הדיסקים שלי והMP3, להנאתכם

robert fripp

New member
הדיסקים שלי והMP3, להנאתכם

דרים טיאטר- א צ´ייינג´ אוף סיסנס דרים טיאטר- אימג´ס אנד וורדס לאד זפלין-1 לאד זפלין-2 קינג קרימזון- ראד קינג קרימזון- ליזרד דיפ פרפל- פרפלקסד דיפ פרפל- דה בוק אוף טאליסים רדיוהד- קיד A רדיוהד- מיי אירון לאנג רדיוהד- אמנז´יאק פינק פלויד- החומה פינק פלויד- וויש יור היר פינק פלויד- אטום הרט מדר ראד הוט צ´ילי פפרז- וון הוט מינט ראד הוט צ´ילי פפרז-ווט היטס? ראד הוט צ´ילי פפרז-בלד סוגר סקס מג´יק קווין- סתם דיסק שצרבו לי אם כל מיני שירים שלהם פורטיס סחרוף- כשהגיטרה מנסרת את הלילה רמי פורטיס- אוספורטיס פרימוס- אנטיפופ טרייסי צ´פמן- טרייסי צ´פמן המכשפות- האוסף הכפול (נראה לי ככה קוראים לזה, זה דיסק לבן ודיסק שחור) צ´ילדרן אוף בודום- הייטברפדר (או איך שלא כותבים את זה) בלאק סבת´- לייב איוול ג´ון לי הוקר- דה בסט אוף ג´ון לי הוקר היהודים- מציאות נפרדת (קיבלי ליומולדת) היהודים- היהודים (גם ליומולדת, לא מבין למה יצאו מהנחה שאני אוהב אותם כל כך...) דה דורז- סטריינג´ דייז סאונדטראק- דה בלוז ברדרז ואחרון חביב סטיב ואי- סקס אנד ריליג´ן

robert fripp

New member
אה כן סליחה

באמת אין י שום דבר של גאנז אנד רוזס אבוי אני לא יכול לשמוע את סלאש מנגן בלי רגש, שיט....

November rain

New member
מה הקשר?

אני רוצה להבהיר משהו... זה שהכינוי שלי הוא שיר של גאנז אנד רוזס זה לא אומר שזה כל מה שאני שומע בחיים שלי... למעשה אני לא זוכר את הפעם האחרונה ששמעתי אותם. רק רציתי להגיד שאותי אישית לא ממש מעניין איזה דיסקים יש לך... חפיף.. לא חשוב... כנראה שעדיף לשתוק...

November rain

New member
ועוד משהו...

זה שאין לך אפילו דיסק אחד של גאנז זה באמת אומר שחסר אצלך משהו.

epitaph

New member
לפעמים זה בהחלט עדיף...

נראה לי דווקא רעיון נחמד שכול אחד יכתוב את הדיסקים שיש לו ויראה את הרשימת ווינאמפ שלו...למרות שנראה לי שכבר עשו את זה פעם...

Sham 69

New member
זה באמת רעיון נחמד..

מישהו במקרה יודע אולי איך אפשר להפוך את השמות של השירים בפלייליסט לקובץ טקסט או משהו?

epitaph

New member
כן...

לפרסם את הרשימה זו לא בעיה,פשוט תכניס את כול השירים שיש לך לפליי ליסט שלך בווינאמפ ואז תלחץ פעמיים על הכפתור Misc Opts ואז על Generate HTML Playlist...אז תופיע לך רשימה של השירים בדף אינטרנט ואז לך לFile (אם יש לך ווינדוס בעברית אז ל"קובץ") ותשמור באיזו שהוא שם...אחר כך פשוט תעלה את הקובץ ששמרת לפורום.

epitaph

New member
זה כפתור שנמצא לך בתחתית של...

הרשימת שירים בווינאמפ.

Sham 69

New member
נו אז יאללה.. תפתחו אשכול חדש..

ושכל אחד ירשום את הרשימת MP3 שלו..

robert fripp

New member
זה לא שעדיף לשתוק

או שזה כן.. פשוט אם לא מעניין אותך אל תגיב, אני לא הראשון שעשה את זה....

November rain

New member
אוקיי, אז אני לא יגיב

אבל לפחות אל תזלזל בגאנז, לדעתי הם אחת מהלהקות הגדולות שקיימות. זה הטעם שלי, אתה לא חייב להסכים. מה אתה רוצה, שאני יגיד לך שלד זפלין הם גועל? בשבילי כן, אבל אני לפחות מכבד את הטעם שלך.

November rain

New member
אממ... אוקיי... עזבתי את זה...

ולא יעזור כלום אני לא אשמע את לד זפלין... אין לי זמן לישון עכשיו...

Nanook

New member
לך תשמע את לד זפלין!!!!

עכשיו ברצינת, המריבות השטויות האלה כבר נמאסו - אתה לא תשמע לד זפלין זה לא יזיז לאף אחד והוא לא ישמע גאנס ולאף אחד לא אכפת מזה! סוף סיפור.

דווקא יש לך כמה שירים שלהם

ויש לך גם את נובמבר ריין [גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב][גרב]

למעלה