|הדגש| פינת השבוע השבועי|סדגש|

יכלM

New member
|הדגש| פינת השבוע השבועי|סדגש|../images/Emo178.gif

הריני מצהירה בזאת על פתיחתה של פינה חדשה במעוננו: פינת השבוע השבועי !!! ( על משקל "להקת עובדיה ולהקתו"..
) בפינת השבוע השבועיכאמור, תהיינה עוד 7 פינות (וכאמור במעוננו) : פינת היום היומי א´ פינת היום היומי ב´ פינת היום היומי ג´ וכן הלאה... ( ולמי שלא הבין פינת היום היומי הוא על משקל פינת השבוע השבועי שעל משקל להקת עובדיה ולהקתו ) בכל פינת יום יומית יהיו: דברים חמודים, מקוריים, מגניבים
, מעניינים , כולים, "סרוטים"
, ועוד.. כתבות חמודות, מקוריות, מגניבות
, מעניינות, כוליות , "סרוטות"
, ועוד.. מצגות .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. . (תמשיכו לבד) תמונות .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. . (גם תמשיכו לבד! - אני לא עבד שלכם לכתוב כל פעם הכל מהתחלה..
) ועוד ועוד... דברים שיעשו לנו טוב על הלב.. (וכן גם על הנשמה
) דברים שכייף ת(א)מיד לראות! זהו, אז: א´ מה דעתכם? (חסר למי שיגיד שזה לא מדהים!!!!
) ב´ אם זה רעיון טוב לדעתכם, זה דעו כי זה היה רעיון שלי !!! ואם זה לא, אז זה היה רעיון של חרב ושיר14 ואריאל ואחרים ;) אז זהו זה שיהיה לכולנו יום כתום (או כל צבע שלא תבחרו) שלכם, Mיכלוש

B 0 S S

New member
מיכלוששש כל הכבוד../images/Emo24.gif

אחלה רעיון.... איפה היית עד היום ודרך אגב גם אם הרעיון לא משהו את עדיין יכולה להגיד שהוא שלך אבל אחלה רעיון ושיהיה בהצלחה boss

אריאל1

New member
יופיייייייי

אז יהי לנו את הפינה הפינתית.... או איך שלא קוראים לה. יהיה את פינת פרשת השבוע, אתפ פינת שיעורו של הרב אלון. פינת הבדיחה היומית... רק פינה אחת נעלמה ללא עקבות... מה קרה לפינת הלכות לשון הרע?

יכלM

New member
בטח זה העניין

כולם יביאו דברים חמודים וישימו ואז הפינה תהיה מורחבת ;) עם לב רחב לכווווווווווווווולם

מגניבבבבבבבב!

יש!!אז גם אני אשתתף בעז"ה.. איזה כיף! אני מתרגשת כ"כ... מתי מתחילים?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח......

למעלה