הדברים הטובים של השבוע..

jinjit

New member
הדברים הטובים של השבוע..../images/Emo151.gif

בד"כ ביום חמישי אני קופצת לפתוח את ההודעה הזו... אבל השבוע אני לא רואה שום דבר טוב.. אחרי שנה וחצי נסיונות, הייתי בטוחה שהחודש הזה שלי.. לפני יומיים התבדתי.. אבל.. אתן מוזמנות להעלות את כל מה שעשה לכן את השבוע מקסים.. אולי זה יעזור לי..

yaam1

New member
יום חמישי זה כבר סיבה לשמוח ../images/Emo8.gif

קפה גרניטה עם סירופ שוקולד בלגי למטה בקפהנטו עשה אותי מאושרת אתמול

שירה00

New member
אוקיי אז תורי

אממ.. הייתי השבוע בהרבה אירועים משמחים- 2 חתונות וברית.. וכמובן שבברית כולם איחלו לי ש"בקרוב אצלך" אז הלוואי.. שבקרוב אצלי...

שבוע טוב! ../images/Emo57.gif

כי עוד כמה ימים אני בת 31...
כי החדר כושר עושה לי רק טוב 4 ימים בשבוע כי התחדשתי בגוונים חדשדשים בשיער
כי הזמנתי את אמא שלי ל
והיה כיף! כי התחלתי דיקור וכי בזכות liatka קבעתי תור לדר' קוגלר!

מממממ312

New member
../images/Emo62.gifאני אכתוב...

אז ככה:
דבר ראשון והכי חשוב זה שה
הסתיים השבוע
התחיל לו חודש חדש מלא בתקווה חדשה...
מחזיקה אצבעות חזק חזק
לחברה טובה ששבוע הפוריות
טו מתחיל אצלה, אז שיהיה בהצלחה
מקווה שהחודש יהיה החודש הכי מאושר בחיינו... הלוואי...
ו...
שיהיה לכולנו חודש פורה מלא בהריונות תקינים

נקודת האור שלי השבוע היא מאוד

מפתיעה. אחרי מעקב זקיקים בי"מ 13, י"מ 15, שבהן לא נראו זקיקים בכלל (הרבה אבל קטנים מ- 10 מ"מ), ואחרי שהרופא שלי אמר שכנראה לא בייצתי החודש, (למרות ששאלתי אם יתכן שבייצתי מוקדם יותר, והוא אמר שלא), עשיתי בדיקת פרוגסטרון בי"מ 22 ונחשו מה התוצאה? 71.1. כלומר אכן אכן היה ביוץ. אז גם אם לא יהיה הריון החודש כי לא בדיוק פעלנו כל כך מוקדם אחרי המחזור, לא נורא, כי לפחות אני יודעת שבייצתי, ואני יודעת שיתכן ביוץ מוקדם.

מירבשלו

New member
נק' האור שלי השבוע היא שלאחר

מעקב זקיקים ביום א' שזה היה יום ה- 11 למחזור נצפו אצלי 2 זקיקים בגודל של 17 וביום רביעי עברתי שוב בדיקת זקיקים והם כבר גדלו ל-23 מה שזה אומר למיטה הבנתי שזה בדיוק יום הביוץ לכן אני ובן זוגי לעצת רופאי היקר מנסים מאתמול יום כן יום לא ואלי השבוע הזה יהיה השבוע שלנו הלוואי החזיקו לי אצבעות מה עוד שבים א' אני הולכת לחתום על חוזה לבית חדש אז הלוואי וזה יפתח לי את הדלת לחיים חדשים

נוק12

New member
../images/Emo57.gifעכשיו אני..../images/Emo39.gif

הייתי בצילום רחם - ממש ממש פחדתי אבל לפחות אני אחרי!!!וככל הנראה הכל תקין..מחכה לפגישה אצל הרופא כדי לראות איך מתקדמים מכאן

שבוע טוב שעומד להסתיים

חוגגת היום יומלדת בעלי המקסים הפתיע אותי עם זר פרחים ענקים + סט של שרשרת ועגילים מזהב לבן פשוט מדהים

yayaz

New member
הנה שלי...../images/Emo8.gif

לפני יומיים נולדה לי אחיינית שניייה מדהימה!
היום אני מסיימת את הכדורים להבאת המחזור, אחרי 12 ימי איחור ובלי היריון וסוף, סוף נוכל לחזור לעבודה...
הרופאה שלחה אותי לעשות פרופיל הורמונלי- אז אולי נדע למה אנחנו לא מצליחים! סופשבוע נעים לכולן!!!!

קרגולית

New member
מעבר לצילום רחם גם הבית שלנו מתקדם

סוף סוף התחילו לרצף ואישרתי את כל התכניות שוב... אני כל כך ב"היי" שלא אכפת לי שיגמרו לרצף כשכבר אהיה עמוק בתאילנד. העיקר שהתחילו!
וזהו. יום שלישי תאילנד. מיץ אננס ושמש בבונגלו הכי יפה בעולם.

orlyborly

New member
אז ככה

אחרי 4 זריקות בבטן - שהתנפחה כמו כדור --- יש זקיקים יפים מאוד 21 ו 19 אנחנו סופרים את הימים לביקור בארץ......שבועים עם אמא חוגגים 3 שנים נשואים והאופק מתחיל להיות בהיר מה שכן - את הימים אחרי הביוץ נבלה בישראל -- כך שאני יהיה רגוע ולא יחשוב על זה --- ומקווה לחזור עם תשובה חיובית לרופא שבת שלום וחודש מקסים לכולן!

למעלה