הדג נחש - תחילת הסוף?

Funky Giraffe

New member
הדג נחש - תחילת הסוף?

יש כאלה שיראו את זה כסתם פרובוקציה, אולי זה סתם אינסטינקט מוטעה, אבל בזמן האחרון יש יותר מדי סימנים של הסוף... יכול להיות שרק אני מריח משהו כזה באוויר... יותר מחצי (4/7) מהדגים עובדים על אלבומי סולו, לכל אחד ואחד מהם יש את הפרוייקטים האחרים שלו, ואמיר שהיה חלק ממה שנקרא הדג נחש לא מהיום ולא מאתמול עזב ואף אחד לא באמת רוצה להסביר את זה ומה עומד מאחורי זה.... מה גם שלפני שנה, כשהוא התחיל להחסיר בהופעות הדגים אמרו שהוא צריך מנוחה - ובסוף הוא החליט להתפרע עם המנוחה הזאת. כששאלו אותם ב7 ימים, בראיון שאחרי בעזרת הג'אם והם דיברו על הסולואים (למרות שהם יצאו שם מוקצנים לחלוטין בפילוג של הלהקה והראיון הזה הוציא את שאנן סטריט כאויב הגדול ביותר של שאר חברי הדג נחש) מישהו מהם (לא זכור לי כבר) אמר בתגובה ש"אחרי הסולואים כולם תותחים באיחוד" וזה נשמע כמו משהו שדי מצדיק את הפירוקים... מה גם שנראה לי מוזר בטירוף כל הסיפור הזה של דחיית הבכורה עוד ועוד מה נהיה? ותעשו לי טובה, אם אפשר, אל תגזימו ותוציאו אותי להורג בתגובות... דברו על זה נורמלי.

idanri

New member
אתה בהחלט צודק במה שאתה אומר

דיברתי על זה לא מזמן עם אח שלי ואמרנו-יכול להיות שהדג יתפרקו בסוף? כאילו עם הידיעה היום שגם גיא יוצא בסולו זה בכלל מגביר את הטענה הנ"ל. אני מאוד מקווה שכל יציאות של אלבומי הסולו האלה לא יביאו לסוף ורק יביאו לתודעה יותר גדולה בארץ ובעולם של הדגים!

chen2408

New member
בוא נגיד את זה ככה

הדג נחש, להבדיל מהרבה להקות אחרות, היא להקה של מוזיקה. היא לא גימיק ולא חבורת גברברים חתיכים שמענטזת. וגם אם הדג נחש "יתפרקו" זה לא יהיה כ"כ דרמטי. אם הדג נחש יתפרקו, מבחינתי, זה הפסד של מוזיקה טובה שעוד לא שמעתי וזה מה שיהיה לי חבל. הדג נחש זאת לא להקה של מעריצים מושבעים שהולכים לכל ההופעות ואוספים חומרים (אלא אם יש פה מישהו אובססיבי), צורחים ומקעקעים את הפרצופים שלהם על הגוף (למען האמת, לא הייתי רוצה את הפנים שלהם על הגוף שלי...
) אני רואה את הדג נחש כלהקה שיוצרת מוזיקה טובה, שמצליחה גם לגעת, גם לעצבן וגם לשמח אותי. להגיד לך שזאת תהיה טרגדיה אם הם יתפרקו - לא. נחיה גם בלי. אבל זה בהחלט יהיה פספוס למוזיקה הישראלית שהדג נחש תרמו ועדיין תורמים לה הרבה. ובלי קשר - חומרים של חברי הלהקה אני אשמח לשמוע כי הם באמת מוזיקאים טובים.

s h l o m p i

New member
היי

בתגובה למה שכתבתם פה,רציתי לומר לכם שהעובדה שיש 2 אלבומי סולו של יאיא ושאנן שהולכים לצאת במהלך השנה הקרובה ועוד הפתעות...זה ממש לא בכיוון של החששות שלכם,לא יודע מה איתכם אבל אצלנו ממש סבבה! בעניין האיחור של הופעת הבכורה,פשוט מקבץ נסיבות גרם לזה ולא שום דבר אחר ואנחנו עובדים על המופע החדש (בכיף אני חייב לומר). אז תבלו ושיהיה לכם אחלה סופשבוע ורציתי לתת לכם את כתובת המייספייס שלי כדי שתבקרו ותגיבו אם בא לכם. www.myspace.com/shlomialon

idanri

New member
הרגעת אותי שלומי!

תודה רבה שנכנסת ועדכנת אותנו לגבי מה קורה.

Funky Giraffe

New member
וקצת הסבר למי שלא הבין את הראש שלי

דחיית הבכורה נראית לי מוזרה כי בכורה זה עניין חגיגי, עם אורחים, עם חברי ילדות בקהל, עם תקשורת, שאמור להתפרש מצד הלהקה כמשהו שהם באים להכריז - "יש לנו בן זונה של אלבום ואנחנו עומדים מאחורי כל אות, תו אקורד ומקצב שיש בו" מופעי הרצה זה סבבה, אבל כשזה כבר 5 חודשים והמופע החדש כבר עומד {ממש כמעט חצי שנה! שזה המון, במיוחד בשביל הדג נחש שעשו בכורה בפעם הקודמת בדיוק שבועיים אחרי יציאת האלבום} אחרי אלבום וזה מופע הרצה רשמי, שמקבל הכרה מחברת הBOOKING ומדפיסים פוסטרים ופליירים במועדון סגור ולא באירוע של סלקום/אורנג'/אסקייפ או תאגיד אחר גדול חפרתי אבל אני מצדיק את עצמי לפחות עם דברים מבוססים

Funky Giraffe

New member
ואם כבר מדברים על חברת BOOKING

מה נסגר עם המון ווליום? רצות שמועות כל הזמן שהדג כבר לא נמצאים תחת הבוקינג שלהם מישהו יודע?

בואר

New member
הומ.

גם אני חשבתי על זה. אני מקווה שאנחנו טועים, בכל אופן. הדג להקה נהדרת והם עוזרים להעלות את הרמה בכל מה שקשור למוסיקה ישראלית. [אה, ובעניין הפרישה של אמיר - סלוצקי אמר שזה פשוט לא הסתדר יותר. לא היו סצנות מכוערות או משהו שיכול להיות חומר לרכילות. זה פשוט לא התאים...]

Funky Giraffe

New member
וסתם ככה שתהיו בעניין

גם שלומי עובד ומקליט כל הזמן חומרים משלו באולפן הביתי שלו, אפילו יצא לי לא מזמן לעבוד עם סאונדמן שפעם הקליט אותו בבית שלו

chen010189

New member
אני מקווה שלא

ראיתי את ההודעה בעמוד הראשי של תפוז וישר אמרתי לעצמי שאני מקווה שלא, יש להם שירים יפים ואני ממש אוהבת אותם הם חזקים וכמו שתיארו אותם הם באמת להקה מצליחה וטובה בשנים האחרונות. אני מקווה שזה לא מה שאנחנו חושבים כי אחרי שקראתי את ההודעה שלך זה באמת נראה לי כמו מה שזה נראה.

Dead Immortal

New member
לירוניי../images/Emo99.gif

ובקשר לדג נחש.. מקווה שלא..אני לא אוהבת אותם יותר מדי.. אבל יש להם שירים טובים..! וגם זה יהיה הפסד לכל המעריצים שלהם

למעלה