ההבדל בין אומץ, לביצים
או עוד אחד שאהבתי

ShantiBaba

New member
ההבדל בין אומץ, לביצים ../images/Emo8.gif או עוד אחד שאהבתי

יש הבדל בין אומץ וביצים. כולנו שמענו על אנשים שיש להם אומץ או ביצים. אך האם יודעים ממש את ההבדל ביניהם ? במאמץ לידע אתכם, הנה ההגדרות: "אומץ" – זה כשאתה חוזר הביתה מאוחר בלילה, לאחר בילוי עם החברים, אישתך מחכה לך עם מטאטא, ויש לך את האומץ לשאול אותה: "האם את עדיין מנקה, או את עפה לאיזשהו מקום? "ביצים" – זה כשאתה חוזר הביתה מאוחר בלילה, לאחר בילוי עם חברים, נודף ריחות של בושם חזק, ובירה, ליפסטיק מרוח על צווארון החולצה, טופח לה על התחת, ויש לך ביצים לומר לה: "את הבאה בתור שמנמונת"!! לגבי התוצאות..... אין הבדל.. שניהם - מוות.

ציניקני

New member
גם הסיבות לשני המצבים זהות - טיפשות

מה הבעיה לאמר שהיתה מסיבה במשרד, והמנכ"ל ואישתו כל הזמן עודדו את כולם לשתות ושתו כל כך הרבה שהיא התעלפה ועזרת לו להביא אותה אל המכונית. זה מסביר את ריח הבירה, הבושם, והליפסטיק אה זו הייתה בדיחה?

ShantiBaba

New member
לרגע לא חשבתי אחרת.. ואני אגלה לך עוד משהו ..

מאוד מאוד קשה להעליב אותי או להעכיר לי את מצב הרוח.. פשוט חיים פעם אחת.. וכבר הבנתי שבחיים צריך לקחת הכל בשאנטי (-:

ציניקני

New member
תראה לאיזה מצב הגענו

עם המכות אנחנו כבר יודעים להתמודד אבל מה עושים עם הכן מותק -זיין אותי חזק ועכשיו :) מזכיר לי שביום שבו עשיתי את השלישיה הראשונה בחיי חוזר הביתה ודווקא אז התחשק לה

ציניקני

New member
אנחנו לא נעשים צעירים מיום ליום ../images/Emo122.gif

(אף אחד לא סיפר לי לפני כן שזה לא פשוט לספק 2, בסרטים זה מה זה נראה קל)

סאלי31

New member
העצמות שלי כואבות...

בסרטים הכל אפשרי, הגמישות שלהם זה משהו! ולא שמעת על הויאגרה הזאת שעושה פלאים?

ציניקני

New member
ויאגרה?

הרופא לא מסכים לתת לי טוען שזה מתנגש עם התרופות של הלב, האולקוס והסכרת

אישה טיפוסית...

חסרת התחשבות. אח"כ בטח גם ביקשה ממך לעזור לה לנקות את הבית ולהוריד את הזבל.

אני צריכה

6 ביצים כדי להכין מחר עוגת תפוזים. ביצים - זה לבקש שירים מהרצפה את החוטיני שלך כשאת מתקלחת אחרי שעות עם המאהב

למעלה