הדיסק המצופה

Psycho BuZZ

New member
התכוונתי ליציאה הרשמית של האלבום

(נראה לי זה אדבנס בכלל, אבל שיהיה). האלבום אמור לצאת רשמית ב-25.10.

טובא

New member
מממ ישראלי? אז ככה

1)סילברדון(האלבום כבר מוכן) 2)השבט 3)הארכיון

ZeusMan

New member
הסינגל החדש של רדמן פצצה

Ghostface & Ludacris שיתף פעולה עם החברה הללו בטראק... מה העולם ציפה שלא יצא טוב ? סינגל מושקע, וכמובן מלך האירוחים LUDA, גם הפעם לא פיספס... שווה לארח את הבחור, אין טראק שהוא היה בו אורח ולא ניפץ זגוגיות... (וחיבר אותם בחזרה לאחר מכן עם הכסף הרב שלו, כמובן...)

פצצה לגבה

רדמן מלך, טוב לשמוע אותו שוב. גוסט הוא החוליה החלשה בשיר כמובן ולודה כהרגלו גונב את ההצגה מבלי להזיע. הביט מגניב בטירוף, השאלה היא אם זה באמת הסינגל הראשון...

ZeusMan

New member
לא היו משקיעים כל כך הרבה..

גם לודה גם גוסט.... ביט מושקע... אין מצב שזה לא זה...

ZeusMan

New member
לא כאלו...

בדרך כלל אפשר להבחין בהשקעה של שני צידי המפה בסינגל... צד אחד הוא של רמת המלל וההשקעה ההגשתית שלו... וצד שני הוא מבחינת ההשקעה בביט... שפה נישמע, מיליון דולר BABE... בנוסף : Red Gone Wild...Thee Album Tracklisting "Rite Now Produced by Erick Sermon "How You Like Dat" - feat Gov Mattic Produced by Rockwilder "F@#k Da Security Produced by Adam F "Future Thug" - feat Ghostface, Ludacris, & Icarus Prodcued by black Key "Gilla House Check Produced by Da Mascot "Mary Jane All Nite" - feat Snoop & Nate Dogg Produced by Rockwilder "Lets Go" Produced by Erick Sermon "Dis iz Brick City" - feat Ready Roc Produced by DJ Clark Kent "Get Em - feat Saukrates, Icarus Produced by Tha Chill "I C Dead People - feat Big Pun, Big L & Notorious B.I.G Produced by Eminem חוץ מזה : Rush The Security, או בדירטי וירז'ן, F@#k Da Security כניראה יהיה לסינגל הראשון של האלבום... הסינגל הזה כבר צורף לפלייליסט של משחק המחשב 'True Crime: New York City'... שנוצר בה דמות של רדמן... אני אישית לא ממש אהבתי אותו...

Wakizashi

New member
אף-אחד לא הזכיר את טאבו+ ?

אז אני אזכיר אותו! לא יודע עד כמה "בקרוב" האלבום הבא שלו אמור לצאת, אבל כשהוא יצא - אני אהיה שם לקנות אותו.

המממ...

ארכיון, השבט, סוליקו, והפרברים רפיוג'יז, קאשי ומעניין אותי הדיסק הבא של סאבלימינל

למעלה