|הדגש|השאלה שהכי מטרידה אותי|סדגש|

ר פ ו ש

New member
|הדגש|השאלה שהכי מטרידה אותי|סדגש|

ליס או תה"ש
אני יודע שטחנו את השאלה הזו כבר כמה פעמים...אבל אני פשוט מתלבט... אשמח שוב לשמוע את דעתכם מניסיון של משפחה,חברות,או שערכתם... ערב מקסים

ashlaya

New member
תשמעי כאן את 2 הדיעות

כל אחת והניסיון שלה אני ילדתי בתה"ש ואחזור לשם שוב הייתי מאוד מרוצה

nurilu

New member
מכל אחד שומעים דעה אחרת

זה תלוי בחוויות האישיות של כל יולדת. אולי כדאי לכם לבקר במחלקות כדי להתרשם ולהשוות. אנחנו בקרנו רק בתל השומר. הדבר העיקרי שמושך אותי בתל השומר הוא המלונית. שמעתי עליה המלצות מעולות וגם בקרנו שם. בעקרון מבחינה רפואית, שתי המחלקות טובות ויש בהם רופאים מקצועיים.

cookie1

New member
אני פסלתי את תה"ש אחרי סיור

צפוף שם בטירוף !!! קולטים 900 לידות בחודש ובנויים ל 600. הם בפירוש אמרו לנו שבמחלקה מכניסים לכל חדר אשה אחת יותר מהמתוכנן. ז"א חדר של 3 מכיל 4 נשים, חדר של 1 מכיל 2 וכו'. זו גם אחת הסיבות שהם דוחפים למלונית. אם יש כסף להשקיע במלונית אז סבבה, אבל אם לא אז ליס.

יולי 154

New member
אני ילדתי בתל השומר ואלד הפעם בליס

בפעם הקודמת ילדתי בתל השומר. ילדתי בקיסרי והייתי 9 ימים בבית חולים. לא היתה אז מלונית והמחלקה היתה מאוד קשה: 3 יולדות בחדר, שירותים ומקלחת ל-6 יולדות. מאוד צפוף, מאוד קשה. אין הפרדה בין היולדות הקיסריות לרגילות, וזה מאוד קשה נפשית לראות אותן ולקנא בהן שהן ניידות ומשתחררות אחרי יומיים. אם מתכננים על המלונית- אז זה מעולה. אבל אף פעם אי אפשר לדעת אם יולדים בקיסרי... הפעם אני מתכננת על ליס. ביקרתי שם יולדת וראיתי שהתנאים הרבה יותר טובים- שתי יולדות בחדר, שירותים ומקלחת בתוך בחדר ולא מבחוץ.

למעלה