הדרך אל האושר

ron8

New member
הדרך אל האושר

צילמתי את התמונה הזו לפני כמה שבועות בחתונה של זוג חברים. רגעים של אושר, ומי יתן וזו תהיה מנת חלקם תמיד... ובינתיים האושר הפרטי שלי (חוץ מהמשפחה כמובן) מתמהמה לו ... היא תגיע בקרוב ... אני מחכה לה בקוצר רוח, המצלמה החדשה. ה 717 כבר נמכרה, ומסבה אני מאמין אושר למי שקנה אותה. אז ... אקדיש את הצילום הזה ל... 717. מצלמה איכותית, שלמשך חצי שנה היתה איתי תמיד תמיד, מוכנה לפעולה, אמינה ויעילה, קוצרת שבחים ומפיקה צילומים יפים. אז לך... כן את, My 717 Sony תודה

מדהים!

פשוט תמונה מדהימה רון מעבירה את המסר של הרגשות שיש ברגעים כאלו אהבתי נורא כל הכבוד צילום טוב

enoeht

New member
בוגד, אבל...

אתה בן אדם מדהים, רון. מקווה שתזכור את השימוש המתקדם בה.. כי בזכותך הצלחתי ליצור אחלה צילומים בפעם הראשונה .. מחוץ לאוטומט ! בכל מקרה אני מקווה שהמצלמה הבאה שלך לא יותר מדי יקרה כי אני קונה אחריך
תהנה ממנה. מגיע לך. אודי ואגב, אחלה תמונה. אשמח אם תעלה תמונה אחת שצילמת עם המקטב. תודה על הכל !

ron8

New member
אודי תתכונן להפרד מנכסיך ... ../images/Emo8.gif

קרעו לי את הצורה עם הרכישה החדשה ... 10D + עדשות ואביזרים. אז יותר טוב - תהנה מה 717 ואל תמהר לחשוב על מחליפה :) אני החלפתי בגלל דרישות קצת שונות מהכלי ... שאיפות מקצועיות, וכאן נכנסות דקויות קטנות לדרגת חשיבות גבוהה. לחובבים ה 717 מעולה. גם אובייקטיבית, וגם בחישובים של עלות -תועלת.

enoeht

New member
כמובן שצחקתי...

אני מאד מרוצה ממש שיש לי. מחכה כבר לראות תמונות מהמצלמה החדשה שלך. תתחדש

shromeo

New member
רון - יופי של צילום, ויופי של שיר

הלל ופרידה מדיגיתך הטובה והאהובה, ועם בוא המחליפה המיוחלת, נתברך עוד יותר מפירותיך המשובחים.
שלמה.

Dan c

New member
רון......מברוק......

ואת קבלת הD10... נחגוג.. אצל אלימלך.. עם רגל קרושה.. מאטיאס נהדר.. מלפפונים כבושים..(תוצרת בית.. מעט קישקה.. וכבד קצוץ הטוב בארץ.. והמון בירה.. והתמונה.. איזה..אושר.. שרק חבר אמיתי יכול לצלם.. דן

רגעים שמחים ומאושרים

האור החם תורם רבות לתצלום הזה. יש כמה הפתעות בשבילך, לכשתקבל את הכלה המיוחלת...

ביקו

New member
שירת ברבור מוצלחת מאד,

הצלחת להעביר את כל האושר והאווירה שישנם בארוע כזה. פרט שולי אולי שתורם הרבה בעיניי מעבר למה שצויין כבר, זו תנועת מחיאת הכפיים שהצלחת לכלול בצד ימין. מאחל לך הגעה מהירה של הכלה החדשה, בלי לסכסך כמובן

michal ma

New member
רון יופי של צילום

בהחלט יופי של רגע מאושר. ויופי של צילום. שימוש יפה באור אחורי, ותאורה חמה.

למעלה