ההבדל בין בנט לנתניהו

evglev1

Well-known member
מנהל

לכם לא איכפת ש 1000 אנשים מתו, העיקר הכסף.

תמיד אמרתי שהשמאלנים הם אנשים רדודים חסרי ערכים שרק הכסף מעניין אותם.

ואגב, את ה 200 מיליארד של ביבי החזרנו כשהמשק חזר לפעילות, את ה 53 מילירד שנתתם לעבאס לא נחזיר בחיים
אם הגברים החרדים והנשים הערביות המוסלמיות ילכו לעבוד נחזיר גם נחזיר.

ayb1

Well-known member
לכם לא איכפת ש 1000 אנשים מתו, העיקר הכסף.

תמיד אמרתי שהשמאלנים הם אנשים רדודים חסרי ערכים שרק הכסף מעניין אותם.

ואגב, את ה 200 מיליארד של ביבי החזרנו כשהמשק חזר לפעילות, את ה 53 מילירד שנתתם לעבאס לא נחזיר בחיים
אם נתנו לעבס בשנתיים בתקציב המדינה 53 מיליארד ש"ח עבור המיגזר הערבי? דהיינו 26.5 לשנה

נשאלת השאלה כמה מיליארדים נתנו לליצן וגפני כל שנה עבור המיגזר החרדי
הניחוש שלי שהחרדים קיבלו בסביבות 100 ש"ח מיליארד שח לשנה מתקציב המדינה
חלקם בהטבות שוות כסף וחלקם במזומן .

(אם יש לך מספרים אחרים נשמח לקבל)

Katomishh

Well-known member
אם נתנו לעבס בשנתיים בתקציב המדינה 53 מיליארד ש"ח עבור המיגזר הערבי? דהיינו 26.5 לשנה

כמות השטויות שנשפכת לך מהמקלדת יכולה להתחרות רק בכמות השקרים שיוצאים לבנט מהפה כשהוא מדבר.
1. תקציב הישיבות עמד על פחות ממליארד שקל לשנה, מעבר לכך אין תקציבים מיוחדים לחרדים.
2. כמעט ולא מוזרמים תקציבי תרבות וספורט לחברה החרדית
3. תקציבי משפחות חד הוריות לא מוזרמים כמעט לחברה החרדית (בעיקר מוזרמים לחברה הבדואית) מדובר במליארדי שקלים בשנה.
4. 53 מליארד זה הסכום שפורסם בהסכם הקואליציוני, זה לא הסכום שיסוכם בתקציב (כרגע הסכום עומד על 35 מליארד ונתון עוד לסחיטות של טיבי תמורת האצבע שלו)
5. הסכום שיחולק ברובו יהיה מעוגן בתוכנית עשור כלומר בין 3 ל 5 מיליארד כל שנה.
6. מעבר לכך הועברו במשך השנים לחברה הערבית מליארדים בדמות כיסויים על חובות של מועצות אזוריות.

marabo

Well-known member

אתה מנחש ניחושים ואני צריך להזים אותם?
אני לא עובד אצלך.
במקום לנחש ניחושים לת תבדוק את הנתונים ואל תקשקש סתם

dory30

Well-known member
זהו ההבדל בין בנט הפועל כאיש עסקים רציני, המוכן ליטול סיכוניום מחושבים אך לפעול באחריות
לבין נתניהו שמוכן לשלם כל מחיר (על חשבון המדינה כמובן) ובלבד שלא יישא בעצמו בשום אחריות

ברוך שפטרנו
יש רק בעיה אחת רצינית, הפגע רע מחכה למעידה של הקואליציה כדי לחזור. הוא לא פרש.

evglev1

Well-known member
מנהל
יש רק בעיה אחת רצינית, הפגע רע מחכה למעידה של הקואליציה כדי לחזור. הוא לא פרש.
למה שיפרוש אם 51 ח"כים מוכנים להקריב את העקרונות שלהם, את האינטרסים האישיים והפוליטיים שלהם ואת עתידם הפוליטי בשבילו. מי יפרוש לאחר שהפך לפחות שליש מאזרחי המדינה לקנאים שלו שיקפצו מגורד שחקים אם הוא יגיד להם.

סתוונית333

Well-known member
מה שאת אומרת פה זה שבנט עדיף על נתניהו , עכשיו יש מישהו שבאמת דואג להתישבות ביהודה ושומרון , בניגוד לנתניהו ש"דאג" להם רק בדיבורים בעיקר לפני בחירות.
וטוב מאד שאיילת שקד מתנגדת להגבלות מלאכותיות על מחירי הדירות והשכירות, כוחות השוק הם שיקבעו את המחירים וכדי שהם ירדו צריך לבנות עוד דירות ולהפשיר עוד קרקעות ( בנגב ברמת הגולן וביהודה ושומרון ולא בגוש דן שצפוף ממילא ).

דואג להתיישבות?
הוא דואג לתחת שלו בבחירות הבאות ולא להתיישבות .

סתוונית333

Well-known member
זה לא בהכרח סותר , זה בסדר שהוא דואג להתישבות ביו"ש כדי שיבחרו בו בבחירות הבאות, למה למי הוא צריך להתחנף כדי שיבחרו בו ? למצביע רע"ם ומר"ץ ?

כן, בדיוק !
הוא זקוק למצביעי מרצ ורע"מ
כי המתנחלים לא סופרים אותו ומבחינתם הם סיימו איתו למרות שהוא מלקק להם .

evglev1

Well-known member
מנהל
כן, בדיוק !
הוא זקוק למצביעי מרצ ורע"מ
כי המתנחלים לא סופרים אותו ומבחינתם הם סיימו איתו למרות שהוא מלקק להם .
לפחות "מתנחל" אחד סופר אותו וזה נדב העצני, ואני מניח שגם רבים מאותה משפחה. אה בעצם יש עוד "מתנחל" שמוכן לתת לו הזדמנות בביסוס וזה אריה אלדד.

סתוונית333

Well-known member
לפחות "מתנחל" אחד סופר אותו וזה נדב העצני, ואני מניח שגם רבים מאותה משפחה. אה בעצם יש עוד "מתנחל" שמוכן לתת לו הזדמנות בביסוס וזה אריה אלדד.

מה זה רבים מהמשפחה ? הם לא חמולה.
וכמו בכל משפחה הדעות שונות .
רוב המתנחלים מתנגדים לו ועובדה שהוא קיבל רק 6 מנדטים .

evglev1

Well-known member
מנהל
דואג להתיישבות?
הוא דואג לתחת שלו בבחירות הבאות ולא להתיישבות .
וטוב מאוד כי ביבי היה יכול לסמוך על החרדים והמזרחיים ולהתייחס ל"מתנחלים" כאל אזרחים סוג ב', לבנט אין את הפריבילגיה הזאת וגם אם ביבי וסמוטריץ' העלילו עליו שהוא בגד בעקרונות ובערכים שלו, הוא מנסה להחזיר ולשמר את בוחריו.

סתוונית333

Well-known member
וטוב מאוד כי ביבי היה יכול לסמוך על החרדים והמזרחיים ולהתייחס ל"מתנחלים" כאל אזרחים סוג ב', לבנט אין את הפריבילגיה הזאת וגם אם ביבי וסמוטריץ' העלילו עליו שהוא בגד בעקרונות ובערכים שלו, הוא מנסה להחזיר ולשמר את בוחריו.

לא יעזור לו.

סתוונית333

Well-known member
מה שאת אומרת פה זה שבנט עדיף על נתניהו , עכשיו יש מישהו שבאמת דואג להתישבות ביהודה ושומרון , בניגוד לנתניהו ש"דאג" להם רק בדיבורים בעיקר לפני בחירות.
וטוב מאד שאיילת שקד מתנגדת להגבלות מלאכותיות על מחירי הדירות והשכירות, כוחות השוק הם שיקבעו את המחירים וכדי שהם ירדו צריך לבנות עוד דירות ולהפשיר עוד קרקעות ( בנגב ברמת הגולן וביהודה ושומרון ולא בגוש דן שצפוף ממילא ).

עוברים בתנאי שיש עבודה וכל עוד אין עבודה ותמריצים בגליל ובנגב אז לא יעברוו לשם.

ולהשאיר את המחירים הגבוהים של הדיור זה טמטום שיכול להיות רק אצל פשיסטית .

למעלה