כנראה,

להוכחה ידוע שבקרבם הנטיה גבוהה להומוסקסואליות פדופילית,כמו שמצוין בתגובות.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

ההבדל בין חוזה ומתחזה​

ממש לא. הוא היה בן-אדם עם קצת דמיון שחזה דברים מובנים מאליו כמו שיום אחד ננחת על הירח, יום אחד יהיו אמצעים לתקשר עם אנשים בכל רחבי העולם, יום אחד יהיו מחשבים וכדומה'.
איך מתחזה אם כל התחזיות שלי מתגשמות כולן אל מול עינכם?

כמו כשחזיתי את טסלה במרץ של 2020 והפכתי להיות האלוהים של SupermanZW בגין כך, שביקש ממני ללמד אותו איך עושים אלפי אחוזים בשנה והעביר מיליונים שלו ושל אחרים ממקום למקום על-פי הנחיותיי, כמו כשחזיתי את הקריסה הכלכלית של 2022 וזכיתי לשבחים מקיר לקיר, או כשחזיתי את ריצתו לנשיאות ונצחונו של טראמפ בבחירות 2024 כבר בפברואר של 2022, תשע חודשים מלפני שבכלל הכריז על מועמדותו, או כשחזיתי את מותו של צ'ארלס ב-2026 כבר ב-2023, כאשר הכריזו שהתגלה אצלו סרטן בפברואר של 2024 והודיעו שהערכות הרופאים הן שימות בתוך שנתיים (2026) כך שזה כבר עניין סגור, או כשחזיתי בספטמבר של 2023 את שיתוף הפעולה של אילון מאסק ודונלד טראמפ לקראת נצחונו בבחירות 2024 ועוד מלא תחזיות מוצלחות.

יש שני דברים שאין להם סוף, כפי מה שאמר אלברט איינשטיין, היקום, והטיפשות האנושית. תודה על הוכחת טענתו, "מומחה".

1697025914952.png

מתחזה? אני? המתחזה היחיד פה הוא זה שקורא לעצמו מומחה בשם המשתמש כשהעובדות הן שהוא מומחה לכלום ושום דבר, כפי מה שאומרים ומסיקים בתוך זמן קצר כל המתדיינים איתו, החל ממני ומשה, דרך הנרי ולימניר ועד סבא וכוכבית.

Henry0

Well-known member
ממש לא. הוא היה בן-אדם עם קצת דמיון שחזה דברים מובנים מאליו כמו שיום אחד ננחת על הירח, יום אחד יהיו אמצעים לתקשר עם אנשים בכל רחבי העולם, יום אחד יהיו מחשבים וכדומה'.
אתה טועה בפורום.

יש פורום מיוחד לבעיות נפשיות קשות.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
המדינה מקצצת אז אין לו מקום להיות :ROFLMAO:
אמר זה שסובל מהפרעת אישיות דלוזיונלית ושכל הפורום צוחק לו בפרצוף על כל ההזיות שלו. הסיבה היחידה שאתה לא מאושפז בכפייה היא שאינך מהווה סכנה לעצמך או לאחרים. שזאת הסיבה היחידה למה לא מאושפז גם סופרמן.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה טועה בפורום.

יש פורום מיוחד לבעיות נפשיות קשות.
אני רואה שאתה עדיין פגוע קשות מאיך שבשרשור שבו שאלתי כיצד למנוע מהמדענים לגנוב את המוח שלי, כיסחתי אותך בכל הנוגע לעבודתו של איינשטיין, הסברתי לך איך שהיא כולה שגויה, הסברתי לך כמה חלקים קטנים מתוך הפיזיקה האמיתית, לעגתי לך על עצם התיאוריה המטומטמת שלך בנוגע להתחלת וסוף היקום, השוויתי אותך ללורד קלווין הטיפש, הסברתי לך איך מודל פיזיקאלי יכול להיות שגוי, לעגתי לך על עצם היותך פיזיקאי איינשטייני, ולמעשה טענתי שכל עבודת חייך היא שקר. סה"כ הגיוני שעדיין תכעס עד עכשיו 🤷‍♂️

__צילום מסך_19-6-2024_175259_www.tapuz.co.il.jpeg

Topale1

Active member
צודק היה חוזה ועתידן מדהים
המתחזים פה צריכים לבקר בגהה אבאבנאל וכו

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
צודק היה חוזה ועתידן מדהים
המתחזים פה צריכים לבקר בגהה אבאבנאל וכו
הוא לא היה חוזה. חוזה זה "חוזה עתידות". הוא היה עתידן. לא היה עתידן וואו. עתידן וואו זה אני. הוא היה בסדר. לא מהטובים ולא מהגרועים. תחזיותיו היו בנאליות ולחלוטין מובנות מאליו. "יום אחד ננחת על הירח", "יום אחד יהיו טלפונים", "יום אחד יהיו מחשבים". זה כמו שבן-אדם היום יגיד ש"יום אחד ננחת על מאדים", "יום אחד יהיו מכוניות מעופפות", "יום אחד תהיה חציבת מחצבים מאסטרואידים בחלל". הוא היה עתידן מעל הממוצע בכך שתחזיותיו היו נכונות, אבל לא בהרבה, בכך שתחזיותיו היו בנאליות ומובנות מאליו. אוולין טופלר הוא דוגמה לעתידן יותר טוב ממנו.

אלווין טופלר – ויקיפדיה (wikipedia.org)

ארתור סי. קלארק הוא דוגמה לעתידן סביר פלוס. לא הרבה יותר. לא הרבה פחות. ההתלהבות שלכם ממנו שאינה במקומה נובעת מאי-הבנת ואי-הכרת עתידנים טובים באמת. לדוגמה אלווין טופלר, שהוא עתידן טוב יותר מארתור סי. קלארק. לדוגמה אוקטביה באטלר, שהיא עתידנית טובה יותר מאלווין טופלר. לדוגמה ג'ון בראנר, שהוא עתידן טוב יותר מאוקטביה באטלר. לדוגמה אני, שאני עתידן טוב יותר מארבעתם ביחד.

אין פה אנשים שלא יודעים את העתיד וטוענים שכן למעט ערני31. הוא סובל מסכיזופרניה (אני לא חלילה חושף אותו. הוא חשף את עצמו מרצונו החופשי לפני תקופה), מטופל בתרופות ומאושפז לסירוגין.

Henry0

Well-known member
הוא לא היה חוזה. חוזה זה "חוזה עתידות". הוא היה עתידן. לא היה עתידן וואו. עתידן וואו זה אני. הוא היה בסדר. לא מהטובים ולא מהגרועים. תחזיותיו היו בנאליות ולחלוטין מובנות מאליו. "יום אחד ננחת על הירח", "יום אחד יהיו טלפונים", "יום אחד יהיו מחשבים". זה כמו שבן-אדם היום יגיד ש"יום אחד ננחת על מאדים", "יום אחד יהיו מכוניות מעופפות", "יום אחד תהיה חציבת מחצבים מאסטרואידים בחלל". הוא היה עתידן מעל הממוצע בכך שתחזיותיו היו נכונות, אבל לא בהרבה, בכך שתחזיותיו היו בנאליות ומובנות מאליו. אוולין טופלר הוא דוגמה לעתידן יותר טוב ממנו.

אלווין טופלר – ויקיפדיה (wikipedia.org)

ארתור סי. קלארק הוא דוגמה לעתידן סביר פלוס. לא הרבה יותר. לא הרבה פחות. ההתלהבות שלכם ממנו שאינה במקומה נובעת מאי-הבנת ואי-הכרת עתידנים טובים באמת. לדוגמה אלווין טופלר, שהוא עתידן טוב יותר מארתור סי. קלארק. לדוגמה אוקטביה באטלר, שהיא עתידנית טובה יותר מאלווין טופלר. לדוגמה ג'ון בראנר, שהוא עתידן טוב יותר מאוקטביה באטלר. לדוגמה אני, שאני עתידן טוב יותר מארבעתם ביחד.

אין פה אנשים שלא יודעים את העתיד וטוענים שכן למעט ערני31. הוא סובל מסכיזופרניה (אני לא חלילה חושף אותו. הוא חשף את עצמו מרצונו החופשי לפני תקופה), מטופל בתרופות ומאושפז לסירוגין.
אתה מוכיח בורות מוחלטת במדע העתידנות.

"עתידנות" זה מדע,
ועתידן לא מנבא סתם, אלא מבסס את דבריו על הוכחות על סמך התפתחות תהליכים במערכות גדולות,
העתידנות שלו תמיד מגובה בסיכוי שהיא תתממש.

מה שאתה עושה ומציג,
זו הצגת אלה שבמזל הצליחו, ומתעלם מאלו שבמזל לא הצליחו,
מתהדר על דברים שהיום הם ברורים, כאילו בזמנו היו ברורים,
ולא מוכיח האם יש "תקפות" סטאטיסטית.

במלים אחרות,
המון שטויות, של בור טוטאלי ומוחלט,
חסר מושג הכי בסיסי בכל נקודה ונקודה שאאתה כותב,
עם חוסר יכולת להבין מציאות (שזו בעייה נפשית די קשה).

"עתידנות" זה מדע,
ועתידן לא מנבא סתם, אלא מבסס את דבריו על הוכחות על סמך התפתחות תהליכים במערכות גדולות,
העתידנות שלו תמיד מגובה בסיכוי שהיא תתממש.
עוד הוכחה שארתור קיבל מידע ולא היה לו "מזל מטורף".

הרי היה סופר מדע בידיוני.

אחד כזה אמור להתברך בדימיון יוצא דופן ולא יכולת ניתוחית מדהימה בהכרח.

אלא אם תגיד שפעם לא היה מקצוע כזה וכל העתידנים נאלצו לעבוד בחלטורות בכתיבת ספרי מדע בדיוני וכד'.

Henry0

Well-known member
עוד הוכחה שארתור קיבל מידע ולא היה לו "מזל מטורף".

הרי היה סופר מדע בידיוני.

אחד כזה אמור להתברך בדימיון יוצא דופן ולא יכולת ניתוחית מדהימה בהכרח.

אלא אם תגיד שפעם לא היה מקצוע כזה וכל העתידנים נאלצו לעבוד בחלטורות בכתיבת ספרי מדע בדיוני וכד'.
מאות אלפי ספרים ניכתבו,
מה הסיכוי שכמה באמת יוצאים בפוקס נכונים?

בחישוב גס,
100%

מאות אלפי ספרים ניכתבו,
מה הסיכוי שכמה באמת יוצאים בפוקס נכונים?

בחישוב גס,
100%
אז אתה טוען שהוא לא היה חכם אלא מזליסט,גם אני טוען.

ולכן האילומינטי נתנו לו להופיע בטלויזיה ולתת את התחזיות ולהגיד לעולם את העתיד,

ולא רק לכתוב ספרים מתוך מאות אלפי ספרים שכמעט אך אחד לא ישים לב אליהם.

למעלה