הדרכת חובשים

OKKL

New member
הדרכת חובשים

שלום, במהלך חודשי הקיץ עברתי מיונים ל"קורס ייעודי להדרכת חובשים" לאחר קבלת המכתב שאישר את התקבלותי קיבלתי תאריך גיוס חדש: 20.11.05 (לאחר שהוקדם מן התאריך שכולם קיבלו והוא ה21.11.05). לאחר בירורים והתענינויות אצל כל מיני גופים ואתרים הובהר לי שמתגיסי הדרכת החובשים הולכים למסלול עם שיריון שע"פ כל ההשערות מתגייסים ב27.11. חיכיתי לדחייה מחודשת של התאריך (מן ה20.11) ולפתע קיבלתי פתאום תאריך חדש והוא ה-28.11, שכידוע הוא גיוס של הנדסה קרבית. רציתי לדעת האם עוד מתגייסים להדרכה קרבית קיבלו את התאריך הזה, ה-28.11 והאם מישהו יודע אם אפשר לעבור את תחילת המסלול של הנדסה קרבית ולאחר מכן להגיע להדרכת חובשים? תודה רבה רבה רבה!

omer kal

New member
חובש קרבי

זהו קורס הדרכת חובשיים קרביים, מיד אחרי סיום הטירונות מתחילים את הקורס חובשים.. לאחריו יש סיפוחים ומי שקיבל המלצות או משהו בסגנון מהסגל "רשאי" להמשיך.. מישהו יודע? מישהו גם מתגייס לזה ושונה לו תאריך הגיוס ל28.11?.. תודה

Mr Peiser

New member
אני גם כן בתאריך הזה...

מתגייס ב 28...לקצונה יעודית בחיל רפואה. גם אני מייד אחרי הטירונות מתחיל קורס חובשים. ככה שזה כנראה בסדר. אווחח הצבא הזה..כבר כל כך קרוב. כבר עכשיו אין לי כוח!
עד מתי נובמבר 05?!

OKKL

New member
עוד מישהו במקרה?

שגם ממיון להדרכת חובשים ושונה לו תאריך הגיוס ל28.11? והאם יש כאלה שמתמיינים להדרכת חבושים ושינו להם ל27.11?

למעלה