הדפסת הזמנה

Pig On The Wing

New member
הדפסת הזמנה

שלום, אני צריך להדפיס הזמנות בגודל של כ- 18X13 ס"מ. יצרתי את ההזמנה בפוטושופ ב-72DPI צד אחד 950X650px וצד שני 716X490. בצד הקטן אני משתמש כרקע בתמונה בגודל הזה. רוב ה-layers בצד השני הינם טקסט וקווים ועוד שתי תמונות קטנות. לאחר שיחתי עם בית דפוס הוהבהר לי כי אפשר להדפיס רק ב-300DPI. אני מבין מזה שהרזולוציה שלי קטנה בערך פי 4. כדי לפתור את הבעיה אני יצרתי בפוטושופ תמונות חדשות ב-300DPI והעתקתי את כל ה-layers שהיו לי בתמונות הישנות לחדשות. אני לא רואה שום הבדל בתצוגת המסך. האם זה בכלל פותר את הבעיה? אם לא האם יש דרך אחרת (מלבד עיצוב מחדש)? חשוב לציין כי מדובר על הזמנה לחתונה, לכן אני לא מחפש איכות הדפסה מקסימלית. תודה מראש.

puppylove104104

New member
מכיוון שכל היצירה שלך נעשתה ב72 DPI

זה ממש לא משנה שהעתקת את כולם למסמך שהרזולוציה שלו עומדת על 300 DPI - רק עיצוב מחדש יעזור לכך. מעבר לזה, 72 DPI זו הרזולוציה המינימאלית של תמונה כדי שהיא תראה טוב על מסך מחשב. 300 DPI זו האיכות האופטימאלית לתמונה כדי שתיראה טוב בהדפסה/על נייר. תעזוב שאתה לא צריך הזמנה באיכות מקסימלית - אתה צריך הדפסה שתראה טוב - ומה לעשות, ב72 DPI זה פשוט לא ייראה טוב. ד"א, למרות שלא שאלת, אבל רצוי שתדע אם אתה מתעסק טיפה בגרפיקה - הרזולוציה האופטימלית לתמונה למסך מחשב היא 96 DPI.

Pig On The Wing

New member
תודה על התשובה

כנראה אצטרך לעשות את הכל מחדש. למרות שאיני מתעסק בגרפיקה, זה טוב לגלות שהרזולוציה האופטימלית היא 96DPI (בדיוק התחלתי לעצב לעצמי אתר
) אז תודה רבה.

למעלה