הדיסק "לדעת הכל"

הדיסק "לדעת הכל"

דיסק ענק מכל הבחינות, ממזמן ממזמן לא היה לנו כבושם הזה ,ברגע הראשון חשבתי שהוא לא מי יודע מה אך כשעיכלתי אותו והפנמתי והבנתי פחות או יותר פירוש המילים, נגרם לי זעזוע מעוצמת המוסיקה מעוצמת המילים, וכעת אני מבין שהוא לא פחות טוב משאר הדסקים שעמיר הענק מנפק לעמישראל , מי ייתן ולא תיפסק לעולם ההשראה מעמיר בניון היקר ואפילו אני ההונגרי שהגיע לא ממזמן מבודפשט ימשיך להנות מזה, כל טוב לכם ממני יוסלה,

STEVE NASH

New member
גם לי לקח קצת זמן לעכל

היום אני חושב שהוא אלבום די טוב אבל עדיין קצת מפוספס..

ככה זה עם זמרים גדולים כמו עמיר

לוקח זמן לעכל ולהפנים , זמרים כמו שלמה או אדם אתה מעכל בשניה וגם זורק בשניה לפח וזה כל ההבדל

STEVE NASH

New member
זה נכון

זה קשור לכך שבמוזיקה שלו יש כל כך הרבה מרכיבים ואפשר לקחת אותה למאה מקומות שונים,כך שעד שזה מגיע למקום שלך לוקח קצת זמן.

almooog

New member
דיסק ענקקק

מילים עמוקות ומסתוריות...אין דברים כאלה

לדעת הכל

ובמיוחד מילים מסתורי כמו עיוור שבידו לפיד זועק הצילו\ לא הבנתי אך ההרגשה נמצאת בי

odery

New member
תדמיין אתזה

איזה כיף לדעת הכל לרוץ בין הטיפות מבלי ליפול מבלי להרטב אפילו הפרדוקס של המים ולהשאר יבש הסכוי של לרוץ בלי לפול אז גם הפרדוקס של העיוור שמחזיק לפיד כאילו שהוא יכל לראות בעזרתו משהו

ואולי העיוור זועק לעזרה

כול עזרה רוחני גשמי להביא לי תרופות מהבית מרקחת , או לקרא לו פרק תהילים מפרק כא והלאה לך תדע כוונת המשורר הגאון עמיר בניון היקר ושבת שלום

למעלה