|הדגש|Angles deserve to die

רולדההה

New member
אני לא כל כך מבינה למה מפריע לכולם

שדראקו אומר את השם המפורש של וולדמורט. הוא הבן של העוזר הכי בכיר שלו, ובכלליות, לי אין את הרושם שהוא מפחד ממנו. אין לו סיבה לפחד-הוא טהור דם, ותומך של הרעיונות, גם אם לא של הבנאדם. למה זה מפריע לכם? ותודה כמובן על כל הביקורות.

ToryMaster

New member
מתוך כבוד

זה לא קאנוני, זוכרת איך בספר החמישי בלאטריקס נובחת על הארי כי הוא אומר את השם המפורש? זה סוג של יראת כבוד, אני חושבת.

רולדההה

New member
../images/Emo98.gifאני לא חושבת שדראקו מכבד את

וולדמורט. הוא לא מפחד ממנו, אין לו סיבה, ותמיד הייתה לי ההרגה שהוא מזלזל בו, אולי שואף להיות גם הוא לורד אפל. אבל, אני אשקול לשנות את זה, אם זה מפריע לכל כך הרבה אנשים.

Scarlet Witch13

New member
וול... אני חושבת שהוא כן מפחד ממנו.

לדעתי, כל התומכים של וולדמורט חוששים מפניו. כן, גם אני חושבת שכדאי לשנות את זה.

One Crazy Girl

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo129.gif

ואני אוסיף, שבספר החמישי דראקו נרתע כאשר הארי אמר את שמו של וולדמורט. ["המלחמה השנייה נפתחת"- ע"מ 869]

תוכדי..

השלג כבר ירד בחוזקה. שלג לא יורד בחוזקה באף מצב.. היא הזמינה לעצמה בקבוק בירצפת מחומם בקסם. בקסם לדעתי מיותר.. קונטרס חד לעיניה הכהות של קורדיליה. ניגוד- עדיף.. "את בדיוק כמו וולדמורט." סינן דראקו מבין שפתיו הקפוצות. כבר אמרו, אבל הוא לא היה אומר וולדמורט.. "אל תעזי להפנות אליי את גבך כשאני מדבר איתך!" "לך כדאי לא להפנות את הגב אליי."
מלך האריות לא היה אף אחד מלבד דראקו, שהתנשף בתשישות אך נראה מרוצה. לאן נעלמו פנסי ונוט? מאז הנשיקה לא היה תיאור שלהם "הובכן- ובכן. טוב, יצרת דמות מאוד מעניינת, לעומת הOC שנוצרו בשביל סיריוס בלק ושונאות אותו, לקורדליה יש אופי חזק ומלא ביטחון, בעיני זה היה מעט יוצא דופן. בעיני יש שיפור מאז הפרק הקודם, ואני מאוד אוהבת את הכתיבה.

Miss Naama

New member
זונה ../images/Emo4.gif

אל תפגעי. אני אוהבת אותך. אבל צריך לרצוח אותך על מוכשרות יתר. לעזאזל. מזמן לא קראתי דבר כל כך טוב, זה גורם לי להרגיש שהכתיבה שלי זוועתית. אלוהים כמה שאני שונבת (שונאת-אוהבת ^_^) אותך עכשיו. אם
עם. זה היה איפשהו נדמה לי בהמשך ב'. אני כל כך אוהבת את הדמות, ולעזאזלללל!! הנשיקה הייתה כל כך טובה. הכתיבה שלך מדהימה בייחודה וביופיה. התאהבתי באנטיפתית, וגם לי יש ניחוש די ברור מיהו האבא. אני מחכה בקוצר רוח מוחלט להמשך, אלוהיםאלוהיםאלוהים את חייבת להמשיך. |נואש||סוגד|
נעמה לאהוב את.

רולדההה

New member
../images/Emo98.gif חה חה חה *צחוק זדוני*

אמרתי לכם שבסוף יצא ממני משהן! אמרתי, לא? אה כן, המוכשרות יתר? זה דבר שבא והולך. האנטיפטיות לא. והכישרון הזה נורא מוגבל. אני יודעת לכתוב רק על דמויות אנטיפטיות (סאדיסטיות עם בעיות אישיות/ אנשים שאוהבים לשנוא, ובכלל, אנשים רעים) אני צריכה לכתוב פיק סנייפ פעם. הו, אני בהחלט צריכה. אבל, רק אחרי היו/האו המובטח, שאני כבר איזה חודש סוחבת ולילך תכעס אם אני לא אסיים, ואני צריכה גם להעלות את סיפורי רוחות-ההתחלה למחשב, לסיים את החלק השני של הסאגה של ליאנה, להתחיל את וינפרי פרוג'קט ואת ההמשך-סלדון פרוג'קט, ואני צריכה גם לסיים את הפיק הזה. בקיצור (בעצם לא בקיצור) אני עמוסה למוות. והפיק הזה בוער לי לסיים. אז אני מבטיחה לסיים אותו ראשון. אם לא רציתם שאני אדבר כל כך הרבה הייתם צריכים להפסיק אותי באמצע!
נמנמ...טודה רבה על המחמאות.

המצקות

New member
זהו הסמיילי של המצקת הראשית!

ווי דה מינה (זה ברומנית
) עכשיו אני כל הזמן חושבת שאת אדויסמן

Fire Puppet

New member
יפה מאוד../images/Emo13.gif

נורא אהבתי את הפיק הזה. אבל בגלל שלוקח לי שנה להגיב, כולן כבר לקחו לי את הערות הטובות! אז פשוט תקראי את שלהן וזהו. אני רק אוסיף שאני מסכימה עם ענת שהכל קרה נורא נורא מהר, וגם שזה נראה קצת כאילו כל מטרת הפרק הייתה לתאר את הנשיקה שלהם.

רולדההה

New member
../images/Emo98.gifלא! לא!

מטרת הפרק הייתה שורת הפאנץ' ליין! דופקת את הראש במקלדת. איחסה נשיקות. נשיקות זה רע. נמנמ...אני להצטרך בטא. אני ללכת לפסיכית של חדר האוכל ולשלוח לה את הפרק השלישי. המף...אני צריכה תרופות. תודה על הביקורת.

למעלה