הדבר הבא בהשקעות אינדקס

מצב
הנושא נעול.
ואילו פרופסור איש השקים-

פרופסור סוונסן מתנגד נחרצות להשקעה
בסוג זה של תעודות סל. להלן ציטוט ממה שאמר לוול סטריט גורנאל בשנה שעברה.
But as they have grown in popularity, the waters have been polluted by a variety of ETFs that have essentially active-management components and poor fee structures. So it's a circumstance where buyers need to beware.​
הפרופסור התייחס בהקשרים אחרים לתעודות של POWER SHARES אשר כבר הנפיקה תעודות מוטות דיבידנד. על פי ברנשטיין ואחרים יש מקום להשקיע בחברות המחלקות דבידנד.
ואילו פרופסור איש השקים-
עדין מחכה ממך להתנצלות בפורום על ההערה שרשמת שאני מוסר כאן מידע חלקי ועל הרמז "הדק" שלך כאילו יש לי אינטרס כזה או אחר בתגובותי על תעודות סל. אני משקיע כאן יותר מידי ממעט זמני הפנוי וממרצי בשביל לשמוע טענה בוטה וחסרת כל בסיס שכזו, אשמח אם תתנצל ונשים סוף לסאגה הזו.

קובי תודה -אני מתעניינת בהרחבת

ואילו פרופסור איש השקים-
עדין מחכה ממך להתנצלות בפורום על ההערה שרשמת שאני מוסר כאן מידע חלקי ועל הרמז "הדק" שלך כאילו יש לי אינטרס כזה או אחר בתגובותי על תעודות סל. אני משקיע כאן יותר מידי ממעט זמני הפנוי וממרצי בשביל לשמוע טענה בוטה וחסרת כל בסיס שכזו, אשמח אם תתנצל ונשים סוף לסאגה הזו.
קובי תודה -אני מתעניינת בהרחבת
אפשרויות ההשקעה. וכשיש אפשרויות כל אחד עושה את השיקול שלו אם זה מתאים לו או שלדעתו אפיק זה לא יתן את התשואה המתאימה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה