הדרכת אוריגמי

ענתP

New member
הדרכת אוריגמי

אני מדריכה מוסמכת לאומנות. ואני מאוד מעוניינת להדריך אוריגמי. השאלה שלי אם אני צריכה איזה הסמכה מסויימת, או פשוט להציע את עצמי עם הנסיון האישי שלי מישהוא יכל לתת לי עצה מה כדאי לי לעשות ?
 

gozim

New member
כל אחד יכול

שלום ענת - אין צורך בהסמכה כלשהיא להדריך אוריגאמי. כמו שאין צורך בהסמכה כדי להדריך ציור או פיסול. השאלה היא אם את מספיק טובה כדי שהתלמידים ישתכנעו לבוא ללמוד, וגם יישארו אחר כך. אם את מתעניינת באוריגאמי אני מזמין אותך בלב חפץ להצטרף לקהילת החובבים. אנו נפגשים מדי חודש במרכז הישראלי לאוריגאמי ונהנים ולהתעסק בכל ההיבטים של קיפולי הנייר. אילן
 

גילה או

New member
הדרכת אוריגאמי

אכן אין צורך בהסמכה "רשמית "כדי ללמד אוריגאמי . אני מכירה מקפלים שיודעים לקפל דגמים מאוד מורכבים אך אין להם בהכרח גישה ויכולת ללמד אחרים כיצד לקפל ולעומת זאת בהחלט יכול להיות מקפל שמסוגל ללמד היטב דגמים פשוטים יחסית מבלי לדעת לקפל דגמים מורכבים . מה שבטוח שכדאי שיהיה לך ענת ,מגוון דגמים שאת יודעת לקפל אותם היטב ורצוי בעל-פה.תמיד אפשר לנסות ללמד קודם בהתנדבות ואז אם זה הולך טוב -השמיים הם הגבול..... בהצלחה!
 

ענתP

New member
תודה לתגובתך

אכן כן באמת אני פעלתי עד עכשיו לפי ההמלצות שציין , ואני מודה לך מאוד על תגובתך כי זה נותן לי חיזוק שאני אכן בדרך הנכונה
 

ענתP

New member
תודה על תגובתך../images/Emo39.gif

הייתי שמחה לבא למפגשים אבל בקטע של מרחקים אני קצת עצלנית וגם יש לי בעיה למצוא כל פעם סידור לילדים, אז אני מראש מוותרת, אבל תודה על ההזמנה. מאז שהייתי קטנה תמיד קיפלתי כל מקום שנתקלתי בו בהוראות תמיד הייתה לי משיכה לאוריגאמי ככה שזה משהו שאני מאוד מחוברת אליו. בקשר להדרכת אוריגאמי אני מתאמנת על ביתי בת ה-7 ואחיינית שלי בת 12 וגם בכמה ימי הולדת של המשפחה ואני מרגישה שהולך לי די טוב בהדרכה. אני מעוניינת להציע את עצמי בתי ספר(אולי קרן קרב) או חוגים במתנ"ס. אם יש לכם המלצות או טיפים בנושא איזה חומר כדאי להכין לשיעורים הראשונים (לילדים שאין להם ניסיון)שאשמח מאוד לקבל. בתודה מראש וכדרך הגב אני רוצה לציין שזה פורום מאוד נחמד אנשים מאוד נחמדים וכיף לי להיות בפורום
 

גילה או

New member
בבקשה -ועוד על נסיון בהדרכת אוריגאמי

המרכז הישראלי לאוריגאמי עוסק מזה מספר שנים בנושא-הנה קישור לאתר
 

גילה או

New member
תנסי דרך הקישורים של הפורום

משום מה הוספת הקישור לא מצליחה לי
 

gvish

New member
קישורים

הקישור השגוי: http//www.origami.co.il/content.asp?lang=heb&cat=2 target=_blank rel=nofollow>http://http//www.origami.co.il/content.asp?lang=heb&cat=2 הקישור הנכון: http://www.origami.co.il/content.asp?lang=heb&cat=2 הדגשתי את הקטע המיותר. כנראה בגלל שחסרות נקודותיים לפני ה-'//' המערכת הוסיפה אוטומתית את הפתיח עם הנקודותיים, וכך נוצרה הכתובת השגויה.
 
למעלה