הדור שלא ידע את...

Alinush182*

New member
הדור שלא ידע....וטוב שכך../images/Emo70.gif

אתמול אלטון ג´ון הופיע בג´יי לנו יש לי כמה דברים לומר על ההופעה שלו: 1)מבחיל 2)מפחיד 3)מזעזע. כל יום אני רואה ג´יי לנו ולצערי ראיתי את ההופעה הזאת........ אבל לא נורא! התנחמתי בטום קרוז שהופיע שם.......... הג´ון הזה מפחיד......
אני יותר מתחברת לבלינק 182....שמשום מה אתם לא כל כך מחבבים..... למרות שאני מוכנה למות עבורם........
אלינה
Blink 182

האמנם ?

מעבר להופעה חיצונית מחרידה אנחנו מדברים כאן על אחד מהאמנים הגדולים איפ פעם, אמן שתרם מעצמו לכל הסביבה, עם שירים שבהחלט שמיעים וחלקם אף שמיעים מאוד the one לדוגמא, שירים שחודשו don´t go breaking my heart לדוגמא, אמן ששימש דוגמא ומופת לאמנים אחרים,בקיצור - כדאי מאוד להכיר !

OPERATi0N_iVY

New member
אלטון ג´ון...

סתם עוד אחד שעדיין חי ב"ימי הזוהר" שלו... בשנות ה60 וה70 הייתה לו הצלחה, ואפילו בשנות ה-80, אבל הוא לא מבין שאנשים כבר מקיאים ממנו.. בזמן האחרון, שזה משהו כמו 10 השנים האחרונות לא ראיתי אותו מוציא שום דבר איכותי או שווה... עכשיו הוא סתם מנסה להוציא קליפים כדי ש"לא ישכחו אותו" או משהו, או בטח בגלל שהוא מרושש. ויש לזה 2 הוכחות ממש פשוטות - 1. כשהנסיכה דיאנה נהרגה, העצלן הלך, הוא שיר ישן שלו ושינה איזה 5 מילים והנה - A TOP 10 HIT! גם הקליפ האחרון שלו עם האן סינק בוי הזה זה סתם ניסיון להביא תשומת לב... ובכלל כל הזקנים האלה שחוזרים עכשיו עם דיסקים וקליפים חדשים, כמו שר למשל ששמה "אפקטים מגניבים" בשירים שלה זה בולשיט...

אז בואו נשלח אותם לאוקינוס

כמו שהאסקימוסים עושים. אני ממש מסרב לקבל את התפיסה הזאת, האנשים המבוגרים מעבר לעובדה שהם מגוונים את ההיצע המוזיקלי, מעבר לזה שהם משמשים כמורי דרך לאמנים הצעירים - מי לא מכיר את הפרומו שמספר על "השיר האהוב עליי" ?. אז נכון ששר נשמעת מגוחך בחדש אבל believe לא היה יציאה קטלנית ? נכון שהשפתיים של סטיבן טיילר נראות גרוע אבל I don´t want to miss a thing היה פלופ ? ומה לגבי אלבום האקברים של טום ג´ונס, sex bomb היה להיט ענק. הזקנים הללו לא "חוזרים" הם תמיד היו כאן...

OPERATi0N_iVY

New member
תראה...

בוא נגיד קודם כל שכשאמרתי שהם זקנים, לא התכוונתי לזה שהם בני 60 ושכל אחד מהם כבר עבר לפחות 34 ניתוחים פלסטיים....אני משנה את ההגדרה עכשיו ל"ותיקים בתחום המוזיקה"... דבר שני, אני לא מדבר על זה שכשזמר או להקה מסוימת מגיעה לגיל ה50, צריך לשרוף אותם, התכוונתי לזה שיש תופעה ממש מעצבנת שאמנים שכולם אהבו והעריכו לפני כמה עשורים חוזרים פתאום ומנסים לחדור לטופ-טן... הם מנסים לפנות לדור הצעיר שלא שמע עליהם קודם ובעצם עושים מעצמם צחוק כשהם מנסים להתלבש כמו בריטני ואן סינק (אלטון ג´ון דווקא למד פה לקח נראה לי, כי בשני הקליפים האחרונים שלו הוא לא מופיע). הם גם מאכזבים בכך את המעריצים מהדור הקודם , שגדלו עליהם והיו רגילים למשהו קצת אחר. כל התופעה הזאת, הרי די ברור מאיפה זה מגיע... הם סתם רוצים עוד כסף אז הם מוציאים דיסק חדש ומטומטם,שהם "התאימו גם לדור הצעיר"... דוגמאות: ======== 1. שר - הדיסק הזה מ98 עם BELIEVE 2. CULTURE CLUB 3. אלטון ג´ון - כל מה שהוא הוציא כבר מ-95´ 4. טינה טרנר - הדבר הזה ב-98 ועוד משהו שיצא אחרי זה נראה לי... ועוד ועוד... ודרך אגב, הדוגמא שנתת עם אירוסמית´ היא לא כ"כ טובה, כי בניגוד לשאר, שעשו הפסקה של איזה 5-20 שנה, אירוסמית´ מוציאים אלבום קבוע כל כמה שנים

KM-AIR

New member
אופריישן...

לא הייתי קורא ל-candel in the wind ששהה איזה 16 שבועות במקום הראשון בבריטניה, ונכנס לספר השיאים של גינס כסינגל הנמכר ביותר בכל הזמנים a top ten hit... אז לתשומת לבך...

Alinush182*

New member
זה לא קשור להופעה החיצונית......

למרות שגם ההופעה החיצונית צריכה שיפוץ דחוף....... אומנם הוא כותב שירים יפים אבל הוא לא צריך לשיר אותם שמישהו אחר ישיר במקומו יש לו קול מחריד..... וכפי שכבר נאמר כאן.....היו לו ימי הזוהר שלו.... הוא לא מתאים למוזיקה ה"אין" הוא פשוט "אוט" מה לעשות שישב בבית ויכתוב שירים אבל לא ישיר אותם...... שיעשה טובה לאנושות.......
אלינה
Blink 182

alonbb

New member
אני לא רוצה להיות מגעיל אליך אבל..

שמתי לב לזילזול המגעיל שהערת בהודעה שלך : "פשוט לקח ילדון מאיזו להקת בנים (ווסטלייף, אן סינק או פייב, אני אף פעם לא מצליחה להבחין בהבדלים בינהם) " אני רוצה להגיד לך שאלה להקות אמיתיות שהנוער קונה את הדיסקים שלהם ואלטון ג´ון העליז והחביב שלך כבר לא יכול להשפיע יותר לגביי כלום סך הכל הוא שייך כבר לעבר ואני מוכן להתערב שהשיר והקליפ האלה (שג´סטין טימברלק מאנסינק מופיע בו בתור ג´ון) לא יושמע יותר מ10 פעמים באמ טי וי בגלל שכבר אין ביקוש לאלטון באיזורים האלה. הוא לא שווה אגורה כי עבר זמנו.

alonbb

New member
"אופריישן" צודק במאה אחוז

שמעתי כמה שירים של להקות ישנות והם היו בסדר נקודה. אבל הזיקנה מדברת...וכל הלהקות משנות ה60 וה-70 (כן כולל הביטלס של המבוגרים) שניסו לעשות קמבק ולחדור לטופ טן ניכשלו ואף המשיכו והמשיכו....ולחינם! אני מדבר על הביטלס על רולינג סטונס ושאר האולד סטיילים (השמות שלהם מבלבלים מאוד) האלה שזמנם ללא ספק עבר ובטח עוד כמה שנים הם ישכחו לגמרי אז חבל פשוט חבל. להקה צריכה להבין שכשמגיע הזמן לפרוש צריך לפרוש וזה גם לא הדור של אותם להקות ישנות זאת תקופה חדשה (שלדעתי יותר טובה) אז לכל המבוגרים שחושבים שהיום הלהקות שלהם שוות משהו הם טועים בגדול הלהקות הישנות היחידות שראיתי שהצליחו היום היו רד הוט צ´ילי פפרס ואירוסמית ..שאגב הם משנות השמונים אני אוהב את המוזיקה החדשה וככה כל הנוער (לפחות 95 אחוז)

voodoo

New member
קינג דיימונד!!!

למרות שההרכב של הלהקה משתנה והם כבר 21 שנים בתחום, הסולן מספיק צעיר כדי לרצוח את סבתא שלו עם גרזן ולהוציא דיסקים מדהימים ...אחח, קשים חיי האומן.

ביג דיל

New member
איזה קטעים פה...היסטרי...../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הילדים של היום... אין מה לעשות. ענין הגיל שלהם יעבור עם הזמן. גם אני הייתי ככה בגילם. זה עובר. אני באופן אישי חושב שאין בכלל מה להשוות בין הביטלס ללהקות הבנים החדשות. לא כי הם רעים ואלה טובים, אלא כי בכלל אין בסיס להשוואה. הביטלס טובים (מעולים) בתחומם, ולהקות הבנים טובות בתחומן. יש לגיטימציה לקיום של כל אחת ואחת מהן. אני באופן אישי אקיא אם אשמע עוד בלדה של ווסטלייף, אבל אם אנשים אוהבים אותם - למה לא??? ודרך אגב, mtv הוא לא המדד היחידי להצלחה. אם הילד מרדיו חיפה (סליחה, שכחתי את שמו) יסתכל במצעדים של השנה האחרונה, הוא יראה כמה מכרו הביטלס, שדרך אגב, הם אלה שהשפיעו על דורות שלמים, בינהם גם חברי להקות הבנים של היום.

וואלה צודק.. אין מה לעשות

אבל דיי מבאס לנהל שיחה עם חברה שכל מה שהם יודעים להגיד בא מתוך "הערצה", בשביל זה יש את פורומי המעריצים השונים, לא?!

alonbb

New member
אני אגיד לך ממה נמאס

נמאס שמבוגרים חושבים שהמוזיקה שלהם יש לה איכות והמוזיקה של הדור החדש מפונדרקת...אתם בעצם עושים מעצמכם צחוק וההערות האגריסביות שלכם לא מבילות לשום מקום כי אי אפשר לעצור את המוזיקה והמוזיקה של היום זה מה שהנוער אוהב לשמוע ואתם יכולים לחקות את עצמכם שאתם ילדים בפורום ולהגיד "אני ילד ואני אוהב מוזיקה ישנה" זה פשוט לא יעזור לכם זה רק מראה כמה אתם חסרי רגש ורחמים. מה קרה ראיתם כמה קליפים יפים בטלויזיה נבהלתם ?כי בתקופה שלכם לא חלמו אפילו על לעשות קליפים יפים כאלה ובכלל נראה לי שזאת הסיבה היחידה לירידות הממושכות האלה אז חלאס פשוט חלאס ראיתם בגאי פינס שראיינו ילדים אם הם זוכרים את ג´ורג´ הריסון? אף אחד לא זכר זה כבר אומר הכל

ביג דיל

New member
עכשיו הצלחת לעצבן אותי ../images/Emo46.gif

ילד (וכן, אתה ילד) - תקשיב לי כי אני אגיד את זה פעם אחת. אני לא יודע אם אתה יודע בן כמה אני, אבל אני מבוגר ממך רק במעט מאוד שנים, וכן, היתה טלויזיה (בצבע!!!) כשהייתי ילד, וגם אני גדלתי על ברכי ה mtv. אבל שלא כמוך, אני יודע להעריך גם מוזיקה איכותית. לגלות לך למה? זה לא שקמתי יום אחד והחלפתי את הטעם המוזיקלי שלי. מה שקרה זה שניהלתי חנות מוזיקה 3 שנים, וגיליתי שבריטני ספירס והבאקסטריטבויז, עם כל הכבוד להם, עושים מוזיקת פופ טובה, אבל יש דברים אחרים במוזיקה, צדדים אחרים, שה mtv לא יכול להתמודד איתם (ראה ערך שרה מקלכלן, איימי מאן, פיונה אפל, דאנקן שיק,ויישמור האל, להקת מורציבה). אני לא אומר שמה שאני אוהב הוא התגלמות האיכות, אבל זה בהחלט רמה או לפחות שתיים מעל בריטני ספירס. אני מסכים שה mtv משדר מוזיקת פאן וכאלה, אבל לטעון לאיכות או לשיא האיכות שם, נו, באמת. מצד שני, למה אני רב איתך על זה? תנקה את החלב מהשפתיים, תחכה שפיית השיניים תפסיק לבקר אצלך, תנסה לשמוע גם דברים גריאטריים (כמו ביטלס, פינק פלויד, rem, דיאנה רוס, מרווין גיי, סטיבי וונדר, קארול קינג) ואז, אולי, אם תהייה מבוגר מספיק, נדבר. אוקי??? נ.ב. - אני מרחם על הילדים שלא יודעים מי זה ג´ורג´ הריסון. אל תשכח שאת המוזיקה המציאו לפחות כמה ימים לפני שנולדת.

alonbb

New member
אתה לא מבין את הנקודה שלי

אני פשוט לא נקשר למוזיקה הישנה של פינק פלויס והביטלס...עם כל הכבוד הם היו להקות טובות אבל לא נקשרתי למוזיקה , לא למילים לכלום. נקשרתי למוזיקה עכשווית והרבה דברים שנאמרים במוזיקה חדשה מדגישים חלקים חשובים אצלי בחיים אני מצטער לאכזב אותך..אני בטוח שאם היתי חיי בתקופה של פעם בטח היתי אוהב את המוזיקה הזאת אבל אני פשוט לא.

ביג דיל

New member
גם אתה לא מבין את הנקודה שלך

לא חייתי בתקופה של הביטלס, אבל אני אוהב אותם. סליחה על הבורות, אבל מה בדיוק נאמר במוזיקה העכשיווית? מה בדיוק בריטני אמרה בקליפ שלה - סלייב 4יו? תיראו איזה בגדים מכוערים יש לי? אני כוסית? נו, אז? אני לא חושב שכל שיר צריך להיכנס לפינתאון עולם ולא כל שיר צריך להגיד משהו מלבד פאן פאן ושוב, פאן, אבל בוא לא נתייחס אליהם כיצירות מופת. נהנה מהם כרגע (כי בעוד שבועיים לא נזכור אותם). לא מסכים עם הקביעה שלך שהקהל הזקן קנה את הדיסק של הביטלס. שוב, ניהלתי חנות דיסקים ואני יודע מי קנה את האלבום. תתפלא.

KM-AIR

New member
אתה מתעצבן יותר מדי...

זה לא מתאים לך... אגב, ה"מסר" שבריטני טוענת שיש בשיר החדש שלה, הוא ש"כולנו עבדים של המוסיקה". לך תבין ת´קשר...

ביג דיל

New member
עברתי מזמן את שלב הכעס...../images/Emo139.gif

אני "רב" עם ילד בן 17, ולמען האמת, שנינו נמצאים בלבלים כל כך שונים, שאין לי ספק שהוא לא יכול להבין את מה שאני אומר לו. הוא לא אשם, הוא רק בן 17
(שום זילזול כלפי הגיל, אלא למה שהוא מסמל). אני מאחל לו שנים רבות עם בריטני ולהקות הבנים ושיהנה. אני משוכנע שבעוד כמה שנים יימאס לו מהן, והוא יחפש ריגושים שונים במוזיקה, ואז הוא ילך קצת אחורה, ויגלה עולם אחר, שהוא היה עיוור כלפיו.
ממרום גילי (24 - בשנות גייז זה הרבה יותר), אני רק יכול לקוות שיתנו לזקנים קצת כבוד בערוב ימיהם.

למעלה