הדי ניגונים...

טאKילה

New member
הדי ניגונים...../images/Emo79.gif../images/Emo20.gif

הדי ניגונים רחוקים צליל כיסופים ענוג הליט שעת כמיהה כאריג להט וערגה. , גופי ערום עוטה שיפעת מאווים שלהבת תשוקתי כחמה מרעידה. , רק עוד קסם ליטוף מפתה תום עלומיי מבעיר עדנת שדיי וקימורי יקוד תאווה. , סתורה בעלי תאנה מצניעה ביכורי חמוקי הנני, קטוף לך אהובי הבשילו פרותיי בגנך.

ס ת י ו 1

New member
צליל כיסופים ../images/Emo23.gif

לליטוף ואהבה יגיע אחרי חג החנוכה יקטוף את עלי התאנה יטעם מפרות הגינה יהנה מלהט הערגה ומתשוקה מפתה. חג שמח.

ניקו 45

New member
צליל ניגוני ...../images/Emo23.gif

צליל ניגוני , עליו תתענגי . מלהט יצרים תשאגי , כשאותי תספגי , בתשוקתך אותי תהרגי . גופך עם גופי תתמזגי , אל קירבי תתברגי , כשאיתי תזדווגי , אל תדאגי , כי. ..את בטרוף תחגגי . אז ... יפה התנהגי , כי אחרת צעיף תארגי ... ********************* אוףףףף מה אתן עושות לי על הבוקר ????

ריקי די

New member
אהבה

חושק בי הוזה, רטובת אהבה שפתיים סמוקות מופקרות אל צרור נשימות מתוקות, לשתות. שוקעת ממול על ספסל חמים מקרניים אחרונות מגופות לכודים של המוני זריחות. זורה חול ברוח, זורה מבטים עוגבים, אצבעות לא נחות מתנות אהבים. בוקר טוב!

טאKילה

New member
תן לי לראותך אותך...

תן לי לראות אותך באישון הירח יצחק ברסיס דמעתי שמלתי תתבדר ברוח כש תנשק לשפתיי שם על הצוק המלוח. , עת ליל אעצום עיני עורגת אליך תשוקתי מבעד שקיפות שמלתי כשגופך צמוד לשלי וידייך חופנות מותניי בלהט יצרים. , ממעל כחול שמים בוהקים ממלאים באין סופיות של אהבה.

mr_lonely

New member
הדי ניגונים

יש ימים ובי מתנגנים הדי ניגונים רחוקים, זמר געגועים וכיסופים, צלילי אהבה מתוקים. ספק באזני, ספק בדמיוני. יש ימים ואראה גופך הערום, שפעת שדייך ופאר ירכייך, על כל קימורי אברייך, בשפעת תשוקתו, ביפעת תאוותו, ספק בעיני, ספק בדמיוני. יש ימים ואחוש ערגתך ותשוקתך סתורה בעלי תאנה רכים, מסתירה טפח ומגלה טפחיים כקוראת לי לקטוף ביכורי כרמייך. ספק בלבי, ספק בדמיוני.

למעלה