הדואר בא היום...

funfly

New member
הדואר בא היום...

נכון כששלוחים חבילה גדולה אז מגיע פתק הביתה שצריך ללכת להביא את החבילה מהדואר? שאלתי היא כמה זמן אחרי שהחבילה מגיעה לדואר הפתק הקטן הזה מגיע הביתה, והאם יש מצב שקודם החבילה תגיע לדואר, נניח בבוקר, ואני אקבל את הפתק רק אחה"צ?

aradshahar

New member
ברור - אבל מה השאלה?

אם השאלה היא מתי לדרוש את החבילה- זה יום לאחר קבלת הפתק

funfly

New member
השאלה...

מתי החבילה מגיעה?? לפני שהפתק מגיע? אחרי שהפתק מגיע? יש חבילה שאני מחכה לה, וזה ממש חבילה חשובה...שאני כבר מת לפתוח.. אין לי סבלנות לחכות עד לפתק..

הבעיה שאין לך ממש ברירה....

לא יתנו לך את החבילה בלי הפתק!

funfly

New member
לא נכון...

כבר קרה מקרה שבאתי בלי הפתק וסך הכל בקשו ת.ז.

Mortza

New member
ברגע שהחבילה מגיעה לסניף הדואר

רק אז הם שולחים את הפתק הביתה...!זה בערך כמו שאמרת ... ''והאם יש מצב שקודם החבילה תגיע לדואר, נניח בבוקר, ואני אקבל את הפתק רק אחה"צ''

טרודי

New member
כתוב על הפתק

שהחבילה תהיה בסניף הדואר החל ממחרת היום בו קיבלת את הפתק (ואחרי 10 בבוקר, אאל"ט). הדואר המרכזי של העיר שולחים לך את הפתק ובמקביל שולחים את החבילה לסניף הדואר השכונתי. אם תלך לשם באותו יום שקיבלת את הפתק, יתכן שהחבילה עוד לא שם - וגם אם היא שם, הם עוד לא רשמו אותה ולכן לא יהיו מוכנים לתת לך אותה.

ailag

New member
זה תלוי

לי כבר קרו שלושת הדברים הבאים (אאל"ט. מלא זמן לא קיבלתי חבילה): - לדוור היתה החבילה, הייתי בבית, קיבלתי אותה - קיבלתי פתק, הלכתי באותו יום והיא היתה שם - קיבלתי פתק והיא לא היתה באותו יום, רק יום אחרי

למעלה