הדרך לאילת לצפייה ישירה - סרט ישראלי

• פותח הנושא LMemskg
  • פורסם בתאריך
L

LMemskg

Guest

לצפייה בסרט המלא לחצו כאן!

הדרך לאילת לצפייה ישירה, הדרך לאילת להורדה, הדרך לאילת 2023 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה, בדרך לאילת לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסרט: בן, ממורמר ודיכאוני, מגיע עם אשתו ובנו לביקור בקיבוץ ילדותו בצפון. הוא מתכנן לבקש מאביו שיכור הכפר, אלברט, עימו יש לו בקושי קשר, לעזור לו לתבוע את הדירה האבודה של הוריו של אלברט בוורשה. אך לאלברט כמובן יש תכניות אחרות, הוא בדיוק התערב, כשהוא שיכור כלוט, מול חצי מהקיבוץ שהוא יכול לנהוג על טרקטור כל הדרך לאילת. וכך יוצאים השניים למסע איטי, הזוי ובלתי צפוי דרך הפריפריה המוזנחת והנשכחת של ישראל, במהלכו יגלה בן מחדש את אביו המרתק, את הסיבה האמיתית מאחורי היציאה למסע וייתן לאלברט הזדמנות אחרונה לגאולה. זהו סיפור התבגרות מאוחר, מצחיק ומרגש על אב שמעולם לא ידע להיות אחד ועל הבן אז אולי התשובה היא לא בגלל שלא נפגעתי כל כך, לא בגלל שלא חוויתי כל כך הרבה. מי סופר בכלל? אולי המפתח טמון פשוט בהלך הרוח שלי. בחרתי להאמין שהכל קורה מסיבה כלשהי. בחרתי להאמין שאין דבר כזה האדם הנכון זמן לא נכון. לכן, אם משהו לא הלך כמתוכנן, לא הייתי מאוכזב כל כך. על ידי בחירה להאמין שהכל קורה מסיבה כלשהי, אנו מעצימים את עצמנו למצוא משמעות גם בחוויות המאתגרות ביותר. בכל פעם שאתה נתקל באכזבה אישית או במצבים מאתגרים, במקום להתעכב על שליליות, שקול לשאול את עצמך "מה החיים מנסים ללמד אותי עכשיו?" "מה ייצא לי מהכאב הזה?". אולי אם תסתכל על כאב כך, לא תסבול כל כך. לא היית מתלונן כל כך. לא תצטער כל כך. שניסה כל חייו לברוח מצילו. שחקנים: יואל רוזנקיאר, שמואל וילוז’ני, אביבה נגוסה, אברהם סלקטר​

למעלה