הדרכת מתחילים

• פותח הנושא RieM
  • פורסם בתאריך

RieM

New member
../images/Emo124.gif הדרכת מתחילים ביום רביעי 25/6/08

ביום רביעי 25/6/08, בין השעות 20:00-21:00, תתקיים הדרכת מתחילים ברחבת הרולר בספורטק תל-אביב. ההדרכה חינם אין כסף ועל בסיס יעוץ חברי ותו לא. פרטים נוספים נא להגיע בזמן !

davidavid100

New member
הדרכת מתחילים-יום חמישי 26/06/08 מ20:50

שים לב שאני מקדים את ההדרכה ב10 דקות מבקש גם לבוא יותר מוקדם ולהתארגן עם הרולר-הזמן בהתחלה מוקדש בעיקר למתחילים ביום חמישי הקרוב, בין השעות 20:50-21:50, תתקיים הדרכת מתחילים ברחבה העגולה בפארק מול הקניון הגדול(קניון אבנת) נמצא על רחוב זבוטינסקי (20-17 דקות נסיעה מת"א). אחרי ההדרכה מחליקים בעלי יכולת לנסיעה של קילומטרים מווווזמנים להצטרף אלינו לנסיעות של קבוצת ההחלקה של פ"ת הרפ"ת היוצאת בשעה 22:30 מאותו מקום הדרכה בהדרכות מלמדים מתחילים, בינוניים ואף מתקדמים קצת (שרוצים את הפאן של הפריסטייל) 1. עקרונות ההחלקה הנכונה ויציבת הגוף תוך כדי החלקה. 2. החלקה במישור ומעבר מכשולים. 3. תרגילי יציבות. 4. עצירת מעצור. 5. פניות והצלבות. 6.עצירות על הרולר-ללא מעצור. 7.נסיעה אחורה. ועוד... ההדרכה חינם אין כסף ועל בסיס יעוץ חברי ותו לא. אי לכך, כל המגיע להדרכה הנ"ל חייב לעיין קודם לכן בהצהרה הכתובה בקישור המצורף להלן : http://www.israel-rollers.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1301 מכיוון שזו אינה הדרכה פורמלית בתשלום, ההשתתפות היא על אחריות המחליק בלבד ! כל מחליק ותיק ומנוסה המעונין לתרום מנסיונו ולעזור למחליקים חדשים, מוזמן להגיע בשעה היעודה ולעזור במלאכה הנ"ל. בבקשה לדייק-תודה דוד קייסר

נתן.ל

New member
אז ככה

מגיעים בשעה שמונה, נא לא לאחר. ומיד רואים את מאיר, בחור לבן וגדול עם מכנס קצר. הוא המדריך הראשי. יש מצב שאולי גם אני אהיה שם בתור ע.מאיר. אותי אי אפשר לפספס

RieM

New member
חחחח ... כן, זה בערך התיאור שלי ../images/Emo6.gif

אבל בצורה קצת יותר מדויקת : נפגשים בשעה שמונה ממש ליד הכניסה לרחבת הרולר עצמה, איפה שספסלי הבטון משמשים אותנו לצורך התארגנות, רגע לפני שאנו נכנסים לרחבה בכדי להחליק. מומלץ להגיע רבע שעה לפני בכדי להספיק להתארגן על הציוד. יש לשרוך היטב את הרולרים כך שיתפסו היטב את כף הרגל ללא חופש משחק. אם כואב מדי או יש תחושה שעוצר את הדם, אפשר לשחרר קצת. כדאי להצטייד במגיני ידיים - זה תמיד עוזר בנפילות שעלולות לקרות מדי פעם.

dorinchik

New member
היה נהדר..

מאיר ויואב מדריכים תותחים למדתי המון.. תודה רבה...מאוד נהניתי...

RieM

New member
אני שמח לשמוע שכולם נהנו ../images/Emo13.gif

אם שניכם מייצגים את כל השאר ..
וכמובן תודה ליואב.ד שהגיע ונתן מנסיונו. בשבוע הבא יעביר את ההדרכה נתן.ל, מנהל הפורום הנערץ ואליל המחליקות.

למעלה