הדלת נפתחה

starless

New member
הדלת נפתחה

הדלת נפתחה הראש שלה הציץ כן יש לה את המפתח ויש לה אישור אבל היא הגיעה בעיתוי לא טוב היתי עסוק עם עצמי לא לא לא לא מה שאתם חושבים למדתי סופסוף קראתי קצת כתבתי המון מנסה להבין מנסה להגיד משהו חשוב סוף סוף וכן החיוך הזה החיוך בי 100 שנות בדידות עמוד 213 עוד בערך 100 עמודים וזהו וגבריאל גרסייה מארקס וקולומבייה והריחות שוב והיא אחרת אפילו שאני לא אוהב אותה לא מסוגל כמה שהיא רוצה ומנסה ואפילו נוגעת נוגעת המון נוגעת ולא ביידים או שלא רק בידיים כבר שנים שאני מנסה להבין אותה במה היא מאוהבת בעצם ??? במשורר הדפוק שבי?? במורד המזוייף??? בזעם? במה שאני משדר? ומה אני משדר??? מטליסט דפוק מסומם מדי רעב לזעם לכעס לשנאה לצליל החד של הגיטרה לצליל העמום של הבאס לרעש מחריש האוזניים של התופים לקול המתכתי למסר למוות לשחור אולי לניגודים שבי למחשבות שבי לעיניים הרעות רואות שלי ושוב היא מנסה ולאהוב אותה??? אבל היא קיטשית ותנוקית ורוצה להתחתן ושוב אני עסוק בעצמי ורוצה כל כך רוצה רוצה לגעת בה אחרת ואולי לא בה אלא במישהי מישהו ואיכשהו איכשהו הכל משתנה השפה הרזה שלי הרגשות המזויפים שבי הרעש הזה התופים וקורט שצועק ואני לבד שומע את בילי שצועק את אוהבת אותו אוהבת אותו ועכשיו שיר על אמא שלו ועל אמא שלי אולי??? שיר קינה לאמא לאמא שאני לא מכיר והמוסיקה שוב מחלחלת ג`ק צועק ``פאק יו איי דונט דו וואט יו טל מי `` וגיטרות סכיזופרניות מלחיצות הכל מוגר עלי דיסק ועוד דיסק ספר ועוד ספר אני הולך לנוח כרגע כי אני לא יודע בעצם מה אני כותב פה ומה התחושות שלי אני דואג לאנשים והם ? איפה הם בעצם? איפה אני?? טוב סגרתי את הדלת פתחתי את המיים היה היה פעם בחיי היה היה פעם בחיי היה היה פעם בחיי והמיים מנקים חמים שורפים

הדלת נפתחה...

ו...? לאן הולכים משם והלאה? ותגיד לי, מי בכלל מחפש סיבות לאהבה, ומתוך כל אלה שמחפשים, מי בכלל מוצא? היא פשוט שם, וטוב שכך, זה מוסיף המון. וזהו בעצם, לא יודעת מה לומר, קוראת ונאלמת. חיבוק חומד. Candy

למעלה