הדג נחש מתפרקים

Funky Giraffe

New member
הדג נחש מתפרקים

26.10 חמישי 22:00 בארבי תל אביב 'בעזרת הג'אם' תחמם את ההופעה גליה ירון בהופעה שלה, מארחת את שאנן סטריט, שלומי אלון ויאיר סלוצקי 27.10 שישי 12:00 בצהריים בתיאטרון לובי ירושלים - הופעה מיוחדת ביותר ויוצאת דופן הופעות אחרונות לפני פגרה רצינית

KUKA SOLDJA

New member
וואלה הפגרה באה בזמן טוב

כי האלבום האחרון שלהם לא חזק כמו הקודמים. כן כן.

U G I

New member
כבר שבועיים

שאני לא (!!!!) מפסיק לשמוע את "חומר מקומי" לא רק שזה האלבום הכי טוב שלהם, לפי דעתי אחת מיוצירות המופת בישראל. אני לא מבין מאיפה הגאוניות שלא נגמרת להם. ענקיים. יש מצב לקפוץ לבארבי, נראה כבר...

KUKA SOLDJA

New member
../images/Emo45.gif

לעומת זאת בעזרת הג'אם מאכזב. למרות שקשה מאוד לעמוד בציפיות אחרי שמוציאים אלבום כמו חומר מקומי.

Funky Giraffe

New member
אני דווקא חושב שחומר היה הכי גרוע

הם היו במומנטום מטורף של עשייה ועבודה משותפת בדיוק אחרי שהם נכנסו לאולפן, ולא יודע, זה בא לי לפרצוף... החומרים שם לטעמי מאוד מאוד חלשים ולא פוגעים (חוץ מ'יציב' שהוא אחד הגדולים שלהם) גם בעזרת הג'אם בעיניי לא כזה אלבום ענקי, אבל מה שכן הוא הרבה יותר טוב מחומר מקומי והוא צעד ענק קדימה בעיניי. לאט לאט הם משיבים הרבה ממה שהלך להם עם השנים. והמסקנה שלי היא אגב, שאלבום כמו 'המכונה' זה אחד ל100 מליון.

U G I

New member
מה? מה? מה?

הביקורת החברתית,המסרים,הגרוב,הקצב,המילים(!!),הלחנים בחומר מקומי הם הגיעו לרמה שכל אומן בארץ יכול לחלום.

e2 aka e2

New member
../images/Emo45.gif

מה נעשה שיר מס' 1 :) בכלל חומר מקומי זה אלבום הכי טוב שלהם לדעתי..

Funky Giraffe

New member
סתם שיר מכוער עם גרוב חלש מאוד

הטקסטים, הביקורת החברתית - אין אפס, שאנן וגיא מלכים, הפה לפתוח במיוחד. המסרים - יאללה מי מדליק לי ג'וינט? NOT אבל אני בא לשמוע את הדג נחש בשביל לקבל את הפצצת גרוב שלי. והיא לא מתפקדת כמו פעם, וחבל :\ הלחנים בחומר הם קצת מחופפים - אבל סבבה אגב, זה העיבודים שם של יוסי שדופקים לי ת'שכל

Funky Giraffe

New member
אם יש שיר סמים אחד בעולם שאני מוכן

להאזין לו ולהודות שהוא באמת מגניב זה 'טרומפלדור' אללה מכונה!!!

למעלה