הדמיית תחנת נתב"ג מתוך אתר רכבת ישר

מצב
הנושא נעול.
אני החלטתי - מצביע ל... יהוושע

זה נחמד לדבר ולכעוס על המצב אבל
לא לעשות דבר בנדון . לא להצביע זה מותרות שאסור לך להרשות לעצמך במצב המדינה כיום . ברגע שאתה לא מצביע אתה מאפשר לרוב לקבוע את מהלך חייך . הצבעה לכאן או לכאן קובעת את סדר היום וזו זכותך אבל בעיקר חובתך!!!! האזרחית .
האחד והיחיד ! כעקרון אתה צודק, אך לא נותרה ברירה אלא לנהוג כך ואני משתייך למחנה הרוב במילא.

יהוושע

New member
אני אציק לך קצת בנוגע לטייגרים ,

האחד והיחיד ! כעקרון אתה צודק, אך לא נותרה ברירה אלא לנהוג כך ואני משתייך למחנה הרוב במילא.
בעקבות הדיימלרים שהציג כאן בני , תענה לי רק על השאלה למה הורידו להם את הטסות מהגלגלים ואת הגלגל הרזרבי מהדופן האחורית , ולמה נצבעו בכחול. בבקשהההההההההה......

אבדוק עם דני גולדשמידט מורנו ורבנו

בעקבות הדיימלרים שהציג כאן בני , תענה לי רק על השאלה למה הורידו להם את הטסות מהגלגלים ואת הגלגל הרזרבי מהדופן האחורית , ולמה נצבעו בכחול. בבקשהההההההההה......
מס´ 1 בישראל לנושא טייגרים. אתה לא מציק לי. יש לך שאלות חשובות ומעניינות אדון פרבר !

יהוושע

New member
מי גילה לך את שמי האמיתי , האם זה

מס´ 1 בישראל לנושא טייגרים. אתה לא מציק לי. יש לך שאלות חשובות ומעניינות אדון פרבר !
מי גילה לך את שמי האמיתי , האם זה
חן? i´ll kill him . בבקשה השתמש בשמי הוירטואלי בלבד .

יהוושע

New member
אתה ממש מדאיג אותי , זו כבר ממש

זה לא חן !
אני יודע עליך הכל יקירי ! בשביל זה יש בעולם מחשבים. שיהיה לך יום מדההים יהוושע !!!
תסמונת " האח הגדול " . שרק לא תפלוש לביתי באמצע הלילה , בררררר

רק אם יש לך דיסקים של 10CC...

תסמונת " האח הגדול " . שרק לא תפלוש לביתי באמצע הלילה , בררררר
רק אם יש לך דיסקים של 10CC...
אבוא באמצע הלילה אך אם זה יקרה, אביא לך מתנה - תמונה מדהימה של הרכבת משנת 1924. איזה באסה שיש לי בעיות להעלות תמונות. אני תלמיד מחורבן אך אלמד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה