הדרמות הקוראניות כה טובות שאין סבלנות להמתין

כוס חלב

New member
לגמרי לגמרי..

הבלוג מעולה, מספק רשמים ומחשבות ומוסיקה מצויינת ועדכון עד לפרקים של אותו יום... אני מודה שאני מרפרשת בימי רביעי לראות מתי היא מעלה את העדכון שלה, ובינתיים קוראת את התרגום של פרקי הספר עצמו.. מה אגיד ומה אומר?? החבר'ה האלה יודעים לספר סיפור.. מצטרפת רשמית למכורות ולא רק בגלל הקפה
שנפתח אשכול רשמים??? אני עדיין בשוק מההתפתחויות של פרקי 7-8....

G n o m

New member
כל כך מסכימה איתך

קודם כל ברוכה הבאה
איזה כיף שאת גם רואה את נסיך הקפה
... דרמה בהחלט מעולה! גונג יו פשוט בונבון
ויון אאון הי היא אחת השחקניות שאני הכי אוהבת, מלכה אמיתית
, כלומר מלך
התחלתי לראות לפני שבוע וממש התלהבתי ממנה, הסיפור מקסים, ויש המון קטעים מצחיקים, עצובים ומרגשים. אהבתי מאוד שהיא שונה משאר הדרמות שראיתי עד עכשיו...גם הרייטינג מגיב בהתאם, ויש לה רייטינג מצויין (נראה לי נמצאת במקום השני כבר כמה שבועות) באיזה פרק את עכשיו?

כוס חלב

New member
אני כבר 3 שבועות בעניין..

ומנסה לראות את הפרקים ממש כשהם יוצאים... פעם אחת בלי תרגום, אח"כ עם הבלוג בחלון הפתוח ליד.. ובסוף כשהם מגיעים עם התרגום.. (מה שנקרא משננת את זה בע"פ
) הוא מקסים וסקסי. באמת מתוק אמיתי. והיא עושה עבודה מצויינת. אני פשוט נהנית ככ. אני מתה על הבן דוד שלו ואפילו החברה של הבן דוד מקסימה בעיני בדרכה.(מצטערת אבל נושא השמות עדיין חלש אצלי..) סדרה כיפית. ומצליחה לגרום לנו לחשוב על עצמנו ועל מה מפעיל אותנו ומה גורם לנו להתאהב.. נדמה לי שעכשיו שגיליתי שעוד צופים בה לא אפרד מכם ככ מהר

G n o m

New member
כיף לך

אני מג'גלגת עכשיו איזה 4 דרמות
אז אני עדיין לא בטוחה איפה אני
ממש כיף שהצטרפת אלינו, אז אל תחשבי אפילו על ללכת מכאן כי יש עוד מלא קפה שצריך לשתות
ונסיך הקפה
בהחלט ממכרת מאוד מאוד. היא מקסימה ואינטיליגנטית, ואין בה רגע משעמם. גם אני אוהבת את דמויות המשנה, שבדרך כלל לא נסבלות או מעצבנות, כאן הבן דוד והחברה שלו ממש חמודים ואני אוהבת את הסצינות של כולם, מה שאומר אחת הדרמות היחידות שאני בכלל לא מריצה קדימה
וכמובן שהיא עוד יותר מדהימה בזכות המלך שלה, האחד והיחיד, מין יופ

כוס חלב

New member
עכשיו בלבלת אותי../images/Emo122.gif

כבר אמרתי שאני חלשה בשמות... מי זה מין יופ?? ורק הצעה: לך ולמקלונת, אני לא יודעת איפה אתן עומדות עם הפרקים אבל אני שמח לתרגם לכן תקצירים כדי שנוכל לדסקס התרחשויות.. תעדכנו אותי אם בכלל בא לכן.

G n o m

New member
ברור שכן

אני גם אשמח! אני סיימתי לראות את פרק 4... ומקלון נראה לי סיימה את פרק 5 ומין יופ זה האדם הכי מדהים עלי אדמות - זה הסתום השקסי הזה שעובד עם אאון צ'אן ומאוהב באחותה

כוס חלב

New member
אה..צודקת

אכן יש עליו
למרות שאני עדיין עם גונג יו.. ואם לא הוא אז אוהבת את השיק המשקפופרי של הבן דוד
בעניין התקצירים... אנסה להתחיל בלילה מפרק 5.. ואעלה אותם כאן.. זה יהיה טוב?

אני חושבת שאנחנו צריכות

לעשות דיון שבועי (נניח ביום שישי או שבת) על 2 הפרקים שהיו באותו השבוע בצורה קבועה עד לתום הסדרה במחשבה שעד יום שבת יספיקו לתרגם לאנגלית את הפרקים ולפרסם אותם בפורומים.
בכל אופן, אשמח לראות תקצירים שלך- סיימתי לראות פרק 5 אתמול (וזה היה ללא תרגום אבל עם הפרשנות של הבלוגיסטית המבורכת!!).

כוס חלב

New member
את אופטימית...

לא בטוחה שהתרגומים יגיעו ככ מהר. אני גם התכוונתי לתרגם את תקציריה של הבלוגיסטית.. ואני לא תמיד נמצאת בשישבת.. אבל אם אראה התייחסויות יותר מאשמח להגיב..

כוס חלב

New member
תודה תודה!!

בסוף האופטימיות משתלמת
ואני כבר תרגמתי את תקציר פרק 5 ועמדתי להעלות אותו ... אני לא אעשה את זה.. אני לא מתחילה אפילו להיות בקצב של החברה האלה

G n o m

New member
סופסוף../images/Emo3.gif

הגיע הזמן למנת הקפאין שלי
*רצה לראות*

Woogy

New member
../images/Emo104.gif עבודת התרגום ../images/Emo104.gif

אנחנו מתחילים לעבוד על התרגום. כאן אני מוסיף מידע על תהליך התרגום לפי הצורך. את קובץ הכתוביות Goong Ep.01 (High Quality).srt אפשר להוריד ישירות מהמקור: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_27691.htm רצוי לשנות את שמו כמו שם הקובץ(מלבד הסיומת) באקסל ששלחתי למתרגמים יש לתרגם בעמודה C, מתרגמים את מה שבעמודה B. בהתחלת הקובץ עשיתי בצד תרגום השמות, למרות שלא כולם מופיעים, כדי שזה יצא אותו דבר לכל הסידרה. אנחנו נתאם איזה שורות עושה כל אחת בקרוב מאוד. ייתכן שיקח לי זמן לסיים את ההסברים הנוספים כי כבר לילה פה. שאלות חשובות תשאלו כאן או במסר לשיקולכם.

Woogy

New member
../images/Emo124.gifמבוטל../images/Emo70.gif שינוי מדיניות בנושא.../images/Emo88.gif

הרייני להודיעכם שבינתיים הפורום לא יתרגם סדרות. עם זאת אנחנו נמשיך להמליץ מה כדאי לתרגם, ולתאם מה לראות בלי תרגום. בפרט שאפשר לרכוש דרך האינטרנט רבות מהסדרות. אם יש מי שבכל זאת מתרגם את הסדרות אנחנו לא יכולים למנוע מאנשים לבחור לראות עם תרגום באותו זמן שאנחנו מתאמים לראות את אותם פרקים ביחד. השבוע נתחיל לראות את גונג.

mishi 1

New member
והכל בגלל הערה אחת?

בחיי כמה שכל העיניין הורס תהנאה... כל הפורום הסכים וזרם עם כל העיניין ורק בגלל הערה אחת או שניים פתאום הכל אסור טוב.. תהנו..

למעלה