הדברים שלא נראה ב"משחקי הכס"
לספרים

הדברים שלא נראה ב"משחקי הכס"
לספרים

החלטתי לנסות ולמנות את הדברים החשובים שהחליטו להשמיט מהסדרה, לראות עד כמה היא מתרחקת מהספר. אני מדבר רק על דברים שלדעתי חשובים להתפתחות העלילה, אחרת הייתי יכול לכתוב ספר שלם.

דברים שבטוח לא יהיו:
סיפורים מהעבר
ליידי סטונהארט - כי אם היא לא הייתה עד עכשיו...
ואל ומונסטר - ברור לכם שטורמונד הולך להחליף אותה בטיול צפונה? ושגילי תפליג דרומה עם הבן האמיתי שלה.
אריה בתור ווארג
ההרעלה של בלוואס. פשוט כי אין בלוואס... בטח דמות אחרת תורעל שהם רוצים להפט ממנה, כמו שנפטרו מהבנות הדות'רקיות ומסילבר (וג'וג'ן)
הבגידה של בראון בן פלאם. לדעתי, הם יעשו שילוב בינו לבין Tattered Prince ויתר הלוחמים השכירים (וזה בשביל לשלב את הסיפור של קווינטין עם אלו של טיריון)

דברים שלדעתי לא יהיו:
קינגסמוט וכל הנספחים... נראה רק את ויקטריון שיחליף את כל האחים של באלון יחד. אם לא ויקטריון אז יורון, אבל לא שניהם.
נסיון ההברחה של מירסלה
פני (נועז מצדי, אבל כך נדמה לי)
Sparrows (הם פשוט יקפצו ישר לזה שלהיי ספטון יש הרבה כוח)
לא יצא לי לראות את ראטלשירט בעונה הזאת, אז אני בספק אם נראה את הקרב בין ג'ון למאנס

ספוילר.

א. "כנראה" זה אומר "לא וודאי עם נטייה לחיובי"
ב. כן, לייד סטונהארט. לדעתי מה שיקרה זה שהיא או תפתח או תסגור את הפרק הראשון, כמו עם המהלכים הלבנים בעונה הראשונה, ואז במשך כל העונה תהיה ברקע, כלומר, רק ידברו עליה כמעין משהו מאיים שנמצא שם בחוץ - ואז היא תחזור בפרק האחרון או הלפני האחרון.

CallMeCavanaugh

New member
הבמאי של הפרק האחרון דיבר על זה

אתה לא מביא שחקנית בקליבר של מישל פיירלי לשחק זומבית רצחנית. יכול להיות שיש לדמות משמעות נוספת מלבד עניין הנקמה ואז כן יכניסו אותה (D&D מן הסתם כבר יודעים אבל הבמאי עצמו לא), אבל כל זמן שהדמות מתמצה בלעשות רעשים מגעילים ולתלות אנשים - היא לא תהיה בסדרה.

תזכיר לי?

פני?

סביר מאוד גם להניח שאתהתדלג על חלקים גדולים של החניכה של אריה ( לא תוכל להראות את העיוורון שלה).

CallMeCavanaugh

New member
פני
לספר החמישי

פני ואחיה היו זוג גמדים שחקנים. הם השתתפו בחתונה הסגולה בתור הגמדים שרוכבים על חזיר ועל כלב (סצינה שאני אישית חושב שהעיבוד שלה בסדרה התעלה על המקור). כשסרסיי הכריזה שיש פרס על ראשו של טיריון אנשים התחילו להרוג גמדים באקראי ואחד ההרוגים היה אחיה. היא פוגשת את גריף וחבורתו ומצטרפת אליהם ובינתיים היא לא עשתה משהו ממש חשוב לעלילה, אבל היא כן חשובה מבחינת ההתפתחות של טיריון, אבל זה טיריון של הספרים. טיריון של הסדרה יותר נחמד ממנו ולכן לא צריך נקיפות מצפון עם רגליים שיסתובבו לידו כל הזמן.

CallMeCavanaugh

New member
מוזר מאוד

פני זה שם, למה לקרוא למישהי פרוטה?
אגב, איך קראו לרוברט סטרונג? תרגמו את הסטרונג או שהשאירו אותו כמו שהוא? (אני שואל על זה בגלל משהו שקראתי בימים האחרונים, לא מתוך איזו קטנוניות או משהו בסגנון).

כי זה לא שם. ספוילר לריקוד.

אם אני זוכר נכון, לאחיה קראו גרוש. וגם לאבא שלהם היה שם דומה.

ומעניין מאוד.. ספוילר לריקוד.

שהחמורים שהרגו את אחיה, ניסו לזכות בערימה של זהב תמורת גרוש...

רק טעות קטנה...
פני הצטרפה לטיריון ומורמונט בוולנטיס. היא מעולם לא פגשה את גריף וחבורתו.

poly1982

New member
גם בעיניי העיבוד של הסצינה היה מוצלח יותר

בסדרה.
והדמות של פני בספרים היא ממש מעצבנת - בכיינית ומרגיזה. גם לא הבנתי מה היא תורמת לטיריון בדיוק. זה שהורידו אותה זה לא הפסד גדול לטעמי

עמית ע

New member

מלהקים את טריסטין בגיל 18 ולא מלהקים קוונטין - כנראה יאחדו אותו עם קוונטין, ואחרי הפיאסקו עם מירסלה הוא יישלח למירין
לגבי פייק - יש לי תחושה שמורידים אותם בכלל. אין ליהוקים לגריג'ויים
אני מנחש שהסיבה העיקרית היא הפקתית - נדרשים הרבה מאד צילומים של ספינות בים וזה יקר מאד. גם לא הרגו עד עכשיו את באלון, שבספרים בשלב הזה כבר מת מזמן, ולמעשה היה הראשון ליפול מכישוף העלוקות של מליסנדרה.

למעלה