הדיסק המצופה

DJ JuVi

New member
אמממ...

כלא 6 סילברדון השבט הארכיון תומר יוסף ש"ס- מתי שזה יהיה... ביגי באסטה ריימס הפוג'יזזזזז Sheek Louch Hi Tek Nas Slum Village סוף שנה לפניםםם...

b l a c k s

New member
שכחתם את הדוקטור ??

DR.DRE שיצא כבר וכמובן ביגי שום דבר ישראלי לא מעניין אותי מחכה לשתי הענקים האלה

Hennessy29

New member
יש עוד זמן

detox של דרה יצא רק ב2006 ולא נראה לא סגורים על מתי זה יקרה ב2006. זה נראה לי האלבום הכי מצופה בשנים האחרונות, כל שנה יש שמועה שהוא יצא השנה אבל תמיד דוחים את היציאה שלו אני מאוד מקווה שהו באמת ייצא ב2006. ובאמת איך שכחתי את נאס, אני מאוד מחכה גם לאלבום שלו.

TiKiMAN

New member
יש למה לחכות-

בישראלי: שבט, פי אר, סוליקו ותומר יוסף. בלועזי: רדמן, פאק FM, וסשן. [אולי גם של נאס]

בעברית

פלד את אורטגה - אני באמת ובתמים מאמין שהם יקחו את ההיפ האפ (ובעיקר את הראפ) כאן לשלב הבא. באנגלית... נאס - אבל אין בכלל תאריך. לפחות יש את השיר המדהים עם לוריין
שהדיסק של וורן G יגיע לארץ. אלבום האיחוד של הדוגג פאונד (אמור לצאת בנובמבר) האלבום השני של גיים (כי אם אני אכתוב "דרה" זה ישמע אופטימי מדי). Scarface - The Product ?!?! עכשיו ראיתי שזה אמור להשתחרר ב18 לחודש, לא כל כך הגיוני, אבל אם זה קורה אני הראשון לעמוד בתור, יותר מדי אנשים לא נותנים למלך האמיתי של הדרום את הכבוד המגיע לו. באסטה (חותמת האיכות של דרה - צריך יותר מזה?) אובי טרייס - השיר שלו עם גיים ענק, אני מקווה שהוא יהיה על האלבום החדש ג'ו באדן ואני לא זוכר עוד כרגע

da1boy

New member
וגם יש את

EVE שמוציאה דיסק ב-AFTERMATH הדיסק אמור לצאת בפבואר אבל בטח זה יידחה כי באסטה עדיין לא הוציא.... ודרה ממש מעצבן אותי, אותו דבר היה עם רקים, שבסוף הדיסק נגנז... אני מקווה שעם באסטה בסוף הדיסק ייצא ולא ייגנז... מישהו רוצה לבוא איתי למחסנים של INTERSCOPE ולגנוב את ההקלטות של רקים????

da1boy

New member
ועוד משהו מעניין...

הכרוניק ודוגיסטייל יוצאים במהדורות חדשות של DUAL DISK (למי שלא יודע זה דיסק שהצד השני שלו זה די וי די ושמים על הצד של הDVD את כל האלבום באיכות למערכת סראונד ולפעמים גם שמים על זה קליפ וראיונות... הדיסקים גם ייצא באריזת דיגיפאק (למי שלא יודע אריזות קרטון כאלו, כמו שהדיסקים המזרחיים מוציאים בכאלו...)

moshe alfasi

New member
פחחחחח ת'חי בסרט הא?

עזוב את זה שנפל למקדדי המחשב והפ הופיעו ב"בננה" עם ביטים מתקליטים... אני בטוח שלא בנוב', מן הרגשה כזאת, בכל מקרה, יקח זמן...

Psycho BuZZ

New member
A Son Unique

כל הזמן תאריך היציאה נדחה, אמור היה לצאת כבר בספטמבר. מקווה שעד סוף השנה זה יצוץ. פה יש כל מיני תאריכים לאלבומים שהולכים לצאת עוד השנה וגם ב-2006, רובם רלוונטים, חלקם לא מדויקים ממש, אבל מבינים את התמונה הגדולה: http://climax-records.com/forum/index.php?topic=206.0

למעלה